Czwartek, 21 listopada
Janusz, Konrad, Albert, Maria, Regina
1991

Tematy archiwalne

Najlepsze solarium w Limanowej?

Czy ktoś się orientuje gdzie jest najskuteczniejsze solarium, co sądzicie o Wilku?
RE: Najlepsze solarium w Limanowej?
lampy są super,ostatnio schajcyło mnie jak fiks,ale niemiła obsługa,tragedia,mam nadzieję że pan Wilk szybko ją zmieni,bo aż odechciewa się chodzić!!!!!!
i żeby nie robić przykrości to chodzi tylko o jedną dziewczynę...
No u Wilka jest ok tylko, ze tak jak ktos napisal wyzej ta jedna pani jakas nie mila i zachowuje sie jakby jej wszystko obojetne bylo...a przy tym ten przenikający, szyderczy wzrok.
/polecam łączkę pod "siwym brzegiem"....
nawet sie tej dziewczynie wyczyscic solarium nie chce po klientkach ,odpowiedziec dzien dobry tez jej sie nie chce o dowidzenia nie wspomne,chyba wiekszosc osob przez nia tam nie chodzi ,polecam solarium u pani beatki nad drogeria natura wszystko super
Na M.B.Bolsenej fajna solarka była w bramie i kobietki ok...
Polecal bym u Wilka, ale nie przy tej pani...Po co pozniej mam wysluchiwac jakie to ona opowiesci nie sieje po miescie !! ZENADA !!
Chyba mówicie o tej czarnej pani? bo ta blondynka jest bardzo miła i zawsze uśmiechnięta ...a jeśli chodzi o samo solarium to kabiny i lampy są OK !
Najlepsze solarium jest na zielonej......szybko lapie i jest tam zajebiscie....a u wilka to sie nie wypowiadam
SOLARIUM ONYX JEST NAJLEPSZE(ul. Kopernika):) JESTEM TAM DWA RAZY W TYG I JESTEM ZADOWOLONA:) MIŁA OBSŁUGA A JEŚLI CHODZI O SPRZĘT TO PIERWSZA KLASA:)
Cleo - sama siebie reklamujesz ? Pewnie salon świeci pustkami...?
A ja zapraszam do siebie na opalanie , mam świetny palnik CO i was tak opale jak te kurczaki w tesko i to będzie dopiero efekt
Czy ktorys z salonow oferuje opalanie natryskowe?
Fajne solarium,tylko stojące jest jeszcze w Słopnicach.Byłam ostatnio i zadowolona jestem.Obsługa też fajna:)
Nie bedę komentować, bo staram się być miła dla każdego. A skoro ci żal to też się zareklamuj, jesli umiesz :) pozdrawiam... a na ruch nie narzekam i zapraszam do salonu.
W nowym salonie Kleopatra na M.B.Bolesnej w budynku Plastusia bardzo miło ....fajnie wyprofilowane łóżko, muzyczka, dobre lampy i kosmetyki ....pełen relaks :)
bearchen ja chetnie cie popryskam :P
Z tego co pamiętam, to opalanie natryskowe było w dawnej "Żabce" (w stronę Mordarki z ul. MBB).
wiem, ze nadal jest tam fryzjer, z żabki powstała apteka, a co do opalania to trzeba sprawdzić ;)
A ja polecam po prostu wykorzystanie tzw. opalania natryskowego. Jest zdecydowanie najzdrowsze https://www.facebook.com/mojapasjafakebake/
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in