7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Obsługa na basenie

fioolekk 2014-11-11 22:40:47
Drodzy Forumowicze, chciałam się dowiedzieć jak oceniacie obsługę na basenie w Limanowej? Czy zdarzyły się Wam jakieś nieprzyjemne sytuacje? Nie ukrywam, że dopiero kilka razy byłam na basenie, ale chciałabym zacząć chodzić regularnie, jednak właśnie zachowanie jednej pani jest okropnie i mnie odpycha. Nie wiem, czy tylko w stosunku do mnie ta Pani jest taka niemiła, czy ogólnie ma taki charakter. I żeby nie było to właśnie dopiero się zarejestrowałam, specjalnie w tej sprawie, bo nie wiem czy tylko ja mam pecha, czy zawsze tak tam jest. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
konto usunięte 2014-11-12 16:33:40
Masz rację jedna pani bywało że jest nieuprzejma.>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
konto usunięte 2014-11-12 19:19:49
Kobieta zmienną jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
chlop 2014-11-12 19:42:44
Potwierdzam. Panie (nie wszystkie ), które sprzedają bilety na basenie chyba są tam za karę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
fioolekk 2014-11-12 21:38:00
Właśnie może źle zrobiłam, że uogólniłam obsługę, ale chodziło mi o panie na recepcji. Brakowało mi słów, ale ktoś to dobrze określił, że siedzi tam jak za karę. Ja nie wiem czy kierownik basenu nie widzi jak ta starsza pani zwraca się do ludzi, takim opryskliwym tonem, że się odniechciewa wszystkiego. Chyba aż koleżankom za nią wstyd, bo co mają zrobić. Może trzeba interweniować w starostwie, bo chyba sporo ludzi z poza powiatu przyjeżdża do nas na basen- co widziałam kilka razy po rejestracjach żeby nie mieli złego zdania o naszym basenie, którym się chwalą władze powiatu i miasta. Jedna osoba, a świadczy o wszystkim. Pozdrawiam i widocznie nie tylko ja miałam pecha.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
konto usunięte 2014-11-13 21:09:19
Ile lat ma ta starsza pani
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
piter1970 2014-11-17 15:30:16
Z basenu i sauhy korzystam dosyc często nie wiem o ktora starsza pania chodzi bo i ta ruda w okularach ma swoje jazdy i ta druga co kiedys byla blondynka. to chyba przychodzi z wiekiem im starsza tym gorzej. Ale zauwazylem ze ta druga to nawet po swoich kolezankach jezdzi. Moze stara nowa wladza w koncu cos z tym zrobi a nie zeby ona rzdzila calym basenem, bo chyba tak jest skoro nikt do tej pory nic nie zrobil z jej zachowanie. Chyba ze sie jej boja. Ja na pewnonie zatrudnilbym osoby o tak niskiej kulturze osobistej w swojej firmie a juz na pewno do obsługi klient7a. Sprzataczki sa grzeczniejsze niz ona.
Niech sie dyrekcja nad tym zastanowi botak jak juz wspomnial ktos wczesniej to rzutuje na cala obsluge, a do tych mlodych lasek nie mam nic. Pozdrawiam piter
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
Andrzej 2014-11-17 16:55:10
Zgłosić staremu- nowemu staroście bo szuka koalicjanta to niech się wykaże .>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
konto usunięte 2014-11-17 19:17:38
góra do tygodnia zmieni kolor włosów na bank>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
kpo 2014-11-17 21:26:51
Wydaje mi się że ta Pani szczególnie nie lubi dzieci. Jest bardzo niemiła w stosunku do małych dzieci i ich rodziców. Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś "z góry" i zajmie się tą sprawą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
konto usunięte 2014-11-18 11:18:46
a to przypadkiem nie żona byłego już mundurowego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obsługa na basenie
dexter 2014-11-19 08:25:48
Chodzę na basen regularnie i uważam że trochę wyolbrzymiacie sprawę. To może dlatego, że lubię pływać a nie rozmawiać :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in