12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Nowa Prawica

konto usunięte 2012-09-06 20:26:17
"Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa" – pisze Korwin-Mikke o paraolimpiadzie.
Moje wątpliwości co do Nowej Prawicy to jak najbardziej potwierdza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
JanKowalsky 2012-09-07 08:23:42
Ciekawe jak by mówił gdyby miał dziecko chore na tą chorobę,lub gdy na starość dostanie alzheimera..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
konto usunięte 2012-09-07 09:59:28
"Mikke wie co mówi. Przegrać w życiu pięć kolejnych wyborów parlamentarnych, cztery kampanie prezydenckie i trzy samorządowe to też w pełnym sensie niepełnosprawność" – pisze Wojewódzki na swoim Facebooku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
JanKowalsky 2012-09-09 16:02:05
http://www.youtube.com/embed/4-XHwdDS0MQ?rel=0 - trochę nie na temat-ale fajny klip -warto obejrzeć..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
czesiek5 2012-09-27 00:20:06
"Ciekawe jak by mówił gdyby miał dziecko chore na tą chorobę,lub gdy na starość dostanie alzheimera.."

Na pewno nie będzie robił z siebie idioty i nie będzie biegał po paraolimpiadach i nikt na nim nie zarobi:) W tym zdaniu się akurat z nim zgodze. Jak nie mam nóżek to nie startuje w biegach. Paraolimpiada to nie SPORT i taka jest prawda. http://www.youtube.com/watch?v=vFQfidAoBPQ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
konto usunięte 2012-09-29 15:09:46
Nie wiem jaka jest Twoja definicja sportu @czesiek5, to że nie jestem wysoki to nie znaczy, że moja gra w siatkówkę to nie jest sport i z całym szacunkiem ale człowiek, który wrzuca filmik "Olimpiada głupków" odnosząc się do paraolimpiady, nie będzie mi mówił co jest prawdą, a co nie, bo takie odniesienie jest żałosne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
konto usunięte 2012-09-29 21:10:42
W sporej części zgadzam się z JKM ale w tym przypadku nie. Sport moim zdaniem to rodzaj rozrywki i czymś takim jest paraolimpiada. Natomiast olimpiada staje się coraz bardziej biznesem a nie rozrywką i o tym problemie warto rozmawiać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
konto usunięte 2012-09-29 22:37:08
Teraz praktycznie każdy sport zawodowy to duży biznes, a olimpiada to największa impreza sportowa na świecie, ale moim zdaniem prawdziwego sportu też nie brakuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
konto usunięte 2013-08-23 20:24:06
Zwróćcie uwagę na jedną rzecz - to są osobiste przemyślenia Koriwna, jednak chce on NICZEGO nie chce zakazać. Nie trzeba się przecież ze wszystkim z nim zgadzać. Czy to istotne czy te paraolimpiady nazywamy sportem, czy nie?? Spójrzmy prawdzie prosto w oczy nie jest to tak widowiskowe i mało kto chce to oglądać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
bearchen 2013-08-23 20:50:40
Przeciez przy korytach w stolycy 3/4 jest niepelnosprawnych umyslowo.

To nikogo nie martwi, a przeszkadza im olimpiada dla niepelnosprawnych fizycznie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Prawica
konto usunięte 2013-08-23 20:57:14
Kto normalny przejmuj się bredzeniem tego wariata. W tym kraju jedynie duet Kaczyński - Macierewicz opowiada bardziej niestworzone historie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in