8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie

storczyk 2014-06-07 16:53:01
Witam, Czy ktoś był na weselu w odremontowanym zajedzie Mogielica w Jurkowie? Proszę o opinię
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
diros 2014-06-11 20:29:44
Witam, sala może i piękna wizualnie i nie tylko. Byłem gościem na ostatnim weselu i pod tym lokalem czterech meneli zdemolowało jednemu z gości weselnych samochód. Właściciel miał fakt zgłoszony, był proszony do policji na parking i poprostu miał to serdecznie w d... Takie zachowanie daje wiele do myślenia gdyż na weselu są nie tylko starsi gości ,ale i dzieci które nie mają sie gdzie bawic. A samochody gości wogóle nie zabezpieczone stoją na gołym placu. Ponadto własciciel nie ma podpisanej umowy z żadną agencją ochroniarską. Daje to wiele do myślenia moim zdaniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
gueene 2014-06-12 08:29:53
podobno nie ma nawet parkingu bo te co są to są urzędu gminy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
GlobalWarming 2014-06-12 12:18:30
jest całkiem w porzadku. Cena nie jest tak wyskoka a jakosc jedzienia dobra. A co do samochodu to nalezał on do kogos z zespołu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
diros 2014-06-12 14:40:39
A choćby nawet należał do zespołu to co, to nie ludzie? co za różnica czyj był samochód. Norma że jakaś wazelina sie znajdzie która bedzie zawsze chwalic, ale fakt jest faktem. Tego nie da się ukryć trzeba o takich rzeczach pisać i mówić bo za to płacimy ogromne pieniądze bo wesele to spory wydatek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
bearchen 2014-06-12 14:45:34
Czlowieku ale o czym Ty piszesz? Pokaz mi chociaz jeden lokal na terenie powiatu, ktory oferuje ochrone samochodow na parkingu. Przyjezdzasz parkujesz na wlasna odpowiedzialnosc. Wiec do kogo Ty masz pretensje?
Takie rzeczy sie zdarzaja.
Jeszcze pewnie wlasciciel zajazdu ma zaplacic za koszty naprawy?. Smieszne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
diros 2014-06-12 16:32:56
Widzę że zainteresowani sledzą temat. Nie chodzi tu o to kto ma wrócic za wyrządzone szkody bo to jasne jest że są winni czyli sprawcy. Chodzi głównie o sam fakt iż lokal nie ma wogóle ochrony, parkingu i każdy pracownik łącznie z właścicielem ma w nosie bezpieczeństwo gości na imprezie, a to chyba najważniejsze. Ja jako inwestor takiej imprezy nie życzył bym sobie by tzw. wiejscy melele wchodzili na moją prywatną imprezę i grozili gościom podpaleniem samochodów. To chyba normalne, a swoją drogą 99% takich lokali ma podpisane umowy z firmami ochroniarskimi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
czikita 2014-06-17 11:11:25
Z tego co wiem policja była wzywana wcześniej do tzw. meneli, ale nawet nie spisała gości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
pabloalwares 2014-08-06 11:17:21
Witam
Miałem ostatnio wesele w Mogielicy i powiem że jestem bardzo miło zaskoczony. Nie spodziewałem się takiej profesjonalnej obsługi, nie brakowało niczego, dużo miejsca dla dzieci i dorosłych, piękny duży taras nad lokalem, orkiestra z boku tak więc można sobie swobodnie rozmawiać przy stole i nie trzeba krzyczeć, jedzenie super. Polecam każdemu !!! Jak ktoś ma jakięs pyatnie to proszę pisać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
Nani 2014-08-11 10:11:53
Witam, jakie jest jedzenie w Mogielicy ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: odremontowany zajazd Mogielica w Jurkowie
palos12 2014-08-11 13:13:15
Jedzenie super!Lepszego nie jadłam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in