10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa

presz 2011-01-06 19:36:20
Zapraszam wszystkich mieszkańców do przeczytania raportu pokontrolnego Regionalnej Izby Obrachunkowej z Krakowa. Wykazane tam są nieprawidłowości łacznie z osobami, które te tych nieprawidłowości sie dopuściły, Nowy burmistrz z tymi pracownikami powinien coś zrobić.... może jakieś nowe etaty się pokażą, Może tak TOP rozwinie tą sprawę i poprosi władzę o komentarz???, http://bip.krakow.rio.gov.pl/?a=2731
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
sharley 2011-01-06 19:57:27
Chyba tylko sprzątaczki nie są wymienione w tym raporcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
hajduk41 2011-01-06 21:34:59
Rety! Współczuję nowemu burmistrzowi, bo będzie musiał mieć duuuuużą miotłę do sprzątania! Całe szczęście, że Limanowa wybrała Biedę, bo może zacznie to rzeczywiste zamiatanie. Wietrzenie urzędu wskazane, bo inaczej znów kurz osiądzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
RAS 2011-01-07 08:22:16
Rzeczywiście sporo tego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
gazda 2011-01-07 09:41:17
To znaczy że pracują tam same matoły.Na to wskazują wnioski pokontrolne .Nawet nie umieją wypełnić delegacji czy rozliczyć inwentaryzacji-wprost nie do wiary ludzie co wy w tym urzędzie jeszcze robicie ?Chyba że uprawialiście adoracje wspólnego towarzystwa.Pytam ile takich urzędów w powiecie jest?Nowi wójtowie powinni to odkryć i to jak najszybciej bo tylko w nich jest nadzieja że zrobią porządek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
mon 2011-01-07 11:06:53
NIEPRAWIDŁOWOSĆ - TO DRUGA TWARZ P. CZECZUTKI I JEGO PACZKI - TO SKANDALICZNE ,[ ALE TAKIE JEST ŻYCIE MUSISZ KOMBINOWAĆ . NIECH W KONCU KTOS WEZMIE SIĘ DO ROBOTY I ZROBI PORZĄDEK W LIMANOWEJ PO TO BY ,ŻYLO SIĘ NAM L E P I E J .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
ukropek11 2011-01-07 11:31:44
Mieszkańcy powinni rozliczyć poprzednią ekipę rządzącą gdyż tyle było krętactwa i okłamania że głowa mała a poprzednicy powinni stanąć przed temidą, gdyż jak się nie zrobi porządku od razu to się tak dalej będzie sprawy zamiatało pod dywan. Mieszkańcy opamiętajcie się i piszcie na forum wszystko co jest prawdą nie bać się tylko kawa na ławę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
huhuha 2011-01-07 12:28:38
chyba czytam wypowiedzi samych bezrobotnych, bo kto nie pracuje błędu nie popełni -:) w moim zakładzie na ok. 2400 godzin pracy w roku przy kilkudziesięciu pracownikach myślę, że nazbierałoby się tego więcej, ale nie publikują -:) czy czystki powinni zrobić w każdym zakładzie pracy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
gazda 2011-01-07 12:56:15
Myślę że są na tym świecie ludzie co potrafią zdefiniować błąd i naruszenie prawa.To jest domeną tych co mają cokolwiek do czynienia z pracą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
huhuha 2011-01-07 13:48:52
masz racje, ja też kiedyś popełniłem błąd gdyż źle rozliczyłem delegacje, w związku z czym naruszyłem prawo i nie mam odwagi pierwszy rzucić kamieniem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
blizniak 2011-01-07 20:15:56
Ja też popełniłem błąd dzisiaj w Biedronce.Żona powiedziała nie wydaj więcej jak 50 zł.Wydałem 66 zł.Kupiłem 12 kg bananów i resztę zgodnie z planem.Ja konsekwencję poniosę.Żona tak się zdenerwowała że głowa będzie ją bolała bardzo długo.Pracownikom poprzedniej ekipy UM to nie grozi.Daję głowę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
pawel188 2011-01-08 23:22:11
Masakra... zaskakująca ilość "przekroczenia planu wydatkowego" Coś tu śmierdzi... że o mandatach karnych " na ponad 12tyś " wspominał nie będę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
pawell 2011-01-09 17:02:25
Nie tylko w tym tkwi problem,że przekroczono rozsadną granicę zadłużenia, lecz także przekroczono tzw. wskażnik efektywności "złotówki" podatnika,lecz za to możemy podziękować głównmym architektom ekonomicznym m.in. profesorowiB. i ekipom rzadzącym za tworzenie w przyspieszonym tempie tzw. klasy średniej, nie mówiąc już o wirtualnej księgowości...przychód-rozchód..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nieprawidłowości poprzedniej ekipy UM Limanowa
pawell 2011-01-09 17:43:28
Nie tylko w tym tkwi problem,że przekroczono rozsadną granicę zadłużenia, lecz także przekroczono tzw. wskażnik efektywności "złotówki" podatnika,lecz za to możemy podziękować głównmym architektom ekonomicznym m.in. profesorowiB. i ekipom rzadzącym za tworzenie w przyspieszonym tempie tzw. klasy średniej, nie mówiąc już o wirtualnej księgowości...przychód-rozchód..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in