Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej

korekta 2012-04-30 08:56:49
otworzono nową kawiarenkę na rogu Leśnej i Kopernika, był ktoś??? Na razie widziałam tylko wystrój przez szybę i wygląda obiecująco...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
nelly 2012-04-30 11:11:05
Byłam i POLECAM!!! Rewelacyjny wystrój, przepyszna kawa,
a co najważniejsze jest to naprawde miejsce przyjazdne dzieciom :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
kamilagorka 2012-05-01 21:20:57
Bylam dzisiaj w kawiarni Charlotte, jest to miejsce bardzo gustownie urzadzone, pilam przepyszne latte, ktore podobnie jak cappucino jest podawane w ogromnych filizankach. Przetestowalismy tez slodkosci, szarlotke, muffiny bananowo- kawowe, tort z czekolada i orzechami i fantastyczny sernik z biala czekolada. Ciacha nie za slodkie czuc dobre skladniki i serce : ) coreczka na wejsciu dostala lizaka bawila sie w dzieciecym kaciku i co najwazniejsze nikt nawet krzywym okiem nie spojrzal na okruchy pozostawione po moich pociechacj. Naprawde goraco polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
korekta 2012-05-01 21:43:24
byłam tam dziś i zgadzam ze wszystkim co napisaliście wyżej.....mam nadzieję,że to miejsce przetrwa w Limanowej,bo próżno tu szukać drugiego takiego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
Bimba 2012-05-06 22:08:30
A gdzie to dokładnie są te cuda??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
krzysiek22 2012-05-07 21:17:26
BYLEM FAJNIE ALE DLUGO TO SIE TO RACZEJ NIE UTRZYMA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
FurElise 2012-05-07 21:55:23
W złym miejscu jest to położone, gdyby było bliżej rynku miałoby większe wzięcie, choć kto wie... :) Nie byłam (choć mijam to miejsce codziennie- ironia losu, ale wygląda bardzo estetycznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
kiwano 2012-05-09 18:07:14
Wychodząc z banku postanowiłam wpaść do kawiarni Charlotte na kawę - z czystej ciekawości..No i dowiedziałam się, że kawę mogę wziąć na wynos..Rzeczywiście kawa jakiej dawno nie piłam..po prostu pyszna! Na drugi dzień zabrałam tam rodzinkę- Maluchy były zachwycone!! Bawiły się zabawkami w kąciku dla dzieci wcinając lody (no może przydałoby się więcej samochodzików dla chłopców). Ja piłam mrożoną kawę i zjadłam szarlotkę z lodami -pychota. Wnętrze przytulne, bardzo miła obsługa. Już mamy swoje miejsce w Limanowej, a lokalizacja nie ma żadnego znaczenia. Dla takiej kawy poszłabym nawet na Miejską Górę:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
konto usunięte 2012-05-09 18:48:08
No wreszcie bedzie mozna napic sie dobrej latte w Limanowej tzn mam taka nadzieje, ale skoro tyle pozytywow to pewnie sie oplaca wyprobowac:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
FurElise 2012-05-13 21:12:12
kiwano, nie wykrakaj sobie. XD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
ekbiedronka096 2012-05-13 21:53:24
gdzie to jest bo nie wiem gdzie jest ul.leśna więc gdzie od rynku sie udać i czy to daleko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
konto usunięte 2012-05-13 21:55:50
@ekbiedronka polecam google maps. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
tomek23 2012-05-14 12:47:39
Naprawdę kawiarnia pierwsza klasa :P wystrój elegancki , obsługa bardzo miła , jedzenie super . Lecz jedna wada strasznie drogo jak na limanowa . głupia kawa mrożona 10.80 zł a gdzie indziej dużo taniej :) ale może zejdą z ceny po jakimś czasie . ale po za tym polecam naprawdę :) me gusta :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
semos 2012-05-14 12:49:01
to naprawdę ceny kosmos, przecież są lokale gdzie kawa mrożona kosztuje 6zł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
adrzej 2012-05-14 20:57:34
Super jest narzekać, to takie polskie...
A ktoś próbował tej kawy mrożonej? Ktoś widział jak jest przygotowywana? Jak smakuje?

Uważam, że wcale nie jest drogo! Pyszne latte i do tego wyśmienite ciasto - razem 11zł. Biorąc pod lokal, obsługę, muzykę ceny są w sam raz. Pamiętajmy, że do kawiarni nie chodzimy oszczędzać. Jak dla mnie jest tam fantastycznie. Dlaczego? Przede wszystkim od progu ma się wrażenie, że prowadzą to ludzie z pasją.

Jeżeli będziemy krytykować wszystkie lokale, gdzie ktoś kto się stara i robi dla nas coś wyjątkowego to będziemy mieli same obskurne lokale z kawą rozpuszczalną w plastikowym kubeczku za 3zł. Tego chcecie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
FurElise 2012-05-15 13:46:13
adrzej dobrze gada, polać mu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
konto usunięte 2012-05-15 13:57:39
Jak Was nie stac, to prosze nie chodzic i nie komentowac. Wy byscie wszystko za GRATIS chcieli pewnie, tylko, ze w zyciu nie ma nic za darmo!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
aip 2012-05-15 14:57:23
A w jakich godzinach jest otwarta ta kawiarnia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
konto usunięte 2012-05-15 18:21:32
"Po co Polacy chodzą do kawiarni?
Wbrew pozorom do kawiarni nie chodzimy "na kawę" (21 proc. odpowiedzi) lecz po to, by spotkać się ze znajomymi (58 proc.), wynika z cytowanego przez "Puls Biznesu" badania TNS OBOP..." :P

W nowej kawiarni nie byłam, może kiedyś będę miała okazję się przejść i ocenić czy było warto ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
dexter 2012-05-16 23:32:00
Są lokale gdzie kawa mrożona kosztuje 25zł i jest kiepska. Ja jednak zwrócę się w stronę godzin otwarcia, przejeżdżam kilka razy dziennie i dopiero dzisiaj widziałem lokal otwartyhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png"> Ktoś zna te godziny (głównie weekend)https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
ianmahoney 2012-05-17 10:48:54
Pon - Wt.:10:00 - 18:00
Śr - Sob.:10:00 - 21:00
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
Trucizna 2012-05-17 10:50:51
Pon - Wt.: 10:00 - 18:00
Śr - Sob.: 10:00 - 21:00

http://www.facebook.com/Charlotte.limanowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
wiesna 2012-05-17 12:41:21
no to super, się wybieram
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
korekta 2012-05-30 20:33:34
z pewnego źródła wiem że już od 1 czerwca będzie można w Charlotte wypić coś mocniejszego typu - winko i piwko. A w czasie Euro będą transmisje meczów:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
budu 2012-05-30 20:43:31
Muszę powiedzieć że kawa a szczególnie ciasta i muffinki są przepyszne! fajny klimat, muzyka rewelka, na pewno tam wrócimy ze znajmomymi. Mam tylko taką sugestię aby zwiększyć porcje ciasta- bo ludzie jedzą oczami i już od kilku osób słyszałam że za mało tego ciastka :) Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
korekta 2012-05-31 15:19:39
co do wielkości porcji to chyba kwestia gustu, bo ja nigdy nie mogę dojeść mojego ciasta do końca, tak jest syte
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
korekta 2012-05-31 15:19:50
co do wielkości porcji to chyba kwestia gustu, bo ja nigdy nie mogę dojeść mojego ciasta do końca, tak jest syte
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
Rose21 2012-06-21 17:35:54
Byłam ostatnio z koleżankami na cappuccino i szarlotce. Cappuccino to istne dzieło sztuki a szarlotka przepyszna! I do tego podawana ze złotym syropem - świetne połączenie! polecam ! :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
darek05l 2012-06-21 18:59:02
Również polecam. Byłem i jestem zachwycony. Jest też kawka na wynos, piwo i wino. Desery świeżutkie i przepyszne, Wszystko przygotowywane na miejscu. A dla oszczędnych polecam mrożoną kawę u Drożdża w cenie 6,99 za 1 litr. Ja mimo wszystko wolę zapłacić trochę więcej (w cale nie tak dużo) za porządną, uczciwą robotę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
zealot 2012-07-01 17:04:02
moje trzy grosze - konstruktywna (mam nadzieję ;))krytyka:
* po zajęciu stolika do klientów chyba powinien podejść ktoś z obsługi (kelner/kelnerka), żeby przyjąć zamówienie
* warto tam trochę w środku rozjaśnić w ciemne popołudnie, ale jeszcze nie wieczór
* klimatyzacja albo wiatraki na suficie - coś z tych dwóch opcji musi być!
* OGRÓDEK!!! ;)

poza tym OK i pyszna mrożona kawa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
Nikitta 2012-07-07 15:57:41
Fajne miejsce, polecam i rzeczywiście wyśmienita kawa!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
bergor 2012-09-03 10:31:37
niewiecie czy maja jakas strone on-line cos gdzie by mozna znalesc menu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowa Kawiarnia przy ulicy Leśnej
marcins87 2012-09-03 21:44:19
Strony www chyba nie ma, ale z pamięci mogę co nie co wymienić (ceny mogą być trochę inne)To co piłem i jadłem i POLECAM. Langos 6,5; naleśniki z szpinakiem i srerem pleśniowym 9(pycha), sorbet 6,5, muffin 3-4, kawa mrożona 10 i też wyśmienita, duże cappucino 6, latte i inne też podobna cena. Rożne ciasta też pyszne kawalek ok 5zl. Jest piwo, woda, soki ,shake. Jednym słowem mogę tylko polecić. Obsługa przesympatyczna. Szkoda, że lokal daleko od rynku. Gdyby był w rynku to na pewno nie opędzili by się od klientów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in