Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

O tym napisze Top? :D

czarnejest123 2012-02-27 12:34:32
Kiedys Top(nagrodzony i obiektywny dziennikarz) obiecał że opublikuje oficjalnie informację dotyczącą zarobków Pana Mola - doradcy w Mieście Limanowa oraz upubliczni zarobki Pana Wacława Zonia v-ce burmistrza Limanowej a doradcy w Gminie Laskowa, są to informacje publiczne więc nie będzie problemu z napisaniem o tym artykułu, uzyskaniem odpowiedzi na takie pytania.

Pan redaktor jak sam mówił patrzy samorządom na rączki, więc czekamy na odpowiedzi.

Warto także żeby Pan Top napisał kilka słów o nieprwidłowościach jakie pojawiły się według RIO w gminie LASKOWA.
WARTO CZASEM ZAJRZEC NA STRONĘ RIO.

Skoro patrzymy wszystkim samorządom jednakowo na ręce, to warto napisać o tym fakcie.

Podbudowany ostatnim wystąpieniem Pana Topa w radiu, publicznym oświadczeniem o profesjonalizmie i obiektywiźmie,jestem pewien że tematy jakie wymieniłem uzyskają swój ciąg dalszy na łamach tego portalu!

Szkoda że musimy Panu Top, przypominać o pewnych tematach jakie powinny byc poruszone lub miały mieć woją kontynuację.

Liczymy na Pana.
:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
czarnejest123 2012-02-27 12:46:13
- Zdobywać szybko informacje i rzetelnie je przekazywać – bez zastanowienia odpowiedział Kuba.

z inrofmacji o wizycie Kuby w Radiu Kraków Młopolska.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
top 2012-02-27 13:32:46
Dzięki za poddanie tematu - wystąpienia RIO nie widziałem wcześniej, ale już temat jest opisany (godzina, wiem długo ;)

Co do zarobków to czekam na oświadczenia majątkowe - najbardziej wiarygodne dane i ujęte wszystkie miejsca gdzie dana osoba pracuje :) Myślę, że najnowsze pojawią się w necie niebawem.

A przypominać oczywiście warto i dziękuję za to:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
czarnejest123 2012-02-27 13:46:27
Dziękuję za podziękowanie, można zapytać gminę Laskowa i miasto Limanowa o zarobki.Wystarczy email.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
konto usunięte 2012-02-27 14:48:17
a do tego jakoś cicho o Czarnej Mery z UGm.Tymbark o której było tak głośno w ubiegłym roku,Może Pan TOP. coś wie,a może się i dowie i napisze,słuchy chodzą że przywrócono ją do pracy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
anilec 2012-02-27 21:03:27
Pobory Pana Zonia to dla większości czytelników, są ważne jak piąte koło u wozu.
@czarnejest123 - zazdrość i złośliwość nie jest dobrą cechą człowieka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
czarnejest123 2012-02-28 10:57:36
sam Redaktor obiecał ujawnić te pobory,domagam sie tylko kontynuacji tematu i realizacji obietnicy Anilec.To informacja publiczna a więc może zostać ujawniona dotyczy to Pana Zonia i Pana Mola.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
crusader 2012-02-28 12:20:01
a ja tez nie chce, pracuje to zarabia, domyslam sie , ze ok czworki lub piatki i wisi mi to. Jedynym problemem moze byc ewentualna odpowiedzialnosc za swoje czyny i decyzje. O ile u zastepcy wiaze sie to ze stanowiskiem o tyle u doradcy jej nie ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
pwiniewski11 2012-02-29 20:25:35
a mnie interesuje ile zarabia DORADCA finansowany z moich podatków, mam nadzieję ze Pan Toporkiewicz zadał już pytanie ile w Gminie Laskowa zarabia Pan Wacław Zoń a w Limanowej Pan Mól.Może Pan Toporkiewicz nam napisać kiedy opublikuje te dane?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
Doradca 2012-02-29 21:15:34
Dziwny jest ten świat gdy Radny pyta ile zarabia pracownik Urzędu w którym pełni funkcję przewodniczącego jednej z bardzo ważnych komisji.Podejdż do Pana Mola i zapytaj ile zarabia i do Pana Zonia niech Ci powiedzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: O tym napisze Top? :D
top 2012-02-29 22:32:17
Proponuję przeczytać moją odpowiedź zamieszczoną dnia 2012-02-27 o godzinie 13:32:46
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in