Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Odkryty basen w Limanowej

xxlejdi 2011-06-22 18:15:19
Czy ktoś może wie co z ODKRYTYM basenem w limanowej ?
Jak dotąd nawet trawa nie jest skoszona, czyli już w to lato nie będzie otwarty ? To że mamy krytą pływalnie nie znaczy że o odkrytym basenie trzeba zapomnieć. Przecież cała młodzież spędzała tam wakacje... A teraz ? Teraz zostało opalanie się koło domu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
konto usunięte 2011-06-22 21:24:55
lejdi nie narzekaj! koło domu albo na balkonie sie wygrzewaj;) mamy nowy basen to po co nam teraz dwa? z przesytu??B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
Slawek964 2011-06-22 21:29:43
Nie po to dziadkowie nasi budowali kiedyś z trudem, żeby teraz to niszczyć, czy rezygnować. xxlejdi mam nadzieję, że będzie tam zrobione, ma być turniej plażówki więc musi wszystko grać. Pzdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
xxlejdi 2011-06-22 22:14:44
no ja tam nie mam ochoty chodzic na krytą pływalnie latem.. Latem zawsze siedziało sie na odkrytym cala młodzież z okolic tam też się schodziła.. w tamtym roku o tej porze byl juz otwarty, a teraz jak jest ten kryty to zapomniano o starym basenie w parku, szkoda. Kryta pływalanie wcale taka wspaniała nie jest..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
Slawek964 2011-06-22 22:48:04
Kryta pływalnia jest super, ale latem fajnie jest poleżeć za piątaka cały dzień na starym basenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
Mario19 2011-06-25 12:58:45
No to sie dowiedzielismy ze bedzie zamkniety bo beda budowac plac zabaw. Mysla ze jest kryty basen to juz o tym mozna zapomniec,a przeciez w lecie duzo lepszy jest taki odkryty,przynajmniej bylo gdzie posiedziec,tanio bylo. A teraz co?Czhyba bedziemy opalac sie na tym buzodromie w rynku;)szkoda ze co stare to niszcza zamiast ulepszyc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
Mario19 2011-06-25 13:00:07
Nikt tu nie slucha mlodziezy,tylko starsi sie dorwali do wladzy, a mlodziez niech sie nudzi. Zapomnieli ze sami byli kiedys mlodzi. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
xxlejdi 2011-06-25 17:36:24
bardzo dobrze powiedziane.. a szkoda że młodzież włąsnie sie nie liczy naprawde szkoda. Zapowiadają się nudne wakacje.. był basen odkryty w wakacje była zabawa, teraz jak widać to koniec.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
Mario19 2011-06-26 11:16:59
Szkoda ze nie mamy tutaj takiej organizacji albo zrzeszenia młodzieży z powiatu limanowskiego która miała by jakis głos w takich sprawach,a młodzież cierpi przez to ze nie potrafimy się zorganizować. Szkoda
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
Mario19 2011-06-27 13:55:57
W sezonie na krytej pływalni nie będzie miejsca dla zwykłych mieszkańców. Na pewno będzie max osób. Z reszta nie każdy ma tyle kasy żeby na pływalnie chodzić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
rekin56 2011-06-27 23:29:50
Popieram mnie nie stać na basen a rodziny urzędników stać karnety dostają zniżki cuda bajery a ja że nie mogę sobie pozwolić to basen sobie z okna oglądam. No ale tak to już jest ciekawi mnie to kto płaci im za te zniżki na ten basen
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odkryty basen w Limanowej
konto usunięte 2018-03-02 19:37:19
https://www.facebook.com/mojapasjafakebake/ - jeżeli chodzi o opalanie natryskowe to polecam. Opalanie natryskowe jest o wiele zdrowsze od solarum dlatego to taki dobry wybór.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in