Baner
23°   dziś 20°   jutro
Niedziela, 05 maja Irena, Waldemar, Iryda, Tamara
1994

Tematy archiwalne

Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego

pedrus3 2010-06-10 14:13:42
Ostatnio zauważyłem, że bardzo szybko i skutecznie są niszczone plakaty Komorowskiego, a Kaczyńskiego nie. Łatwo się domyslić, że to robota fanatyków J.K. Myślałem, że w polsce jest demokracja a tu masz. Determinacja i chory fanatyzm doprowadzają tych ludzi do czegoś takiego i myslę, że to ociera się o terroryzm. Gdyby trzeba było kogoś zabić lub wysadzić coś w powietrze w imię J.K to bez wachania ci ludzie by to zrobili. Ci ludzie są poprostu nie moralni, nie maja szacunku dla innych ludzi, którzy mają inne poglądy polityczne. Jestem codziennie w wielu miejscowościach mniejszych czy większych i w wielu z nich spokojnie plakat Kaczyńskiego wisi sobie obok Komorowskiego, a w limanowej coś takiego. Wspomnę jeszcze o sytuacji, która miała miejsce po obchodach beatyfikacji ks. Jerzego, a mianowicie pewne panie z Limanowej niosły transparent z napisem " Jarosławie ratuj Limanową" Zostawiam to bez komentarza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
domi919 2010-06-10 14:31:39
Widzę, że co raz więcej osób rozumie tutaj jakim człowiekiem jest Kaczyński i jego zwolennicy w większości :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
PhoEniX 2010-06-10 16:57:15
... ale pedrus popatrz - plakatów Komorowskiego w L-wej jest porozwieszanych wielokrotnie więcej niż Kaczyńskiego. Dlatego też normalną rzeczą jest że więcej zniszczonych plakatów Koorowskiego. Mnie osobiście denerwuje jak przejeżdżam przez Limanową i na każdym drzewie jakaś "gęba" wisi ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
sencio 2010-06-10 17:21:19
pedrus3 - jeśli niszczenie plakatów porównujesz to terroryzmu to winszuję "yntelygencji" wyborcom "Comorra" ;) Następnym razem jak coś się "urodzi" w Twoim "rozumku" i będziesz chciał to przelać na papier (tudzież forum) - skorzystaj ze słownika - to naprawdę nie boli;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
pedrus3 2010-06-10 17:32:56
do sencio jeżeli dobrze czytałeś to urzyłem słowa "ociera", poza tym jednoznacznej definicji terroryzmu nie ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
pedrus3 2010-06-10 17:38:07
do sencio jeżeli dobrze czytałeś to urzyłem słowa "ociera", poza tym jednoznacznej definicji terroryzmu nie ma.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
konto usunięte 2010-06-10 19:14:09
Niestety w Limanowej jest cała masa fanatyków Kaczyńskiego. Nie mam nic przeciw rzeczowym dyskujom, ale niestety nie da się tego robić z fanatykami. Do tego w co drugim sklepie wisi plakat Jarosława, no ale może wysłucha on głosu kobiet i uratuje Limanową :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
wiedzacy 2010-06-10 19:36:17
pedrus3: Senciem sie nie przejmuj oni i tak wie lepiej co Ty chciales napisac, po prostu to wszechwiedzacy wszechpolak (ktory i tak ma literowke w poscie). Zas co do elektoratu Pisu wystarczy spojrzec na wyniki poprzednich wyborow, sa to przewaznie ludzie ktorzy nic w zyciu nie osiagneli (no moze poza odpustem czastkowym), znajacy sie na polityce tak samo jak na kolapsie grawitacyjnym, gotowi w w obronie Jarka badz Kosciola udusic Cie rozancem. PiS im odpowiada bo podsyca najprymitywniejsze instynkty, oferuje ciagle szukanie wroga przez ktorego nam sie w zyciu nie pomoglo, spisek ciagly spisek. Co do naszego powiatu sprawdzmy wyniki referendum akcesyjnego do UE, zal i rozpacz a kurna po doplaty to chyba 110% rolnikow wyciaglo raczki. W 2005 w radiu padla komenda LPR i bylo LPR, w 2007 LPR nie bylo ale na ambonie byl PiS i tez jakos bylo, do PE rozgromil wszystkich Zbigniew Z. czy cokolwiek zrobil, NIC, jest najgorszym polskim euro-parlamentarzysta wg. "Polityki" - B. Sonik (a fe on z PO) był najlepszy w kadencji 2004-2009 (w regionie swietokrzysko-malopolskim) ale limanowszczyzna swoje zdanie ma i bedzie miala. Jarek jak nic dostanie 50% dodatkowe 25% wezmie pierwsza dama ktory miauczy sama i juz bedzie te 75%, Bronek kolo 20% a reszte wezmie Lepper... i dalej bedziemy na politycznej mapie Polski wypierdkiem na poludnie od Krakowa a na polnoc od Zakopca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
skorpion 2010-06-10 19:52:38
wiedzacy---nie pisz aż tyle prawdy,bo pisiory Cię uduszą [różańcem] !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
niepis 2010-06-10 21:22:09
no jak kogoś razi określenie tej grupy z pogranicza terroryzmu to nazwijmy ich jak to jakiś czas temu na forum już miało miejsce talibami.Wiem,wiem trzeba czytac gazety nie bzdety ,zeby wiedziec co to znaczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
sencio 2010-06-10 23:13:00
pedrus3- dobrze czytałem. Napisałeś też: "...Gdyby trzeba było kogoś zabić lub wysadzić coś w powietrze w imię J.K to bez waCHania ci ludzie by to zrobili." EOT wiedzacy - nie mam kompleksów nt. tego co w życiu osiągnąłem ani też nt. tego co posiadam. Tak jak Ty też oglądam "FAKTY", słucham RMF-u i czasem "ZET"-ki;) Różni nas jedynie to, że ja dostrzegam w informacjach socjotechnikę a Ty nie zawracasz sobie nią głowy;) perelka - zgadzam się z Tobą w zupełności. Nie da się rzeczowo dyskutować z fanatykami. Przeczytaj jeszcze raz cały wątek i rzeczowo oceń która ze stron jest bardziej "fanatyczna". pzdr;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
konto usunięte 2010-06-11 03:18:22
Pedrus3 - troche z porownaniem do terrorystow przesadziles! Zwolenniczka (a tym bardziej fanatyczka) PiS-u i J. Kaczynskiego nie jestem, ale to znaczna przesada co napisales. Nie wiem jaka jest naprawde sytuacja, czy to aby napewno prawda, ze wszystkie plakaty Komorowskiego sa zrywane (nie ma mnie obecnie na limanowszczyznie). Nawet jesli to prawda, to czasem trzeba jakis umiar w slowach i okresleniach znalezc, bo jak to zauwazyl sencio - sam siebie i tych, ktorzy sie z toba zgadzaja robisz "fanatykow" PO i Komorowskiego!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
niepis 2010-06-11 06:24:31
no dobra niech będzie,ze to są anioły tylko,ze do tego nieba to ja sie nie wybieram.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
HiKrush 2010-06-11 08:27:57
O terroryzmie jako słowie bardzo ładnie wczoraj mówił jeden profesor UJ w naszej bibliotece, trzeba było przyjść, jak jesteście tacy ynteligienci, to byście się dowiedzieli, że wyrażenie to zostało przez autora użyte owszem, może troszeczkę niefortunnie, ale jeśli chodzi o sens ideologiczny, to jak najbardziej poprawnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
Fever 2010-06-11 09:12:46
Wyborcy pana Kaczyńskiego rzeczywiście cechują się jakąś formą fanatyzmu, o czym sam bezpośrednio się przekonałem. Pocieszę Cię "wiedzący", że jakiś odsetek głosów będzie na innego kandydata niż wymieniłeś. Osobiście swój głos oddam na G. Napieralskiego. Proszę jednocześnie zachowajcie dla siebie komentarze typu: ty komuchu, bo to nie ma nic wspólnego z obecną rzeczywistością.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
pedrus3 2010-06-11 12:04:03
Jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią, to przepraszam. Nie miałem oczywiście na mysli wszystkich zwolenników J.K. Cieszę się, że są tu osoby popierające J.K i mające coś na ten temat do powiedzenia, bo przecież dyskutować można. Jest szeroka grupa ludzi, którzy bedą głosować na Kaczyńskiego, ale nie potrafią tego w żaden sposób uargumentować i myślę, że wielu z nich dodatkowo motywowanych przez RM jest zdolnych robić takie właśnie rzeczy jak zrywanie plakatów. Każdego kandytata plakat ma prawo wisieć i każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Jeżeli chodzi o słowo "terroryzm", to chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że urzyłem również słowa "ociera", poza tym nie ma jednoznacznej definicji na ten temat. Jednak biorąc najbardziej ogólną definicję terroryzmu, to myślę, że jedynie nie pasuje do zachowania tych ludzi " urzycie siły", a reszta jak najbardziej. Przytoczę jeszcze sytuację jaka miała moja siostra. Zbierając datki na WOŚP w Limanowej podeszła do niej pani (zagorzała zwolenniczka- PiS, L.K,J.K, RM), którą znała, napluła na moją siostre i zapytała:"Czemu zbierasz dla tego sztana". Hmm. Jak nazwać takie zachowanie??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
pedrus3 2010-06-11 12:08:23
Jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią, to przepraszam. Nie miałem oczywiście na mysli wszystkich zwolenników J.K. Cieszę się, że są tu osoby popierające J.K i mające coś na ten temat do powiedzenia, bo przecież dyskutować można. Jest szeroka grupa ludzi, którzy bedą głosować na Kaczyńskiego, ale nie potrafią tego w żaden sposób uargumentować i myślę, że wielu z nich dodatkowo motywowanych przez RM jest zdolnych robić takie właśnie rzeczy jak zrywanie plakatów. Każdego kandytata plakat ma prawo wisieć i każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Jeżeli chodzi o słowo "terroryzm", to chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że urzyłem również słowa "ociera", poza tym nie ma jednoznacznej definicji na ten temat. Jednak biorąc najbardziej ogólną definicję terroryzmu, to myślę, że jedynie nie pasuje do zachowania tych ludzi " urzycie siły", a reszta jak najbardziej. Przytoczę jeszcze sytuację jaka miała moja siostra. Zbierając datki na WOŚP w Limanowej podeszła do niej pani (zagorzała zwolenniczka- PiS, L.K,J.K, RM), którą znała, napluła na moją siostre i zapytała:"Czemu zbierasz dla tego sztana". Hmm. Jak nazwać takie zachowanie??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
pedrus3 2010-06-11 12:12:13
Jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią, to przepraszam. Nie miałem oczywiście na mysli wszystkich zwolenników J.K. Cieszę się, że są tu osoby popierające J.K i mające coś na ten temat do powiedzenia, bo przecież dyskutować można. Jest szeroka grupa ludzi, którzy bedą głosować na Kaczyńskiego, ale nie potrafią tego w żaden sposób uargumentować i myślę, że wielu z nich dodatkowo motywowanych przez RM jest zdolnych robić takie właśnie rzeczy jak zrywanie plakatów. Każdego kandytata plakat ma prawo wisieć i każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Jeżeli chodzi o słowo "terroryzm", to chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że urzyłem również słowa "ociera", poza tym nie ma jednoznacznej definicji na ten temat. Jednak biorąc najbardziej ogólną definicję terroryzmu, to myślę, że jedynie nie pasuje do zachowania tych ludzi " urzycie siły", a reszta jak najbardziej. Przytoczę jeszcze sytuację jaka miała moja siostra. Zbierając datki na WOŚP w Limanowej podeszła do niej pani (zagorzała zwolenniczka- PiS, L.K,J.K, RM), którą znała, napluła na moją siostre i zapytała:"Czemu zbierasz dla tego sztana". Hmm. Jak nazwać takie zachowanie??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
pedrus3 2010-06-11 12:13:21
Jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią, to przepraszam. Nie miałem oczywiście na mysli wszystkich zwolenników J.K. Cieszę się, że są tu osoby popierające J.K i mające coś na ten temat do powiedzenia, bo przecież dyskutować można. Jest szeroka grupa ludzi, którzy bedą głosować na Kaczyńskiego, ale nie potrafią tego w żaden sposób uargumentować i myślę, że wielu z nich dodatkowo motywowanych przez RM jest zdolnych robić takie właśnie rzeczy jak zrywanie plakatów. Każdego kandytata plakat ma prawo wisieć i każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Jeżeli chodzi o słowo "terroryzm", to chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że urzyłem również słowa "ociera", poza tym nie ma jednoznacznej definicji na ten temat. Jednak biorąc najbardziej ogólną definicję terroryzmu, to myślę, że jedynie nie pasuje do zachowania tych ludzi " urzycie siły", a reszta jak najbardziej. Przytoczę jeszcze sytuację jaka miała moja siostra. Zbierając datki na WOŚP w Limanowej podeszła do niej pani (zagorzała zwolenniczka- PiS, L.K,J.K, RM), którą znała, napluła na moją siostre i zapytała:"Czemu zbierasz dla tego sztana". Hmm. Jak nazwać takie zachowanie??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
skorpion 2010-06-11 18:49:46
/koło mnie wiszą obydwa plakaty tylko plakat Kaczyńskiego ma domalowanego kota i dopisano Jarosław z żoną i jest wesoło!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
sencio 2010-06-11 20:01:52
...i nawet wiemy kto to kocisko dobazgrał ;) :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
skorpion 2010-06-11 20:05:07
SENCIO-dobrego masz nosa....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
wiedzacy 2010-06-11 20:33:09
sencio: co do socjotechniki to ociemnialy gluchoniemy ja momentalnie wykryje wlaczajac TVP w czasie trwania "Dziennika" "Misji Specjalnej" czy niedaj Boze audycji wolnomularza Wildsteina Zrywanie plakatow wyborczych jest @wandalizmem politycznym@, do terroryzmu jeszcze bardzo daleko, choc fanatyzm mamy pelna geba, poza paniami z Limanowej byl jeszcze bardziej wymowny plakat "Jaroslaw Kaczynski zlo dobrem zwycieza" mnie to osobiscie pozbawilo zludzen co do kondycji intelektualnej pewnych warstw laikatu i duchowienstwa. Poki co w histori Polski nie mielismy narodowego katolicyzmu w ogolno-narodowym formacie, moze najwyzsza pora, patron juz jest i to nawet na Wawelu....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
sencio 2010-06-11 23:50:54
pedrus3 - napisałeś też to co zacytowałem i przyznasz, że nijak się to ma do zrywania plakatów(dlatego też nieco mnie poniosło. Zresztą przy okazji każdych wyborów jest tak, że najczęściej ci co rozlepiają plakaty niszczą konkurencyjne. Zawsze tak było. Odnośnie słownika - miałem na myśli ortograficzny:) wiedzacy - tak się składa, że naprawdę ciężko mi sobie przypomnieć kiedy ostatnio oglądałem TVP. "Misji Specjalnej" zupełnie nie kojarzę a Wildsteina znam - skądinąd. Masonem jednak bym go nie nazwał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
pedrus3 2010-06-12 00:06:21
sencio- tak rozmawia się lepiej heh. I na takim poziomie trzeba się poruszać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
dionelwa 2010-06-12 12:56:22
Zwracam się do wszystkich którzy są przeciwnikami któregoś z kandydatów. Jeśli widzisz wywieszony na drzewie lub na jaklimś słupie ( w miejscach nie do tego przeznaczonych) zgłaszajcie tego fakt i niech dany komitet płaci za zaśmiecanie oraz wywieszanie plakatów w niewłaściwych miejscach. Zamiast targać plakaty i śmiecić , zresztą po co się męczyć - lepiej dany fakt zgłośić. Niech płacą Kary.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
dionelwa 2010-06-12 12:56:59
Zwracam się do wszystkich którzy są przeciwnikami któregoś z kandydatów. Jeśli widzisz wywieszony na drzewie lub na jaklimś słupie ( w miejscach nie do tego przeznaczonych) zgłaszajcie tego fakt i niech dany komitet płaci za zaśmiecanie oraz wywieszanie plakatów w niewłaściwych miejscach. Zamiast targać plakaty i śmiecić , zresztą po co się męczyć - lepiej dany fakt zgłośić. Niech płacą Kary.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niszcenie plakatów wyborczych B.Komorowskiego
dionelwa 2010-06-12 20:25:58
Rozklejania plakatów wyborczych w niedozwolonych miejscach zabrania kodeks wykroczeń i ordynacja wyborcza. Sprawca złamania przepisów może zostać ukarany grzywną - do 500 zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in