8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Nocny kaszel u dziecka

konto usunięte 2013-01-29 21:49:33
Witam potrzebuje porady ,moje dziecko ma astme oskrzelowa i alergie na roztocza od tygodnia kaszle jak się tylko połozy do łożka robie mu wtedy inchalacje z pulmicortu i przechodzi wcześniej brał singulair 5 i nie kaszlał ale pani alergolog odstawiła twierdząc iż nie musi już brać po miesiacu kaszel wrócił i od 5 dni bierze singular i mam pytanie po ilu dniach on działa a może to inna przyczyna? ?:(:(:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
beata8555 2013-01-30 22:00:13
Witaj,a czy podajesz mu jakieś leki przeciw alergiczne.Mam pytanko do jakiego alergologa chodzisz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
laurakarolina 2013-01-31 08:43:06
Witam.Mysle ze przynajmniej tydzien musisz podawac zeby zaczal dzialac singuari jakis syrop odczulajacy byl by dobry .Mysle ze dobrze by bylo konkretnie pokoj przed noca przewietrzyc.A ile pociecha ma lat moze warto odczulac my dwa lata sie odczulamy jest duzo lepiej tez tak corka kaslala w nocy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
laurakarolina 2013-01-31 08:43:12
Witam.Mysle ze przynajmniej tydzien musisz podawac zeby zaczal dzialac singuari jakis syrop odczulajacy byl by dobry .Mysle ze dobrze by bylo konkretnie pokoj przed noca przewietrzyc.A ile pociecha ma lat moze warto odczulac my dwa lata sie odczulamy jest duzo lepiej tez tak corka kaslala w nocy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
konto usunięte 2013-01-31 09:33:01
Tak podaje xyzal frixodite 2x1 i od tygodnia ten singular
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
konto usunięte 2013-01-31 09:34:09
Dziecko ma 7 lat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
konto usunięte 2013-01-31 09:35:16
A chodzimy do Skrzydlnej do pani Dr. Doniec
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
beata8555 2013-01-31 13:29:08
Witaj to raczej wszystko już podajesz swojemu dziecku i napewno nie odstawia się singularu,bo on ochrania płuca i oskrzela.Moja córka byla leczona przez 4 lata ,bo też była uczulana na wilgoć ,pleśnie kurz i grzyby ale dzięki dobrej opiece i podawaniu leków lekarka wyprowadziła ją z alergii.Tylko że ja chodziłam do Sącza do Dr.Perek jest rewelacyjna i już kilka osób potwierdziło to.Teraz już od 1,5 roku nic nie bierze.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
konto usunięte 2013-01-31 16:44:00
No właśnie też tak słyszałam że się nie powinno odstawiać a mogę prosić namiar na tą lekarke?na jakiej to ulicy ?czy ona przyjmuje prywatnie czy na kase i czy długo się czeka na termin proszę o informacje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
beata8555 2013-01-31 19:56:51
To jest pani dr.Maria Perek przyjmuje na kase i prywatnie.Tylko na kase trzeba czekać conajmniej 2 miesiące ,a prywatnie czasami na drugi dzień to jest jej numer 604840353 i przyjmuje na Żółkiewskiego 11 w Poliklinice.Proszę dać znać co powiedziała.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
Ogi 2013-02-03 09:06:32
Witaj, mieliśmy podobny problem (mieszkając w Polsce), kupiliśmy dla naszego maluszka jonizator, na allegro do wyboru do koloru, i do niego wlewaliśmy solanke zabłocką, w odpowiednich proporcjach woda/solanka, powietrze w pokoju było bardzo "lekkie", swierze, spróbuj nie kosztuje dużo, a zdecydowanie pomaga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
eintracht 2013-02-03 11:09:57
powodem kaszlu moga byc pasozyty np. glista ludzka ,to one wywoluja alergie ,nie zaszkodzi zmienic diete,podawac wiecej potraw zasadowych aby odkwasic organizm i oczywiscie oczyscic organizm z toksyn,Nie wiem ile dziecko ma lat, ale mozesz dodatkowo podawac dziecku troszke codziennie oleju z pestek dyni (pasozyty tego nie lubia) Nie ublizajac lekarzom, oni lecza skutki choroby, a moim zdaniem trzeba przyczyny tez leczyc, zeby choroba nie powracala.Podaj dziecku tez duzo do picia zeby organizm sie oczyszczal z toksyn,sok z cytryny odkwasza https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nocny kaszel u dziecka
konto usunięte 2013-02-03 12:16:40
Dziękuje bardzo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in