Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Niebieskie kwiaty

bella519 2012-04-02 22:23:17
Witam! Chciałabym zapytać z jakich kwiatów można zrobić bukiet ślubny? Chodzi mi o intensywny niebieski kolor. Ważne też żeby nie były to kwiaty sezonowe, konkretnie żebym dostała je w maju:)
Z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niebieskie kwiaty
pokerface 2012-04-02 22:38:05
Kiedyś widziałam bukiet ślubny z niebieskich hortensji. Z innymi dodatkami wyglądał bardzo ładnie. Myślę, że z szafirków lub niebieskich róż też można wyczarować coś pięknego. Zależy jakie kwiaty lubisz i oczywiscie czy w tym miesiącu są łatwo dostępne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niebieskie kwiaty
bella519 2012-04-02 22:42:36
A czy faktycznie są w sprzedaży niebieskie róże? Nigdy się tym nie interesowałam, a czytając fora internetowe ludzie temu zaprzeczają. W Limanowej są dostępne gdzieś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niebieskie kwiaty
brizamedia 2012-04-02 23:03:43
Hortensje, frezje, szafirki, ostróżki ?? Niebieskie róże mnie się akurat nie podobają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niebieskie kwiaty
pokerface 2012-04-02 23:13:34
Faktem jest, ze niebieskie róże sa cieżko dostępne, a już na pewno nie w Limanowej. Ja widziałam farbowane i w rzeczywistości nie maja takiego intensywnego niebieskiego koloru.
Osobiście polecam hortensje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niebieskie kwiaty
ABS0LLUT 2012-04-03 00:21:34
Osobiście mam sentyment do niebieskich margaretek.
Może niezbyt eksluzywne, ale niezwykle sympatyczne kwiatuszki.
W L-wa bez problemu można je kupić o każdej porze roku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niebieskie kwiaty
Manuella 2012-04-03 20:15:07
Z góry uprzedzam, że nie jest to reklama. Osobiście polecam Ci Panią właścicielkę z kwiaciarni koło Centrum na Z.A. Jest rzeczowa, zna się i potrafi wyczarować cuda. Wie jakie kwiatki doradzić o danej porze żeby nie zedrzeć z klienta kasy. Ja ogólnie określiłam o co mi chodzi a Ona zrobiła mi cudo (bukiet robił wrażenie piorunujące). Słyszałam też, że fajne są babki z tej kwiaciarni bodajże Aleja róż. Po drugiej stronie PZU. Ogólnie najlepiej wybrać się do kwiaciarni. Jeśli kwiaciarka się zna na robocie to znajdzie Ci piękne kwiaty. Powodzenia w poszukiwaniu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niebieskie kwiaty
fiolekkk 2012-04-03 22:29:45
Ogólnie to nie przepadam za niebieskimi kwiatami - farbowania nie rozumiem w żadnym procencie, uważam, że to takie małe szkaradki wychodzą w efekcie. Ani to ładne, ani naturalne. Cały urok się kwiatom odbiera. Jednak jeśli już miałabym wybrać ślubny bukiet z niebieskich kwiatów to zdecydowałabym się na niebieską orchideę singapurską. Wpisz w google "blue orchid" może Ci się spodoba... Róże i margerytki farbowane na niebiesko to moim zdaniem porażka!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in