17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Nobel za in vitro.

skorpion 2010-10-04 16:09:38
Robert G.Edwards otrzymał nagrodę Nobla za opracowanie metody zapłodnienia in vitro,co na to czarno-maryjni,lecę nastawić rydzykowo...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
konto usunięte 2010-10-04 19:37:48
A Obama dostał pokojową nagrodę Nobla za plany wysłania kolejnych wojsk na wojnę w ramach ratowania co poniektórych firm. I co z tego? Edwards dostał Nobla, bo tak pomógł jakimś ludziom w posiadaniu własnych dzieci. Nie dostaje się go za poziom etyczny tylko za stworzenie czegoś rewolucyjnego. Nie wiem po co mieszasz w to tak uporczywie kościół.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
skorpion 2010-10-04 19:52:49
a dlaczego nie wiesz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
konto usunięte 2010-10-04 23:32:49
bo mi nie wyjaśniłeś związku w sensowny sposób
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
111ksiadz 2010-10-04 23:32:57
Dobrze wie,tylko udaje że nie wie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
skorpion 2010-10-05 04:23:09
Watykan się wścieka, znowu ogłosi że ziemia jest płaska ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
konto usunięte 2010-10-05 09:49:16
Nie mam sprecyzowanego zdania o metodzie in-vitro.- czy TAK czy NIE. Ciężki temat. Są za i są przeciw. Jak ktoś pragnie dziecka a ma problemy to zrobi wszystko i za wszystko, by pragnienie się spełniło.Zawsze to łatwiej wychować dziecko ze swoimi genami, niż "obce" adoptowane. Martwie się tylko tym, że nawet nam się nie śni co naukowcy robią za naszymi plecami.To tylko wiedzą ściany laboratoriów.Coś im się wymknie spod kontroli i będzie tragedia... Zadaj sobie pytanie - "CZY CHCIAŁBYŚ BYĆ DZIECKIEM Z PROBOWKI???"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
pacho 2010-10-05 14:23:02
ja bym chcial ale czsu nie cofne -:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
konto usunięte 2010-10-05 15:41:37
słuchajcie tak możena dewagować w nieskończoność. Bo z jednej strony in-vitro złe, aborcja zła (to fakt), a zdrugiej ratuje sie płód z 5 miesiąca po to, żeby udowodnić, że to mozliwe, a później żyje "roślinka" albo ma sporo problemów ze zdrowiem i częściej zapada na kolejne choroby - a dramat dla cełej rodziny. Nie popieram znieczulicy, ale to już są skrajności. Dawniej była naturalna selekcja, były łzy ale i społeczeństwo nie było takie chorowite jak teraz. A medycyna sie rozwija i robi kasę!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nobel za in vitro.
dionelwa 2010-10-07 10:41:03
Oj Skorpione doszłeś dna sondaże Twoje na łeb i na szyje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in