10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?

Klaudia382 2013-08-15 20:41:23
Witam :) z Ciekawości chciałam zapytać czy otwarł się jakiś nowy club w Limanowej o nazwie Manhattan? :) Jeśli tak to gdzie? :) W Limanowej zupełnie nie ma rozrywki dla młodych ludzi a underground nie zachęca... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
konto usunięte 2013-08-15 21:43:01
Otwarł się i powiem Ci, że całkiem fajnie tam jest, choć miejsca nie ma strasznie dużo. Ale atmosfera jest bardzo miła i nie jest bardzo drogo.

Pub jest tam gdzie dawniej był sklep Defekt, to jest chyba ulica ks. Kowalskiego.

Jak na limanową to chyba jedyne miejsce, gdzie mają naprawdę dobre drinki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
Klaudia382 2013-08-15 22:39:04
hmmm czy ten sklep był za domem towarowym? To super :) na pewno wpadnę tam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
konto usunięte 2013-08-15 23:04:01
Dokładnie za domem towarowym:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
rejestrator 2013-08-16 08:40:23
Niestety alkohol to wszystko dobrego co spotkamy w tym lokalu,ponieważ coś takiego jak karta menu w nim nie występuje...żeby coś przekąsić tam było za wiele to raczej nie powiem a kto dzisiaj otwiera lokal bez konkretnego jadła..???:|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
M44 2013-08-16 12:25:00
rejestrator bo to nie zaden club ani inne podobne miejsce co ma wszystko i jednoczenie nic. to jest pub aby usiasc i napic sie piwa/ wodki , czego w limanowej brakowało. . o ile własciciel nie bedzie kombinowal z cenami to bedzie to sie mu kręciło . pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
Klaudia382 2013-08-16 16:14:12
czyli imprez tam nie ma? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
rejestrator 2013-08-16 22:34:44
no 12 lat spędziłem w branży gastronomicznej ale konkretnego lokalu bez konkretnego jedzenia jeszcze nie widziałem...tyle w temacie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
rejestrator 2013-08-16 22:37:11
nie ma na to miejsca w tym lokalu...a szkoda bo Limanowa nie ma fajnego klubu z dobrą myzyką
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
Kasiaczek 2013-08-17 16:06:43
A jak dla mnie w Limanowej fajnie grają w Najcie w Joworzu a w undergroundzie byłam na otwarciu i wypas jedzonko Dj też nie zamulał aaaaaa karta drinków też bogata ale Manhatan dla porównania odwiedze ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
ruletka 2013-08-17 18:38:08
KASIACZEK Popieram :) Takze bylam w Undergrandzie ze znajomymi i ogolnie impreza super . Widac duże zmiany :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
marpiat 2013-08-17 19:10:03
no właśnie od paru tygodni w undergrandzie zrobił się straszny syf. podobno to "zasługa" nowego właściciela... :|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
ruletka 2013-08-17 19:32:20
marpiat Co masz na mysli ? Ja akutrat ze znajomymi byliśmy w sumie zadowoleni z imprezy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
konto usunięte 2013-08-21 00:01:57
Masakra, otwierają nową spelunę, żeby tylko młodzież miała gdzie się upijać a następnie wyjść na miejskie dewastacje. Przykład mszańskiej Boongi niczego ich nie nauczył.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
eRZet 2013-08-21 09:08:44
Wiślak, każdy mierzy swoją miarą :) Nie każdy pub to speluna, nie każdy kto pije alkohol to żul. Także ten.... ;) B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
peace 2013-08-21 10:59:58
Az wybiore sie to tego klubu Underground . Slyszalam od znajomych , ze fajne tam imprezy są :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
rejestrator 2013-08-21 11:33:20
Zgadzam się z Wiślakiem w 100% restauracji z prawdziwego zdarzenia Limanowa nie widziała..a kolejna mordownia w której na pierwsze jest zupa piwna a na drugie wódka(a takie jest menu MANHATTANU jakoś chyba nie jest w tym mieście szczególnie potrzebna
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
konto usunięte 2013-08-22 17:45:52
@eRZet
Nie obchodzi mnie to jak się bawisz O:-D Ja tylko mówię jak jest. Te miejsca nie cieszą się szczególnie dobrą opinią. Podobnie zresztą jak Equador na Mszanie Górnej, gdzie wieśniaki z Lubomierza robią bydło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
gosh 2013-09-01 11:59:47
ludzie, to jest pub gdzie się przychodzi na drinka czy piwo przecież, jak chcecie jedzenie to chyba raczej restauracja ;)a jak jest się głodnym to taki pub idealny na aperitif! byliśmy wczoraj, miejsce było, drinka miałam superowego i jeszcze nie było problemu aby zagrać w bilarda! polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
rejestrator 2013-09-02 15:35:16
Pani powinna odwiedzić jakiś fajny PUB np.w Krakowie...:) Zakąska to podstawa...Polecam Alter Ego Pub
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
bearchen 2013-09-02 15:57:51
Manhattan ??
Polskie nazwy sie wyczerpaly?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
konto usunięte 2013-09-02 18:25:09
bearchen jeśli byłabyś w środku choć raz to wiedziałabyś skąd taka nazwa. Cały wystrój lokalu jest związany z Manhattanem.

Jakoś Underground, Soprano, Apollo itd. Ci nie przeszkadzają, a też nie są to polskie nazwy,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
rejestrator 2013-09-03 01:05:54
ale z jakim Manhattanem ten wystrój ma coś wspólnego...??? a Ty jeśli byłbyś choć raz w Nowym Jorku to wiedziałbyś dlaczego nazwy takich lokali są co najmniej śmieszne...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
konto usunięte 2013-09-03 12:30:26
rejestrator to jesli tak Ci się tam podobało, to po co wracałeś do tej Naszej zapyziałej Limanowej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
rejestrator 2013-09-03 15:06:21
nie wróciłem jak jesteś taki ciekaw bo mieszkam w Krakowie...w Limanowej bywam często ponieważ tu mam dom rodzinny i tu mieszkają rodzice...więcej Ci informacji na mój temat Ci nie jest potrzebne;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
gosh 2013-09-03 16:43:32
jasne, że byłam! ale spokojnie.. dajcie temu lokalowi czas, wydaje mi się, ze on jest za mały na większe zaplecze gastronomiczne.. pracowałam w restauracjach jak i w pubach i nawet nie zdajecie sobie sprawy jak przejść ciężko przez sanepid.... :D jak na limanową to 10/10 mówcie co chcecie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
gosh 2013-09-03 18:50:25
poza tym Alter Ego, istnieje jako BAR i RESTAURACJA a to chyba maleńka różnica? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy CLUB w Limanowej??? MANHATTAN?
konto usunięte 2013-09-04 18:32:15
Ma ktoś namiary na barmana, który u nich pracuje? Nie wiecie, czy robi gdzieś na osiemnastkach i tego typu imprezach?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in