7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

niemoc tymbarskiej władzy

konto usunięte 2012-02-03 08:00:23
@ lutego czyli wczoraj poszła informacja GZGKIM o okresowym braku wody z powodu zamarznięcia potoków w Podłopieniu.po rozwieszeniu informacji wykonaniu parę telefonów,sprawę uznano za załatwioną,ale ja uważam że nie.
Mie tak dawno Limanowa in opisywała problem braku wody w Mszanie Dolnej,dziwnym trafem jakoś redakcja nie pisze o problemie w Tymbarku przecież to tak blisko.
Niemoc tymbarskich włodarzy polega na tym że nie potrafią w porę zabezpieczyć w maksymalnym stopniu tzw dywersyfikacji dostaw wody.
W Mszanie Dolnej potrafiono wysłać samochody pożarnicze aby wodę dowoziły do zbiorników,no ale jeśli przez cały ubiegły rok nie pałało się miłością do DRUCHÓW STRAŻAKÓW zwłaszcza tymbarskich to teraz nie wypada ich prosić o pomoc,a jakby nie było służą oni zawsze ludziom w chwilach zagrożenia.
PANIE WÓJCIE NAJWYZSZY CZS UKLĘKNĄĆ PRZED REMIZĄ W TYMBARKU UDERZYĆ CZOŁEM PRZED DRZWIAMI I POWIEDZIEĆ PRZEPRASZAM ZA TO MOJE ZACHOWANIE dać grosza na paliwo,gorące posiłki i prosić aby choć 2 samochody udostępnili do dowożenia wody,nie do ludzi bezpośrednio tylko do zbiorników.
Kolejna sprawa to sposób dystrybucji tej wody, każdy powinien mieć ale niestety tak nie jest.Rozmawiałem z osobą którego ojciec był bardzo zaangażowany w budowę wodociągów na Podłopieniu i jak twierdzi za tę bezinteresowność jego osiedle dziś pierwsze wody niema, a przecież tam są gospodarstwa rolne którym woda jest potrzebna.Z tego co mi mówił to są porobione tzw.zasuwy na poszczególne odcinki wodociągów które można przymykać,aby zwiększyć ciśnienie na danym odcinku wody chociąz na 3-4 godz,no ale jak kierownik ZGKiM w Tymbarku wie gdzie Pan Pachowicz ma podobno lewe podpięcie a nie wie gdzie są owe zasuwy to bardzo źle.
Panowie włodarze Gminy Tymbark nie zasłaniajcie się wysokimi mrozami tylko opuście te ciepłe stołki i bierzcie się za robotę,a w przypadku samego Pana Wójta ;teraz nie da się zwalić problemu na radnych ,jak to Pan przy częściej robi,lecz trzeba samemu podjąć decyzję,oby jak najszybciej,bo to należy do Pana obowiązków
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: niemoc tymbarskiej władzy
tymek86 2012-02-04 19:34:22
Co tam wójtowi,rzeka na miejscu, to żona przyniesie ,ale tylko wójcie do picia ,a co będzie nie daj Boże jak sie zacznie palić ,no w tedy będzie trudno.Ja juz wiem ,przyjedzie gość bryczką ,jak na prymicje ,i pana wywiezie.Rusz tyłek ty od gospodarki .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: niemoc tymbarskiej władzy
konto usunięte 2012-02-04 19:43:58
no i niestety arogancja władzy jest widoczna jak na dłoni,ma się w nosie, społeczeństwo,niektóre osiedla odcięte od wody ,niektórym się w ogóle nie odcina,Cóż są ważniejsze sprawy,tak jak ktoś napisał aktualnościach -wojna polityczna ze starostwem-ponoć wczoraj było kolejne posiedzenie radnych,a ja się pytam czy Sztab Kryzysowy miał spotkanie Czy Pan WÓJT podejmie wreszcie decyzję o dowożeniu wody przez odpowiednie służby.Jeszcze jedno pytanie-jak będzie rozliczany odbiorca wody za wodę jak zamiast niej idzie powietrze,a licznik zasuwa 2 razy szybciej na pusto,czysty biznes,ciekawe ile osób się zastanowiło nad tym ,zobaczycie jak przyjdzie do odczytu licznika,a podejrzewam iż najbardziej dotknie tych co najwyżej mieszkają,bo to oni muszą powietrze wypuścić ze swoich rur,gdyż nikt hydrantów nie otwiera aby odpowietrzyć linię.Panie Wójcie i Dyrektorze GZGKiM życzę spokojnej nocy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: niemoc tymbarskiej władzy
nakacu1 2012-02-05 11:47:54
no właśnie a dlaczego straż nie ruszy dupy i wody nie dowozi do zbiorników,Wójcie może wreszcie Pan ruszy doopę.
Ludzie nie tylko czytajcie ale też piszcie protesty na tą niemoc w Tymbarku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in