12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Nagi chodził po Śnieżnicy

czarnywdowiec 2013-05-10 23:23:07
Temat odnosi się do wzmianki zamieszczonej na łamach limanowa.in :
http://limanowa.in/wydarzenia/news;nagi-chodzil-po-snieznicy,13695.html

Jaja są jak balony.Nie można już po lesie nago spacerować bo policja każdą nagą istotę ludzką na posterunek albo do szpitala zawiezie celem przesłuchania i ubrania.Co tu teraz począć?.Jak ukryć swoją nagość przed wścipskim okiem turystów-podglądaczy-donosicieli?.
Jak wyzbyć się bezpiecznie mrówek jeśli przypadkiem wejdą nieproszone w moje,na co dzień gościnne,tudzież mrowców kąsania średnio łaknące łono?.Jak to zrobić,żeby majtki zdjąć i nie zostać aresztowanym?.
Królowa Saba już dawno przepowiadała czasy,w których człowiek ślady drugiego człowieka całować będzie jak spotka ale czy ten człowiek ubrany był czy nagi nie wiadomo.Wiadomo jednak,że żyjemy w czasach ostatecznych bo tylko wizja końca świata mogła sprawić,żeby organ prawa za organem nagim po lesie latał nie dbając już kompletnie o to co w niedalekiej przyszłości rozsądny obywatel sobie o nim pomyśli.
A może nagość w kszaczorach jest karalna?
A może to był Yeti!?
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
hawkeye 2013-05-10 23:48:10
Jasiu to Ty????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
czarnywdowiec 2013-05-11 00:15:04
Niee.Jasiek chodził we środę po Ciecieniu :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
czarnywdowiec 2013-05-11 00:31:26
Swoją drogą.,dlaczego czasami nie ma możliwości dodawania komentarzy do niektórych artykułów na limanowa.in ,a do niektórych jest taka możliwość???.
Takie zamykanie ust na siłę trąci dyktaturą i jest niebywale prowokujące ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
edi60 2013-05-11 07:17:43
a swoja droga mamy już 21 wiek to nie czasy średniowiecza nierozumie co to komu przeszkadza nagość na łonie natury przecież to nie chodzil po rynku czy tez w pobliżu szkoł doradzę temu osobnikowi ze najbliższe takie miejsce gdzie można się nago czuc swobodnie jest zalew w Kryspinowie w Krakowie niedaleko lotniska w Balicach =szkoda ze nie mieszkamy w Afryce tam by zapewne nikogo nierazila nagość = co jest lepsze czyc voń zapoconego człowieka niż jego nagość ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
edi60 2013-05-11 07:35:01
widze ze mamy jeszcze duza czesc społeczeństwa która uważa ze nagość człowieka to obraza moralności ciało człowieka jest piękne [ oczywiście gdy człowiek jest normalny tzn chodzi o facetow nie jest podniecony i oraz nie podnieca się na widok nagiego drugiego człowieka ] gdy nagość jest dominacja seksualna to wtedy jestem przeciwny takiej swobodzie naturyzmu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
Julek 2013-05-11 09:37:15
Zastanawia mnie udzial karetki w akcji przeciw okrutnemu przestępcy, na to jest kasa i samochód, a na przewoiezienie chorego do innego szpitala nie ma.
Mam tylko wątpliwości czy sarenki mieszkajace na tym obszarze mają majtki i biustonosze? Niestety w zaścianku naturysta korzystający ze słońca i wiaterku jest przestępcą. Jesli wpychał się w oczy postronnych, to mozna było sprawę zalatwić mandatem, jeśli zaś postronni biegali za nim jak za UFO to mandat powinni dostać oni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
czarnywdowiec 2013-05-11 15:23:18
Bieganie z gołą dupą po lesie to według Ciebie znak czasów i postęp cywilizacji?
Piszesz też,że "ciało człowieka jest piękne [ oczywiście gdy człowiek jest normalny tzn chodzi o facetow nie jest podniecony i oraz nie podnieca się na widok nagiego drugiego człowieka ]"
Sprzedaj mi proszę trochę tego co bierzesz człowieku :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
edi60 2013-05-11 21:22:37
@czarnywdowiec to odpowiedz co w nagości jest zlego bo ja ciebie wogole nierozumie to co napisales wyżej pozdrawiam ciebie jak i wszystkich limanowian
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
czarnywdowiec 2013-05-11 23:53:14
edi60>>W nagości nic złego nie ma i niczego takiego nie napisałem.Czytanie ze zrozumieniem to pożyteczna umiejętność.Zerknij lepiej na to co sam napisałeś edi60.
Co ma wspólnego postęp cywilizacji "mamy dwudziesty pierwszy wiek" ze stosunkiem społeczeństwa do nagości?
Otóż nic.Postęp cywilizacji to osiągnięcia w dziedzinie nauki,które przyczyniły się najprościej ujmując do łatwiejszego i dłuższego życia człowieka na ziemi,które zwiększają jego możliwości.
Postrzeganie nagości to znak czasów danej epoki i tyle ma wspólnego z tym który mamy wiek ile wspólnego ma lodowiec z ilością owłosienia białych myszek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
edi60 2013-05-12 04:12:51
@czarnywdowiec i tu się mylisz zobacz na starych zdjęciach czy filmach jak ludzie się wtedy wtych czasach ubierali w czym chodzili zakryte ciało było od stop do glow a już nie dopomyslenia było nad rzeka w upalne dni rozbrac się do slipow = czy niemam racji 21 wiek to nie tylko postep cywilizacyjny.techniczny ,elektroniczny ,medyczny ale tez co do sposobu mody tez i zycia codziennego =proszę tez niezwracac uwagi na moje bledy stylistyczne bo to nie jest pisanie wypracowania maturalnego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
edi60 2013-05-12 15:01:19
@czarnywdowiec z całym szacunkiem dla ciebie ale tu niemasz racji ty tylko ja co ty na to ????ja mowie po prostu co jest biale to jest biale a co czarne to jest i będzie czarne proszę przeglądnij kroniki albumy dziadkow babc i stare filmy to zmienisz zdanie POZDRAWIAM CIEBIE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nagi chodził po Śnieżnicy
konto usunięte 2013-05-16 00:39:53 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in