15°   dziś 20°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
1994

Tematy archiwalne

Naśladowcy limanowa.in

chomik 2010-07-11 13:10:27
Co myslicie o stronach elimanowa.pl oraz www.info-limanowa.pl Wedlug mnie zalosni nasladowcy ktorzy, nie siegaja temu portalowi nawet do piet :]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
aaggaazz 2010-07-11 13:17:51
nie wiem, nigdy nie byłam na w/w stronach. Lubię limanowa.in :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
Slawek964 2010-07-11 13:54:52
http://www.info-limanowa.pl strona internetowa beznadziejna, nieczytelna, o treści się nie wypowiem bo sama strona już odpycha. elimanowa trochę lepsza ale wiadomości mało i pojawiają się z opóźnieniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
loleklima 2010-07-11 14:06:39
człowieku!!! takich "postronek" jest już parę ale spoko nie bój nic! kipną śmiercią naturalną....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
odessaxxx 2010-07-11 14:24:47
KUBO TOPORKIEWICZU!! kochamy najbardziej Limanowa-in.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
mecenas 2010-07-11 15:21:21
loleklima nie kipną dzięki waszej reklamie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
mecenas 2010-07-11 15:31:20
a po drugie znamy z historii system jedno partyjny to bardzo niebezpieczne. Wiec konkurencja jest wskazana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
k1megi 2010-07-11 16:39:53
SA BEZNADZIEJNI BO WZORUJA SIE NA LIMANOWEJ IN ,CHCA BYC DOBRZY NIECH WYMYSLA COS WLASNEGO,KUBA BYL JEST I BEDZIE NAJLEPSZY JEST WLASCIWA OSOBA NA WLASCIWYM MIEJSCU I MOGLI BY CO NIEKTORZY TO USZANOWAC .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
konto usunięte 2010-07-11 16:53:33
Kazdy ,chce zarobic nie tylko K.Toporkiewicz wolny rynek ,kazdy mysli jak zarobi łatwa kase za nic .BO TAKA JEST PRAWDA !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
despero 2010-07-11 19:28:56
ŁATWA KASA - ZA NIC - COŚ TAKIEGO NIE ISTNIEJE. WSZĘDZIE JEST ONA ŁATWA TAM GDZIE NAS NIE MA ! WOLNY RYNEK OWSZEM - JEST, ALE ŻEBY ZAISTNIEĆ, TRZEBA MIEĆ TROCHĘ WIEDZY , SZCZĘŚCIA I TRAKTOWAĆ GŁOWĘ JAKO NIE TYLKO OZDOBĘ!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
konto usunięte 2010-07-11 19:50:15
zdecydowanie limanowa.in ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
tonymashiko 2010-07-11 20:05:17
Pozwolę również wyrazić swoje zdanie w tej dyskusji. Bez wątpienia limanowa.in przoduje choć można jej zarzucić stronniczość. Potem umiejscowiłbym elimanowa.pl której jedyną wadą są informacje z opóźnieniem. Poza tym strona przejrzysta i fajna graficznie. Limanowa-Info czy coś tam jest poniżej poziomu tych dwóch portali. Gołym okiem widać, że treści czerpie z tychże. Graficznie do bani. A jeśli chodzi o ten twór "plotarski" to portal o tejże tematyce powinien szukać sensacji (a w misji pisze, że właśnie tego nie zamierza robić). Generalnie to kupa śmiechu. Ale konkurecji nigdy za wiele, ale musi być na odpowiednim poziomie. Uważam, że limanowa.in i elimanowa.pl to główni gracze na naszym lokalnym inernetowym rynku medialnym, jeśli chodzi o portale info. Natomiast limanowa28.tv jest poza tym podziałem, bo to inna działka. Tyle ode mnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
konto usunięte 2010-07-12 09:21:23
a co z limanowa24.pl ? ja uwazam , ze konkurencja jest czyms dobrym .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
gregor 2010-07-12 14:22:23
temu portalowi brak obiektywizmu i profesjonalizmu. top często pisze pod dyktando pewnych osób lub daje im sobą manipulować. a szkoda bo pomysł na stronę całkiem niezły...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
browsemore 2010-07-14 23:22:56
portal zrobił się dość przejrzysty, choć należałoby popracować jeszcze nad jego wyglądem... Zgadzam się z gregorem. Ale popatrz: płacą kasę to TOP pisze o tym za co płacą... biznes jest biznes:) to nie dzień dziecka, że będzie prawda za darmo:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naśladowcy limanowa.in
RetroFilia 2010-07-16 12:43:55
Bez przesady, nikt nie ma monopolu na informacje ;) Bulwers niepotrzebny :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in