Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Nowy fitnes club

thedarklord 2010-01-02 18:53:14
Jak oceniacie nowo powstały fitnes club który znajduje się na zamieściu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
atosek 2010-01-02 19:50:04
nie byłem moze podaj jaka ma stronke www.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
Piotr 2010-01-02 20:45:16
www.fitnessclub-zamiescie.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
KREWNY 2010-01-02 20:56:57
CZY BYŁ KTOŚ TAM I JAKIE WRAŻENIA ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
Piotr 2010-01-02 21:10:17
Zawsze czysto , zawsze sucho , zawsze pewnie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
ppgg1 2010-01-03 23:30:17
Z zewnatrz robi dobre wrazenie, w srodku nie bylem. Moim skromnym zdaniem inwestycja nie trafiona ze wzgledu na lokalizacje, dosc daleko od miasta, podobnie jak myjnia z autokomisem i oknami, gdzie "psa burego" nie ma ilekroc przejezdzam obok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
konto usunięte 2010-01-09 09:49:49
cena sauny nie powinna byc za godzine tylko minutowo,jednorazowo nie siedzi sie az tak dlugo,, po drugie w cene ze silownia powinno juz byc fitness wliczone ... moze ktos przed lub po treningu chcialby z 30 min "pobiegac".... a trzecia rada to na miejscu sklepik z produktami i napojami energet(batoniki,jakies napoje itd)...i moze dac ludziom chociaz po butelce wody gratis to zawsze sie uciesza.. PPGG1 co do tego, ze to daleko od miasta to wlansie zaleta a nie wada.. szkoda , ze nie ma tam malej knajpki, bo male piwko po treningu to sama radosc!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
konto usunięte 2010-01-09 19:13:10
widzę że oprócz tego że nie korzystałeś z sauny to nic o niej nie wiesz, czas to godzina ale w saunie to tylko zawodowcy wytrzymują godzinę podczas tej godziny wchodzisz np.na 7 min i tyle samo odpoczywasz i żeby były efekty to trzeba takie wejście powtórzyć przynajmniej 3 razy dlatego masz godzinę czasu :) Jestem tam klientką od początku i nigdy nie słyszałam że jak mam karnet na siłownie to nie mogę korzystać z sali z aerobami czyli bieżną,rowerkiem itd. bo karnet siłownia to właśnie aeroby(sala z barem) + siłownia a fitness to są aeroby + zajęcia ruchowe prowadzone przez instruktora!!! Baru nie ma z alkoholem i bardzo dobrze ponieważ ciekawe kto by się tam siepał z 30 facetami np. po 5 piwach jak rozum by wysłali na wczasy!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
konto usunięte 2010-01-11 10:55:36
Przejezdzam codziennie obok jak jade do pracy , to prawie tak jakbym juz trenowal !!!zastanawiam sie czy tam nie chodzic... ma ktos pomysl na zmobilizowanie mnie?? narazie lekka nadwaga i spadek kondycjii nie pomaga aby mnie tam zatoczyc.. jeszce jedno jakich ludzi tam mozan spotkac?? normalnych w miare czy masa koksow , ktora tylko o imprezach i zadymach gada??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
Piotr 2010-01-11 23:18:13
Z tego co tam widziałem i kogo spotkałem to niestety jesli oczekujesz koksów to przykro mi ale normalnych ludzi tam widziałem i nikt o niczym takim nie gadał :) i zeby nie było wcale tam nie trenuje poprostu czasem bywam i tyle :) na poczatek polecam saune :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy fitnes club
konto usunięte 2010-01-12 15:31:42
ok , to chyba sie tam wybiore,,,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in