Baner
22°   dziś 20°   jutro
Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina
1205

Hyde Park

Naprawa pralki

Merlin251 2014-07-11 18:48:42
Proszę podajcie jakieś namiary, gdzie w Limanowej można naprawić pralkę automatyczną, ponieważ przy wirowaniu strasznie mi huczy. Z góry dziękuje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa pralki
naomika 2014-07-11 21:42:35
Piotr Kołodziej z Dobrej:)Szybko,sprawnie i niedrogo:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa pralki
mieszkaniec1 2014-07-12 11:21:24
Pan Tajduś ze Sowlin, przyjeżdża do domu, nr tel. 18 33 71 563
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa pralki
nickolas 2014-07-21 21:36:05
Upewnij się, czy warto reperować. Może lepiej kupić nową, my tak zrobiliśmy. Zaczęło się od wylewania wody, wyczyszczenie filtra nie wystarczyło. Później przestała prać pranie, było śmierdzace. Teraz robią sprzęt na 10 lat, więc jak twoja pralka ma tyle lub więcej, zmień ją.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa pralki
ankalimanka 2014-09-02 12:52:50
Ja też mam teraz problem z pralką i w sumie sama nie wiem co powinnam zrobić. Z jednej strony moja pralka nie jest znowu taka stara (ma około 7 lat), ale ciągłe jej naprawianie też nie jest rozwiązaniem. Nie wiem czy koszt tych wszystkich napraw plus części nie przewyższył już kosztu zakupu nowej pralki... W desperacji poszperałam w internecie i znalazłam np.tę ofertę http://www.niezawodnepralki.pl/, gdzie pralki mają już 22 lata gwarancji to nie wiem czy tylko moja miała tak krótki "termin ważności" czy po prostu nie potrafię jej używać ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa pralki
bimbambom 2014-09-02 13:49:31
To jakaś fałszywa strona - nic tam nie ma i pewnie wchodząc na nią zainstalowałam sobie jakiegoś wirusa!:( Nie ładnie tak ankalimanka!:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Naprawa pralki
dex 2014-09-02 14:01:35
@Anka, nie 22 tylko 2 lata!
Jedynie na silnik jest 10 lat gwarancji tylko że jest jeszcze kilkadziesiąt innych części (np. plastikowe łożyska) które mogą się zepsuć. O elektronice już nie wspomnę. 22 lata to żywotność silnika wyliczona czysto teoretycznie według jakiejś tam instytucji (nie mylić tego z gwarancją). Marketingowcy postanowili to wykorzystać i teraz możemy czytać bajki o 22 letniej gwarancji na różnych forach! Ja ci gwarantuje że po takim czasie to będzie złom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in