7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
464

Motocykle

Niedzielny wypad

konopia 2012-09-04 11:07:19
Witam - jak że teraz jest chyba najfajniejsza pora na przejażdżki to mam plan, co by zrobić sobie wypad w niedzielę np Bieszczady albo Tatry (można by zahaczyć o Słowację). Jeśli ktoś ma jakiś przykładowy plan to czekam na propozycję. Liczę żeby wyjechać o jakiejś wczesnej porze i trochę pobrykać np 9 rano:) Ktoś się dołącza?? <br />
p.s<br />
Sprawdzałem pogodę na pogoda.pl i ma być ładna :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
konopia 2012-09-04 18:08:58
Siedzę nad mapą i to jest moja propozycja :

http://goo.gl/maps/wU0oT


Można by potem jeszcze przejechać małą pętle bieszczadzką ale to już zależy od czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
konopia 2012-09-04 18:26:01
Ewentualnie coś takiego:

http://goo.gl/maps/sqHzJ

:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
bialy1 2012-09-04 18:43:23
Wiec trasa do ustalenia,myślę że warto by się pozbierać o godz 8.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
konopia 2012-09-04 19:16:17
8 ma jak najbardziej realna i w sumie jedyna słuszna :) czyli soboto bezalkoholowa ale czego to się nie robi dla radości z jazdy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
clemenza 2012-09-04 19:48:16
ejeje specjalnie mi to robicie :P wtedy kiedy nie moge jezdzic :/ Poczekajcie no, ja was dorwe za rok :) Milej i bezpiecznej przejazdzki :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
firek77 2012-09-04 20:46:51
Clemenza to tacy złośliwcy są,jak człowiek nie może to se wymyślą jakąś wycieczkę:-)ale to nic będzie lało,wiało i drogę będą remontować,a paliwo będzie po 8,50 - oczywiście żartowałem i oby wypad sie udał,strasznie żałuję że nie będę z wami8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
ryhu 2012-09-05 20:10:04
Bawcie się dobrze i przede wszystkim bezpiecznie.
Szerokości. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
konopia 2012-09-07 19:36:03
Tak więc w celu uporządkowania informacji : wyjeżdżamy z pod Starej Nostalgii o godzinie ósmej rano. Cel - Solina, tempo przejażdżki w granicach rozsądku raczej spacerowe ( zero nerwa nigdzie się nam nie pali ) Powrót raczej wieczór czyli ok. godziny 20 tej. Zapraszamy wszystkich :)8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
konopia 2012-09-10 09:23:33
Jako że wypad niedzielny się udał - głównie dzięki wyśmienitemu towarzystwu - sądzę że powinniśmy iść za ciosem i zrealizować drugą trasę przez Tatry. Pogodynka na Polsacie mówi, że ma być piękna pogoda w niedzielę więc jak??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niedzielny wypad
she 2012-09-10 09:31:11
ja chce tylko troszkę wygodniejsze siedzenie i mogę jechać;) A tak poważne to pomyślimy. Miło byłoby gdzieś jeszcze pojechać:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in