10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Odchudzanie

Logitech31 2010-02-23 18:40:49
Czy był ktoś z was w niedawno otwartym studio zdrowia rolletic na krótkiej? Ponoć masaż za pomocą urządzeń, które znajdują się w tym gabiniecie daje duże efekty w odchudzaniu. Ma ktoś jakąś opinię na ten temat, bo mam zamiar się tam wybrać?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
EWQA 2010-02-23 19:52:13
tez tak słyszałam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
konto usunięte 2010-02-24 09:43:33
A ile taki luksus kosztuje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
doris 2010-02-24 11:09:46
Ja tam byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów:) Warto sie tam wybrac i sprawdzić, bo pierwsza wizyta jest bezpłatna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
crusader 2010-02-24 12:14:43
najlepsza na odchudzanie jest operacja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
bibilak1 2010-02-24 14:06:41
ja nie wierzę w takie magiczne urządzenia najlepsza jest kontrola wagi a nie zajadanie i podjadanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
MAGNUM 2010-02-24 14:41:50
najlepsza dieta to po prostu M.Ż czyli Mniej Żreć..dodając do tego aktywność sportową można wiele schudnąć..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
konto usunięte 2010-02-24 19:12:52
Powiedziałabym raczej, że daje duże efekty w modelowaniu sylwetki, odchudzanie można zacząć wprowadzając specjalny plan żywieniowy, o które można zapytać w studio. Ja osobiście korzystam z takich masazy ale w Nowym Sączu i jestem bardzo zadowolona. Są osoby, które dzieki wprowadzeniu planu żywieniowego i masaży zgubiły ponad 20 kg w średnio 3-4 mce. Kto spodziewa się cudów i ma nadzieje, że w cudowny sposób ubędzie mu tu i ówdzie tylko poprzez masowanie, porządnie sie rozczaruje. Ale sam rewelacyjny masaż bardzo polecam, cudna sprawa :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
konto usunięte 2010-02-25 18:55:18
Zgadzam się z MAGNUM -przez aktywność sportową można wiele schudnąć.. po przebiegnieciu 42,195km srednim tempem mozna spokojnie "zgubić" 1kg... Ja tylko nie jestem za tym, zeby mniej żreć! Organizm który ciężko fizycznie pracuje powinien być dobrze dozywiony! ;) Natomiast te "magiczne" urządzenia... to dla tych co nie maja co z kasą zrobic i wierzą w bajki ;D Polecam ruszyc d**e i zadbać o siebie niż siedzieć/leżeć i zbierac zapasy na nastepną zime.. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
eva 2010-02-26 16:39:21
Jeżeli chcesz schudnąć potrzebny jest ubytek energetyczny. Urządzenie Rolletic samo w sobie nie odchudza. Jest elementem uzupełniającym Program Żywienia! Połączenie Rolletica z dietą powoduje, że znika problem obwisłej skóry. Masaż stymuluje mięśnie i wspomaga wstępowanie się skóry. Jest ona gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, musisz przede wszystkim zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nie od dziś wiadomo, że nie istnieje coś takiego jak dieta cud. Jeśli więc nie stać Cię na zabieg odsysania tłuszczu w luksusowej klinice w Malibu, przygotuj się na ciężką pracę. Rolletic może pomóc Ci zmobilizowac się do tego, by zmienić swoje ciało. To dobry początek. Ciekawa metoda towarzysząca właściwej pracy nad sobą;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
Anna31 2010-02-26 20:48:10
Dzisiaj ich odwiedziłam:) Na początku nie byłam do tego przekonana,ale koleżanka która schudła 10kg namówiła mnie i zrobiłam ten pierwszy krok... Polecam! Przeczytajcie http://www.limanowa.com.pl/rolletic/index.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
loleklima 2010-02-27 10:29:04
dawniej w Anglii sprzedawali tabletki na bazie amfetaminy..... ciekawe co teraz wymyślą....???????????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odchudzanie
konto usunięte 2016-04-26 20:05:09
A co myślicie o wczasach odchudzających, na których można oczyścić swój organizm? Tutaj http://www.czapielskimlyn.pl/pl/detox-i-oczyszczanie.html jest oferta warta rozważenia. Świetnie to wygląda. W grupie jesteśmy w stanie utrzymać dietę i nauczyć się zdrowych nawyków. W domu zazwyczaj trudno jest osiągnąć cel.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in