12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Napad nie wiadomo gdzie.

czarnywdowiec 2013-04-21 14:41:30
Powyższy temat odnosi się do napadu z dnia 18.04.2013 opisanego w tym artykule:
http://limanowa.in/wydarzenia;napad-i-ranny-klient-szczegoly-nieznane,13466.html
Policja podając nazwę miejscowości TOP-owi,podała Stróża.TOP napisał Stróża i kropka.Rozległy się w komentarzach sprostowania,że w Skrzydlnej napad był ale niestety nie wpłynęły one na błędną treść artykułu i nadal jest Stróża ale nie to nas powinno najbardziej martwić,że TOP sobie właśnie przysnął.
Z całej tej drobnej pomyłki wynika bowiem grubsza,jak się można domyślać sprawa bo oto napad był w Skrzydlnej a policja wie,że w Stróży i nie dość,że statystyka przestępczości na terenie Stróży wzrosła to jeszcze pewnie dochodzenie prowadzą w Stróży i świadków tam szukają.Ktoś im w końcu powinien powiedzieć,gdzie faktycznie był napad,żeby nie jeżdzili po próżnicy. 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Napad nie wiadomo gdzie.
top 2013-04-21 19:08:35
@czarnywdowiec: niestety jak przeczytasz uważnie informację policja nic więcej na temat zdarzenia nie podaje. W czwartek poinformowano, że do napadu doszło w Stróży. W piątek chciałem uszczegółowić informację, ale odmówiono jakichkolwiek innych informacji na ten temat.
Cóż więcej mogę zrobić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Napad nie wiadomo gdzie.
czarnywdowiec 2013-04-21 21:24:24
@TOP:Faktycznie,przemyślałem sprawę i Masz rację.Dotarło do mnie,że Możesz opierać się jedynie na odtajnionych i potwierdzonych informacjach z policji w zakresie szczegółów śledztwa ale tutaj chodzi o nazwę miejscowości,w której doszło do zdarzenia.Wątpię,żebyś w tej konkretnej kwestii był zobowiązany do opierania się tylko i wyłącznie na informacjach pozyskanych od policji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in