Baner
20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
1205

Hyde Park

Nominacja

dyskryminator 2013-11-17 16:20:07
W związku z licznymi komentarzami na temat zachowań moderatorów, chcę zrobić mały konkurs na nominacje do wylotu z funkcji moderatora.
Piszcie kogo chcielibyście wylać ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-17 16:44:53
Chyba na za dużo sobie pozwalasz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-17 16:54:14
Uzasadnij.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-17 17:28:26
Konkurs możemy przeprowadzić, nominacje rozdać tylko co to da? Redaktor Toporkiewicz nie weźmie tego pod uwagę. Obecna moderacja pomaga mu realizować jego polityczny plan ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-17 18:13:24
@Wislak,dyskryminator chyba za duze zanieczyszczenie powietrza ?Brakuje wam juz tlenu ze piszecie takie farmazony!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-17 22:36:21
lg1 Zanieczyszczenia trzeba usuwać i wprowadzić trochę świeżego powietrza, stąd właśnie pomysł na nominację. Redaktor zrobi co uważa za słuszne, jeszcze niedawno była dyskusja co chcielibyście zmienić w limanowa.in? Zmiany wśród moderujących mogą przynieść wiele korzyści.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-17 22:50:31
Z uwagi, że temat jest trudny zacznę nominować. Według mnie moderator Absollut, ze względu na niesłuszne usuwanie wpisów oraz wyjątkowo chamskie zwracanie się do użytkowników, insynuacje sytuacji, które nigdy nie miały miejsca, brak obiektywizmu powinien zostać zdymisjonowany. Nieodpowiedni człowieczunio na nieodpowiednim miejscusiu ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
Doradca 2013-11-17 23:43:06
Nie chcesz nie wchodź, nie czytaj, nic nie pisz będziesz zdrowszy i nikt Ci przeszkadzał nie będzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-17 23:55:13
Doradca. Vice versa. Dziękuję za poradę ale zauważ, że nie o to prosiłem. Nie chcesz to nie wchodź, nie czytaj, nic nie pisz, będziesz zdrowszy i nikt Ci przeszkadzał nie będzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
Doradca 2013-11-18 00:07:51
Teren prywatny zakaz wjazdu wstęp wzbroniony więc o co Ci lotto ?. https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-18 01:02:48
@lg1:

A ciebie już wypuścili? Pewnie kpiarz wpłacił kaucję. Zrobiło ci się gorąco na tym weselu i chciałeś się ochłodzić :P


@dyskryminator:

Popieram tą kandydaturę. Ten gość bardzo szkodzi temu portalowi. Dodatkowo swoim nickiem reklamuje wódkę a portal przeglądają także dzieci :P
Ale szanse marne. Kubuś nie pozbędzie się swego pupilka ;)


@Doradca:

A Tobie co znowu nie pasuje obrońco układów zamkniętych? Jak Ci nie pasuje ten wątek to nie zaglądaj tutaj. Przecież obecność nie jest obowiązkowa :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-18 08:56:02
@Wislak" wysoki jak topola a głupi jak fasola"idealnie do ciebie pasuje.Żeby wyjsc trzeba wejsc nieprawdaż, głupio ci przygłupie!!!Co ty nocami robisz chyba sie mordujesz że spac nie możesz wiadomo w dzien zbieranie mysli.Ponadto gorąco to sie tobie robi od wypisywania głupot widać że ci miłosci brakuje!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
bearchen 2013-11-18 09:44:49
Wulgarne wpisy powinny byc usuwane natychmiastowo.
Nie jest istotne, czy robi to moderator czy sam wlasciciel portalu.
Tutaj akurat go popieram, a Ci, ktorzy tak becza, powinni zmiane zaczac od siebie.
Macie na uwadze dobro dzieci, ktore odwiedzaja strone limanowa, zatem sami powstrzymajcie sie z niecenzuralnym slownictwem i zwracajcie sie do siebie w sposob, w jaki przystalo na kulturalnych ludzi.

Co do samego moderatora... wole sie nie wypowiadac. Ale mysle, ze Pan Top powinien bardziej zawracac uwage jakimi ludzmi sie otacza i komu powierza portal w opieke.
To jest moja prywatna opinia, ktora Pan Top wcale pod uwage nie musi brac.
Milego dnia wszystkim
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-18 19:20:32
Beerchen myślę, że nie całe wpisy a jedynie słowa, które przez przypadek mogły się tam znaleźć powinny być usuwane. Chodzi tez o to, że usuwane są wpisy, w których nie ma wulgarnych słów a też są skasowane. Tak jak pisałem wyżej, moderator powinien być człowiekiem wykształconym, rozumiejącym szybko zmieniający się świat a przede wszystkim wiarygodnym, inaczej jest po prostu niekompetentny i zatrudniony "po znajomości".
Odnośnie dzieci odwiedzających portal, to sprawa rodziców co ich dzieci oglądają w internecie, dobrze wiesz, że strony najbardziej demoralizujące są powszechnie dostępne i tak na prawdę nikt nie weryfikuje wieku użytkowników, którzy z nich korzystają, tak więc zalukaj co jakiś czas co robi córcia przed komputerem.
Wywnioskowałem, że również przychylasz się do nominacji Absolluta, z tego wynika, że mamy już pierwsze trzy głosy.
Doradca, co ja mam Ci odpisać? Po prostu dostosuj się do zakazu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
namoR 2013-11-18 19:36:44
Moim zdaniem, to nie do nas czytelnikow nalezy jakies tam "nominowanie", jezeli np. w restauracji podane danie nam nie smakuje, zwracamy nasze zazalenie i uwage do kelnera lub wlasciciela i to od niego wlasciwie zalezy co z tym "fantem" zrobi, jezeli takich uwag jest coraz wiecej.

Jesli zalezy mu na kazdym kliencie i jak najlepszej opinii nie tylko w lokalnym spoleczenstwie, to bedzie sie staral wyjasnic co sie dzieje, dlaczego cos nie smakuje, jakie uwagi i zazalenia powtarzaja sie najczesciej itd.

Ja naleze do takich osob, ktore nie wyrabiaja sobie opinii na podstawie jednego lub dwoch "incydentow", ale na podstawie dluzszego czasu i ilosci tych roznych uwag i zazalen, nie tylko restauracji, ale np. sklepow, biznesow wykonujacych roze uslugi jak rowniez na dluzszej obserwacji wszystkich rodzajow mediow masowego przekazu...

Od czasu do czasu zwracam uwagi i moje zazalenia do Redakcji i Moderatorow jako od klienta-czytelnika dotyczace roznych spraw na tym portalu, ktore mi sie nie podobaja i jakos dziwnie smakuja.

Nie spodziewam sie wielkich zmian czy dostosowywania sie do jakis tam moich "atakow" lub "wygorowanych" potrzeb, ale oczekuje sensownych odpowiedzi na krytyke, wszelkie uwagi i zazalenia.

W tych roznych odpowiedziach spotkalem sie z dziwnymi komentarzami czy po prostu "uciszaniem" lub zakanczaniem dyskusji na rozne sposoby. Dlaczego?

Czy faktycznie portal ten jest tak idealny i nikt nie moze zwracac uwagi, krytyki lub zazalenia i tego, co sie mu nie podoba do Redakcji, Administratora czy Moderatorow?

Podaje kilka krotkich przykladow odpowiedzi na moje komentarze z ostatnich miesiecy, wyciagniete z kontekstu pewnych zdan lub ich czesci pisanych przez osoby zwiazane z tym portalem w rozny sposob :

"Z takiego prostego powodu, że tak wcześniej powiedziałem, zatem *słowo stało się ciałem*."

"Portal jest otwarty dla wszystkich, a nikt tu na siłę nikogo nie trzyma."

"...Kto tego nie rozumie, a tłumaczyłem to już nie raz - to nie nasz problem."

"..wolność słowa też ma swoje granice, to jest prywatne forum, na którym możecie pisać, ale w granicach regulaminu"

"..z całym szacunkiem do Was, ale zachowujecie się terazjak mali chłopcy, którym ktoś zabronił sikać do piaskownicy."

"...Gratuluję kolejnych teorii spiskowych, te od wielu miesięcy pewne osoby już próbowały ludziom wbić do głowy za pomocą komentarzy..."

" Nie dotarło jeszcze do Ciebie, że stajesz się zwykłym spamerem?

"Nie jesteś Bogiem, uświadom to sobie sobie sobie :)
Mężem opatrznościowym ani jakimkolwiek autorytetem moralnym też nie..."

"..Nie będę się do tego odnosił, bo szkoda moich słów, a i tak niektórym nie da się zrozumieć podstawowych zasad, bo nie rozumieją normalnej krytyki, która wiele razy była odpowiedzią na próbę ataku na portal.."
......
I tak dalej i tym podobne....:))

Tak wygladaja niektore odpowiedzi na pewne uwagi czy zazalenia i moje pytania. Czy sa to odpowiednie, profesjonalne odpowiedzi, odniesienia sie do uwag i krytyki ze strony czytelnika? Sami ocencie...

Kilka razy juz czytalem od roznych userow, to samo stwierdzenie, ktore napisal dzisiaj @Doradca..."Nie chcesz nie wchodź, nie czytaj, nic nie pisz będziesz zdrowszy i nikt Ci przeszkadzał nie będzie."

Chyba maja racje, portal limanowa.in jest idealny, nikt z czytelnikow i zarejestrowanych uzytkownikow nic nie moze zarzucic, wszyscy sa traktowani w ten sam i sprawiedliwy sposob, nie mozna zwrocic uwagi lub zazalenia poniewaz ten ktos od razu jest wpisywany na jakas "czarna liste", jest nietolerowany, uciszany i "odpychany jak najdalej" na rozne sposoby, jezeli komus sie to nie podoba to po prostu "won"... takie ja mam wrazenie czy odczucie...

Szkoda...poniewaz w ten wlasnie sposob wielu czytelnikow i userow stracilo juz zaufanie, nadal je coraz bardziej traci, a przeciez chyba nie o to chodzi...

Z pewnoscia ktos mi zaraz zarzuci to, ze pisze "zwrotki auto-martyrologiczne", iz jestem w totalnym bledzie i powinienem natychmiast zaprzestac odwiedzac ten portal, powiem Wam z przykroscia, ze juz nie duzo brakuje mi do tej decyzji, aby sie calkowicie od Was "odsunac"...:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-19 03:38:28
@lg1:

Nie pajacyku, nie jest mi głupio. Bo i z jakiego powodu? Jest mi wesoło jak czytam te twoje bździny :D
No widzisz, ja piszę wieczorami i w nocy a ty smarujesz swoje spamy od rana przez cały dzień. Masz z tym jakiś problem?
Za to miłości nie potrzebujesz. Wystarczająco kocha cię największy troll tego portalu: raz jako kpiarz, innym razem jako Doradca :P


@dyskryminator:

Możesz doradzić mu wizytę u psychiatry. Kpiarzowi już nie musisz, bo to drugie konto tego spamera :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-19 08:29:50
@Wiislak zle się wyraziłem wczesniej nie jest ci głupio powinno byc bardzo głupio
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-19 08:58:54
@Wislak już niewyrabiasz z pisaniwm spamów i nie czytasz wszystkich artykułów ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-20 17:44:04
Cisza w temacie. Nawet sam oskarżony nie raczy zabrać głosu, to niczym przyznanie się do winy. Wiślak niestety miałeś rację, że żadne konsekwencje nie są wyciągane z samolubnych poczynań moderatorów. namoR również popiera akcje choć na początku coś wyraźnie plecie. Widziałem co pisze w innych tematach i podoba mi się to, że również walczy z tą dziwną limanowską polityką.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-20 18:35:31
@Wislak-wieśmak na moreratora wtedy by nie było żadnych wpisów ,wszystkich by wykasował!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-20 18:38:49
Tylko co by robił w przerwach między kursami,chyba by się zapłakał z nudów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
bearchen 2013-11-20 18:42:22
@dyskryminator chyba nie myslisz, ze sie cos zmieni.
A moze jednak... Pozyjemy zobaczymy ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-20 19:23:54
@lg1:

To już sam sobie odpisujesz? To chyba jakiś rodzaj schizofrenii :P Strasznie się nudzisz siedząc całe dnie w tej swojej lepiance i musisz jakoś zajmować sobie czas :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-20 20:33:15
Może moderatorzy pojadą na kursy doszkalające albo na urlop wypoczynkowy "wczasy pod gruszą" a może nie będzie żadnej reakcji ze strony redakcji. Jaki pan taki kram.
Koleżko szajcunga, lg1- gimbaza rządzi :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-20 20:40:08
@dyskrymnator "zakaz wjazdu.teren prywatny,zakaz wstępu"to może też ZAKAZ WYPOWIEDZI I WPISÓW dla Ciebie drugi #wieśmak#
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-20 21:05:37
Nie udało się przepisanie tekstu z mojego avatara, kiepsko ci ta nauka w gimnazjum wchodzi do głowy ale nie martw się, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-21 10:36:25
Uważam, że i tak moderatorzy tutaj są zbyt łaskawi, patrząc jaki bywa nieporządek na forum, np ktoś ma jakąś sprawę, a w odpowiedzi otrzymuje żarty i posty zaniżające poziom, dlatego byłbym za zrobieniem punktów ostrzeżeń za np posty na forum nic nie wnoszące do tematu i po "naładowaniu" punktów ban konta na 7 dni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
konto usunięte 2013-11-21 10:47:25
@Mqk ale co by @Wioslak robił z nudów głaskał "LEWAREK"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nominacja
dyskryminator 2013-11-21 19:03:49
Mqk zgodzę się z tobą pod warunkiem, że bany nie będą nadużywane przez moderujących. Bywa i tak, że w odpowiedzi od moderatora dostajesz w pysk zamiast konkret.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in