Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Naprawa telefonów

matis2118 2014-08-04 11:03:23
Szukam w okolicy przyzwoitego serwisu telefonów. Doradzicie coś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
onaion 2014-08-04 13:53:20
Polecam DWGSM na ul. Marii Konopnickiej www.dwgsm.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
dwgsm 2014-08-04 14:20:49
Witam.

Zapraszam do nas :)
Postaramy sie pomóc :)

Nr tel 720-872-872 (czynny całodobowo w miare mozliwosci )

www.dwgsm.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
miro 2014-08-04 16:27:10
Ja również polecam Panów z ul. Konopnickiej, naprawiali mi telefon - szybko i tanio.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
matis2118 2014-08-20 09:30:37
Odwiedziłem dwgsm i jestem zadowolony :) w końcu konkretny serwis. Polecam jak najbardziej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
Soap2110 2014-08-23 17:44:11
Tylko i wyłącznie DWGSM szybko i solidnie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
Arwen 2014-08-23 19:47:58
Na Konopnickiej, bo na Krótkiej obrośli w piórka i lekceważą klientów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
kasiaaa999 2015-04-04 09:46:44
A ja polecam serwis na terenie Limanowej. Nikt nie miał części i nie chciał naprawić mojego iPhone 6, w Krakowie chcieli straszne pieniądze. Na nich trafiłem z internetu i okazało sięm, że są z Limanowej.
Naprawa porządna i przede wszystkim ekspresowa.
www.lepszyserwis.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
konto usunięte 2015-04-04 17:36:17
Kasiaaa999
Dołączył do portalu: 2015-04-04
Ostatnia aktywność: 2015-04-04, 09:52:25

Post dodany 2015-04-04 09:46:44

Samoreklama działa na portalu w najlepsze, chyba juz nie ma co liczyc na uczciwa odpowiedz na zadane pytanie, w dodatku sprawdzilem tą strone, zero informacji o jakim kolwiek sklepie na terenie limanowej, podany tylko numer telefonu zadnych danych firmy, albo kolejni naciagacze albo domowa zlota rączka. Ciekawe kto rosądny zostawi komus takiego iphone 6 ktory nie kosztuje chyba 100 czy 200 zlotych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
kasiaaa999 2015-04-06 15:51:01
Jest to serwis wysyłkowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
chlop 2015-04-06 16:07:41
Skoro korzystałaś z usług tej widmo firmy to podaj adres i po sprawie.Też mam ajfona 6 do naprawy z chęcią podejdę skoro punkt jest w Limanowej.Chłop z Limanowej.Aha oddajcie codziennie głos na plac zabaw w naszym mieście. http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
kasiaaa999 2015-04-06 16:29:05
Limanowa, ul Kościuszki 22
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2015-04-06 16:43:29
Nasz serwis działa wysyłkowo, ale można również zostawiać sprzęt na ul Kościuszki 22 w Limanowej w godzinach od 8-17.
W godzinach 18- 23 sprzęt można również zostawić pod adresem Przyszowa 54.

Serwis dopiero startuje. Dla każdego klienta, który polubi naszą stronę na Fecebooku przysługuje zniżka 30 %!
Doświadczenie zdobyte w autoryzowanym serwisie Apple w UK. Na każdą naprawę udzielamy gwearancji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
konto usunięte 2015-04-07 20:05:19
Dla mnie sam fakt ze ktos zaklada konto zeby dodac pare postow w jednym temacie daje do myslenia. Bo wiadomo ze zadnego telefonu do naprawy ta osoba nie odawala.
Czynny calodobowo jak monopolowy, kpina z ludzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
agata12 2015-05-28 22:24:08
Wysłałam tam swój telefon. Facet nie odpisuje na maile, a telefonu nie mam.. Także zdecydowanie odradzam. Firma nie jest takze nigdzie zarejestrowana. Jedym słowem oszuści
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2015-08-27 15:48:35
Nie wiem kopmu Pani wysłała telefon i czy nie jest to jakaś antyreklama.
Jeśli była Pani naszą klientką to prosimy o kontakt na 796 036 799 lub na mail serwis@lepszyserwis.pl, na pewno rozwiążemy problem, jeśli takowy zainstniał.
Jesteśmy legalnei działającą firmą widniejącą w spisie CEIDG:

NIP: 7372183064
REGON: 122991625

Zaparaszmy do naszej siedziby na ulicy Kościuszki 6, w samym rynku, wejście do fryzjera, pierwsze piętro budynku. Posiadamy nowoczesny sprzęt do napraw telefonów, komputerów i laptopów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
konto usunięte 2015-08-27 16:34:59
Ja osobiscie obszedlem nie dawno wszystkie serwisy w limanowej. Ten gosc na konopnickiej dopiero konkretnie podszedl do sprawy i szybko naprawił mojego samsunga bez czekania tygodnia na same czesci jak to mowili na krotkiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2015-08-27 18:58:56
Na krótkiej traktują klienta jak 10 lat temu, zacofanie jest, to czuć. Lepiej wejść obok, na kościuszki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
jerzyzzz 2015-09-26 19:48:36
Nie oddawajcie swoich telefonów i żadnych urządzeń do serwisu lepszyserwis , posłałem swój telefon do faceta, zamiast naprawić to jeszcze zepsuł i odesłał za pobraniem na kwotę 140 zł. Nic z telefonem nie zrobił , a trzymał dwa tygodnie i cały czas twierdził że już go wysłał . Umawiał się ze mną że zrobi to w pół godziny i to za darmo . to jest po prostu nieuczciwy serwis omijać go z daleka .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
jerzyzzz 2015-09-26 19:54:25
Zacofany to jest lepszyserwis bo naciąga klientów i oszukuje na duże kwoty i odsyła zepsuty sprzęt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2015-09-27 08:59:35
Mamy dział reklamacji, nic do nas nie zgłaszano, a na forum najlepiej komuś robić antyreklamę. Powstał nowy punkt, to oczywiście "dobry" ktoś musi celowo psuć opinię.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2015-09-27 09:07:28
Od czego jest reklamacja? Poza tym każdy telefon czy inne naprawiane urządzenie jest na gwarancji na wykonaną naprawę w naszym serwisie. Jeśli coś nie działa jak klient sobie życzy, wystarczy napisać maila na reklamacje@lepszyserwis.pl i z pewnością pomożemy.

Jest te firmowy facebook. Nie było żadnego kontaktu. Klient czuje się oszukany, bo musioał zapłacić za pobraniem za wykonaną usługę. Czas i praca kosztują. Jeśli się nie zgadzał, mógł nie odbierać paczki. Ale oczywiście w tym przypadku nie udało się wyzyskać naszego serwisu, to koniecznie trzeba robić nam złą opinię...

Widać doskonale, że nie chodzi o rzekomo "zepsuty" telefon (przed wysylka wszystko sprawdzone, nikt nic nie reklamowal, wiec dziala doskonale) tylko o zrobienie zlej opinii, wziecie odwetu...po chamsku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
tas 2016-04-20 15:16:13
UWAGA TYLKO NIE LEPSZY SERWIS !!Witam, chce wszystkich ostrzec bron boze tylko nie lepszy serwis ..sprawdzilam na wlasnej skorze duzo mnie to nerwow kosztowalo naprawa tel, zastraszanie ze tel bedzie sprzedany jesli niezostanie odebrany i cena naprawy inna niz przy wycenie sie okazala trzy razy NIEE NIEPROFESJONALNIE, NIEFACHOWO I NIE ZAMIERZAM TAM CZEGO KOLWIEK ODDAC JUZ ale na takim kombinowaniu daleko sie nie zajedzie ..jak wiadomo .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
intellect 2016-04-20 21:37:28
Zapraszam do nas, może uda nam się pomoczka - diagnoza jest zawsze darmowa. Www.naprawa-laptopow.com lub i1.com.pl

Pozdrawiam
Wojciech Smolen
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
namdu 2016-04-21 10:21:46
I sama nie wiem o co o tym myśleć. Ale rzeczywiście zgadzam się, że na forum chyba już nie ma szansy na rzetelną i szczerą odpowiedź, bo wszędzie jakaś kryptoreklama. Sama idea wysyłkowego serwisu już mi się nie podoba. Aczkolwiek rozumiem, że trzeba też od czegoś zacząć. Niestety z tego co widzę serwis ten komuś ewidentnie podpadł. Ja jako kobieta spotkałam się kiedyś z tym, że Pan w serwisie potraktował mnie jak "gorszy sort", uznał mnie za głupiutką paniusię, która nie ma zielonego pojęcia o technologii. Od tamtej pory przed udaniem się do jakiegoś "specjalisty" trochę się przygotowuje. Chodzi mi o jakieś drobne pojęcie. A jak powiem w serwisie, że obawiam się o swoje płytki pcb i podzespoły elektryczne, to patrzą na mnie zdecydowanie inaczej xD a wystarczy zerknąć na bloga -> www.circuit-expert.pl i szpanować xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2016-04-22 22:01:10
Chłopak zostawia telefon do naprawy, dostaje wycenę WSTEPNA, poznij kontakt sie urywa- nie odbiera on telefonow tydzien. Dostaje SMSA, ze zgodnie z regulaminem, przedmiot nieodebrany z naprawy po okreslonym czasie zostaje zutylizowany lub wykorzystany w inny sposob, przychodzi kobieta odebrac telefon klientowi, ktory sam przyjsc nie mogl, bez podania przyczyny.

Kto tu jest nieprofesjonalny? Klient też musi rozumieć jak serwis działa, został o tym poinformowany i jest wielkie oburzenie.

PS. A ciekawi mnie sprawa, po co właściciel intellectu się tu reklamuje? Doświadczenie to oni mają w sowtware, nie hardwere? Czyżby rynek "produkcji" stron internetowych się kończył? Patrząc na cennik intellectu to załamanie- troche nie na Polskie warunki. Windowsa to w tych czasach dziecko "wgra", a 100zl zostanie mu w kieszenie.

Monopol na wszystko, no tak, wolny rynek, wolny kraj. Mam nadzieję, że jako≤ść usług jest proporocjonalnie wysoka do cen intellectu. A przepraszam, serwis nazywa sie I1 cos tam a teraz jeszcze inna domena z koncowka com, wczesniej com pl. Prawie korporacja a nie stac was na domene z koncowka pl?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
intellect 2016-04-23 08:07:17
Dzień dobry. @Lepszyserwisj jeśli tak źle Pan o nas mówi nie rozumiem, czemu chciał Pan u nas pracować? Nie zatrudniliśmy Pana i o to tyle żalu? Jeśli ma Pan konkretne zarzuty do naszej firmy proszę o info, jeśli nie uważam że nie ma potrzeby zaśmiecać forum stwierdzeniem, że nie stać nas na domenę .pl. Polecam również sprawdzić Pana www: http://lepszyserwis.pl/

Użytkownik pyta, gdzie można oddać telefon do naprawy, ja odpowiadam. Może okaże się ,że możemy pomóc. Myślę, że najbardziej obiektywną ocenę o nas mają nasi Klienci i może to im zostawmy głos.

Pozdrawiam serdecznie
Wojciech Smoleń
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2016-04-23 11:28:49
Panie Wojciechu,
Jeśli już zaczął Pan tworzyć tzw off topic i w dodatku wynosić na forum publiczne, sprawy zawodowe, to proszę przedstawiać je w pełnym świetle a nie wybierać fakty lub "pół fakty" wygodne w danym momencie, bo robi się z tego polityczna szopka.

Wyciągnął Pan na światło dzienne to, że miałem "rozmowę kwalifikacyjną" w waszej firmie co w sumie pokazuje, że etyke zawodową i etyke biznesu ma Pan gdzieś, bo jest to sprawa czysto firmowa, no chyba, że ta rozmowa miała na celu "wybadanie" konkurencji. Stwierdził Pan, że bez przyjmowania mnie poradzi sobie z taką "konkurencją" to nie mam nic przeciwko. Jest Pan tu bardziej rozmowny niż na "interview" na którym miał Pan ludzi rzekomo znających się w dziedzinie serwisu elektroniki.
Prosiłbym o konsekwencje- jeśli nie miał Pan do powiedzenia NIC fachowego na "naszej" rozmowie w siedzibie Panskiej firmy zimą (każdy kto zaczyna mało wie, tym bardziej bez kierunkowej edukacji i zerowego doświadczenia) , to prosiłbym teraz być konsekwentnym i nie reklamować swoim podpisem waszego serwisu, bo powstał on tylko dzięki zbieraninie "emerytowanych" osób które to teraz ten serwis tworzą.
Życzę powodzenia, jednak zamysł z monopolem na serwis w tym rejonie jest co najmniej śmieszny, bo ludzie mają swój rozum i wybiorą konkurencję, czy lokalnie czy w innym mieście.
Nie mam pojęcia po co w ogóle Pan się tu reklamuje. Ironicznie śmiał się Pan z rynku limanowskiego i z lokalnych klientów z ambitnym stwierdzeniem, że serwis będzie miał Pan ogólnopolski a teraz pisze Pan w imieniu swoich pracowników na forum limanowskim.

Powodzenia w nowej branży.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
lepszyserwis 2016-04-23 11:40:12
Co do mojej strony firmowej, to jest przenoszona na własne serwery, stąd aktualnie niedostępna.
Rozumiem, że mamy wolny rynek, tylko jeśli podpisuje Pan coś własnym imieniem i nazwiskiem, to bierze Pan za te słowa odpowiedzialność. Ja można brać odpowiedzialność za reklamowane działanie serwisu, jeśli nie ma się żadnego doświadczenia w branży?
Trochę pokory. To, że przyjął Pan pracowników z doświadczeniem w połączeniu z kapitałem firmy nie jest przepisem na sukces. Nawet Steve Jobs zakładając Apple, miał ogrmomną wiedzę i doświadczenie z elektorniką, czego u Pana nie ma w ogóle.
Jeszcze raz życzę powodzenia w nowej branży i nie kontynuuje już tu tej rozmowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
intellect 2016-04-23 13:13:23
Proszę się nie denerwować:) Proszę również zauważyć, że to Pan zaczął tą rozmowę i w negatywnym świetle postawił Pan naszą firmę. Ja tylko postawiłem pytanie - czemu chciał Pan u nas pracować kiedy tak źle się Pan o nas wypowiada. Wiek emerytalny to bodajże 65 l :) Naszym specjalistom brakuje do niego jeszcze około 35 lat:) .

Proszę również zauważyć, że na rozmowie kwalifikacyjnej to specjalista ubiegający się o stanowisko powinien raczej się wypowiadać, a nie osoba którą zatrudnia.

Nie rozumiem również czemu uważa Pan że podpisanie się pod wpisem na forum z imienia i nazwiska to coś złego? Oczywiście za to co napisałem biorę odpowiedzialność - tak zresztą jak i Pan, dlatego proszę o nie pomawianie mnie o "śmiech z lokalnych Klientów" . Bardzo proszę, bo to nieładnie i nieprawda.

Sugeruje nie zaśmiecać forum, jeśli chciałby Pan porozmawiać zapraszam:)
Pozdrawiam
Wojciech Smoleń
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
paweljj 2016-04-24 22:53:46
Wbrew złej opinii, polecę lepszyserwis (Kościuszki 6)

Oddałem swój telefon do konkurencyjnego serwisu (nie napiszę którego, bo nie chcę psuć komuś opinii). Ustalili swoją cenę naprawy i powiedzieli, że zadzwonią z informacją kiedy będzie można odebrać urządzenie. Niestety nie doczekałem się i po tygodniu postanowiłem podejść i zapytać. To co usłyszałem było szokiem - telefon nie daje się do naprawy...
Nie mając nic do stracenia oddałem telefon do wyżej wspomnianego "lepszego serwisu" i ku mojemu zdziwieniu telefon został naprawiony bez problemowo i to w połowie niższej cenie, niż zaproponował poprzedni serwis. Telefon u nich też leżał tydzień, ale oni przynajmniej oddali naprawiony :)

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i z czystym sumieniem mogę ich polecić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
damianxd2222 2016-04-27 17:09:19
Dziś naprawiałem u nich Galaxy S3. Nie działał guzik głośności. Naprawili za pół godziny i wszystko mi działa. Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
logina 2016-05-10 17:01:02
Niestety, kamyczek do ogródka firmy lepszyserwis.pl

Niecały miesiąc temu pan @lepszyserwis naprawiał mojego iPhonea. Diagnoza: problem z modułem ładowania. Choć nie było to wcześniej ustalane, przy okazji naprawy, została wymieniona również bateria. Siłą rzeczy: koszt naprawy wyższy niż wcześniej szacowany.
A teraz do sedna: nowa, "super" bateria praktycznie od początku nie wytrzymuje więcej niż kilkudziesięciu minut użytkowania telefonu, a sam telefon ładuje się od przypadku do przypadku. Ale przecież i bateria i usługa są na gwarancji... Niestety.
Pan @lepszyserwis raczył zniknąć. W siedzibie serwisu siedzi sobie chłopak, który bez szefa nic z reklamacją zrobić nie może, pan szef w firmie się nie pojawia, a jego telefon? Jeden numer nie odpowiada, drugiego numeru już nie ma.
Nie piszę tego po to, by wylewać swoje żale, ale z nadzieją, że @lepszyserwis znowu tu zajrzy i będzie łaskaw się ze mną skontaktować. Usługa, jaką Pan wykonał, jest wadliwa. Ponieważ nie ma z Panem kontaktu, więc nie może Pan usunąć usterki ani zwrócić niesłusznie w takim wypadku pobranej należności, rozważam skierowanie sprawy do Rzecznika Konsumentów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa telefonów
waler 2018-01-17 10:53:56
idoit jest bardzo dobry
http://idoit.pl/serwis-iphone-warszawa/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in