Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

Niby były( ordynator ginekologii )w Limanowej

blondi105 2016-01-21 22:07:40
Jak myślicie czy i w jakim czasie sprawiedliwości stanie się za dość i w końcu sąd sprawiedliwie osądzi dr.Pieni......niby byłego..odr.gin.w Limanowskim szpitalu i przestanie pracować w tym szpitalu i być tym samym zagrożeniem dla nowo rodzących się dzieciaczków???Uważam, że powinno się wykonywać cesarskie cięcie na żądanie jeśli przyszła matka boi się porodu naturalnego lub są ku temu inne powody a nie natura i natura jak to z ust owego lekarza tylko słychać to jakaś paranoja.Jest 21 wiek a Limanowa jak zwykle na szarym końcu z postępem.Rodziłam 3 lata temu było strasznie ciężko 2 doby ale NATURA........W końcu skończyło się cesarskim cięciem bo zaczęły się komplikacje dodam że owego pana nie było bo pewno nie zezwolił by na cesarkę tylko do końca by zwlekał a ja czekałam na tego mojego skarba 5 lat wcześniej (2 straty) i tak strasznie się bałam o moje dziecko.Dzięki Bogu urodziło się zdrowe.Powiedzcie czy jest sprawiedliwość w tej Limanowej????czy w końcu wywalą tego lekarza z oddziału????i większość świetnych ludzi pracujących tam odetchnie z ulgą????już nie mówiąc o kobietach które będą rodzić.Dajcie swoje opinie na ten temat,może coś się ruszy i polepszy w tej sprawie.Dlaczego większość z nas boi się Limanowej??Przecież oddział odnowiony sale porodowe super,personel super większośc lekarzy świetna, podejście do pacjentek z sercem a jednak strach przed porodem w Limanowej jest ogromny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niby były( ordynator ginekologii )w Limanowej
piki 2016-01-27 17:09:02
To co piszecie jest oczernianiem wspaniałego lekarza jakim jest doktor Pieniążek. Mam nadzieję, że was poda do sądu za zniesławienie.
Ja do niego chodziłam w ciąży rodziłam przy nim i dziękuję mu za poświęcenie i serce jakie wkłada do wykonywanego zawodu.
Jeśli chodzi o cesarkę to bałam się naturalnego porodu i o tym z nim rozmawiałam i powiedział mi, że jeśli będzie taka potrzeba cesarkę wykona. WIĘC PRZESTAŃCIE TENDENCYJNIE KŁAMAĆ BO JEŚLI FAKTYCZNIE JEST TAKA POTRZEBA TO CESARKI WYKONUJE!!
Dzięki Bogu urodziłam normalnie, a cesarki też za sobą niosą przeróżne konsekwencje tylko o tym się już nie mówi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niby były( ordynator ginekologii )w Limanowej
piki 2016-01-27 17:14:32
Jeszcze jedno skoro jest taki zły to ciekawe skąd ma aż tak dużo pacjentek... o czymś to świadczy.. A może te wpisy pochodzą od pacjentek Pani doktor K.. bo ma konkurencję? I to profesjonalną..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niby były( ordynator ginekologii )w Limanowej
loo 2016-01-27 19:57:17
Zgadzam się z piki to najlepszy ginekolog w Limanowej o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu. Prowadził moje dwie ciąże.Mam dwie zdrowe córki urodzone siłami natury, wykonywał mi niedawno zabieg ginekologiczny wszystko w jak najlepszym porządku. Pozwólcie by sąd osądził doktor ,udowodnił jego niewinność. Jak można oczerniać człowieka z którym nie miało się do czynienia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niby były( ordynator ginekologii )w Limanowej
loo 2016-01-27 20:00:59
Dodam że mojej siostrze robił 4 cesarski bo były ku temu wskazania .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niby były( ordynator ginekologii )w Limanowej
konto usunięte 2016-01-27 21:02:51
Kobiety , jak wam nie wstyd. Drogami rodnymi robi się dziecko i drogami rodnymi wychodzi. Koniec ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Niby były( ordynator ginekologii )w Limanowej
niecik16 2017-09-18 12:01:35
A któraś z was załatwiała cc na życzenie? jak tak to u kogo ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in