Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

nauka tańca na wesele

sebastian_hilder 2018-10-03 20:04:42
gdzie mogę nauczyć się tańczyć na pierwszy taniec? Moje wesele zbliża się wielkimi krokami a mam dwie lewe nogi :) fajnie by było gdyby to była nauka tanca dla par to bym z checią z narzeczoną poćwiczył.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauka tańca na wesele
kamilaja 2018-10-04 09:42:11
I ja szukam szkoły tańca, interesuje mnie latino albo swing
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauka tańca na wesele
wojtek81191 2018-10-04 19:03:08
polecam Kube Pachowicza z Koninek/Mszany D, znajdz na facebooku, zajecia indywidualne. Z moimi dwiema lewymi nogami dalismy rade, najlepiej cwiczyc z narzeczona :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauka tańca na wesele
igaska 2018-10-07 18:24:35
Pierwszy Taniec na Jordana w Myślenicach :) tam jest świetny instruktor, który każdego nauczy tańczyć - uwierz mi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauka tańca na wesele
zania00 2018-10-10 19:33:25
ja też polecam te szkołe na jordanach. Ja coś tam sobie podryguję ale wiadomo, że na weselu chciałam z mężem dać czadu dlatego zapisaliśmy się tam na kurs :) pierwszy taniec poszedł nam rewelacyjnie a potem to już byliśmy królem i królową parkietu ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauka tańca na wesele
kikix 2018-10-18 18:38:18
pamiętam jak się stresowałam przed pierwszym tańcem... :D to było dopiero coś! chyba nawet przed maturą czy egzaminem na prawko się tak nie denerwowałam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: nauka tańca na wesele
mysiulaaa 2018-10-21 16:59:51
mnie też przygotowali do pierwszego tańca w Pierwszym Tańcu, hehe ;) i jestem mega zadowolona z efektu. Na nagraniu z wesela nasz taniec wygląda rewelacyjnie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in