15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
2168

Wydarzenia

Nowy plac zabaw koło parku

Mary27 2012-07-22 09:57:13
Ostatnio zauważyłam, że na nowym placu zabaw:
- brakuje 3 ławek- zostały 2 albo 3- może zabrano je do naprawy...
- jedna huśtawka jest uszkodzona- wisi na jednym łańcuchu... Dzieci i tak próbują się na tym huśtać...
- bramy wejściowej brak. Przez chwilę stała oparta o siatkę, ale potem się zawieruszyła...
- olbrzymia dziura w siatce od strony byłego MZGK,

Ciekawe kto odpowiada za ten plac. Tylko czekać jak wszystko popadnie w ruinę. A szkoda- bo to jeden z najlepszych miejsc dla dzieci do zabawy w okolicy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy plac zabaw koło parku
misiek33 2012-07-22 12:18:53
bo znow zabrakło pare groszy na jedna kamere połonczona z monitoringiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy plac zabaw koło parku
Tusik 2012-07-22 13:50:18
Niestety, Misiek ma rację...

Zamontowano teraz 3 kamery, tj, na budynku za placem zabaw i basenem (2 kamery) i przed placem zabaw na lampie (1 kamera). Mam nadzieję, że to odstraszy wandali.

Natomiast gdy zakładano monitoring w parku i był już wtedy ten nowy (bardzo drogi) plac zabaw, mówiłem wówczas na sesji RM, żeby dołożono 1 kamerę przy nowym placu zabaw, bo go zniszczą - usłyszałem, że nie ma więcej pieniędzy na kamery.

Teraz na nowe kamery są pieniądze, ale na naprawienie szkód trzeba czekać... a także czekać na naprawienie tego placu zabaw i... innych placów (jak np. ten na ZA).

Usłyszałem zapewnienie, że w tym roku wszystkie place zabaw będą zrobione - coś koło sierpnia. Mam nadzieję, że w tym roku. ;-)

Ale oczywiście Marysia ma rację - w tym stanie po wyrządzonych szkodach na nowym placu zabaw (przy parku), to sprawa "nie cierpiąca zwłoki". Jeśli jednak nie da się inaczej, to znowu wkurzę się i z chłopakami z bloków naprawimy.

Pozdrawiam,

Tusik
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy plac zabaw koło parku
limanek 2012-07-22 18:56:27
Jak coś, to pisz, chętnie pomogę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy plac zabaw koło parku
xymena 2012-07-23 16:02:50
Widzę, że nie tylko ja to zauważyłam. Dziwie się tylko że nikt wcześniej się tym nie zainteresował Tusikowi sie nie dziwie bo nie ma dzieci to tam nie chodzi ale tyle matek jest tam codzienni i wszyscy maja wszystko w d.....,Tusik zadziałałeś coś? nie ma na co czekać, pora działać Pozdr X.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy plac zabaw koło parku
Mario19 2012-07-23 19:50:26
Niektorym ludziom to brak rozumu i wyobrazni,niszcza to co bardzo przydatne i potrzebne. Niczego nie umieja uszanowac. Wstyd
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in