9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1205

Hyde Park

Odsniezanie

AonNikt 2013-03-25 19:22:16
jako mieszkaniec tymbarku tak sie zastanawiam gdzie sa sluzby drogowe i kto jest odpowiedzialny za stan drog zima w naszej zapadlej miescinie! cholera mnie bierze jak nie ma gdzie autem stanac chodniki zasypane przystanki nie odsniezone! czy az tak kiepsko u nas z kasa a moze to my mieskancy powiinismy sami wziasc lopady i zapiermandalac ! tymbark jest taki rozslawiony przez soki powinien byc wzorem dla innych okolicznych wsi a tu kompletna klapa! wstyd panie wojcie! mam nadzieje ze jutro zagoni pan odpowienie sluzby do roboty PORZADNEJ za co placimy podatki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odsniezanie
Sara 2013-03-26 13:15:34
Spokojnie !!!!!!! weź sobie urlop i odpocznij już za trzy dni będzie lało i ani znaku po śniegu nie będzie ,,,,,,,,drogowcom pewnie się dzymło a wójtowi daj spokój bo idą święta ,,,, oni tak ciężko pracują za tak małe pieniądze a tobie źle i źle

Wesołych Świąt
:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odsniezanie
grzesiek36 2013-03-30 11:02:41
Nie przejmujcie się śniegiem.Podobno już pod koniec maja ma przyjść upragniona odwilż.To jeszcze tylko dwa miesiące i będzie po kłopocie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odsniezanie
konto usunięte 2013-04-06 19:58:58
Jechałem dziś przez Jodłownik a tam na orliku soczyście zielona nawierzchnia. Ze 2 tygodnie temu tu pisało że gmina Jodłownik nie płaci nauczycielom, jednak na odśnieżanie jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in