17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.

konto usunięte 2014-03-07 13:38:13
Z racji zbliżających się Świąt.
Coś ciekawego dla Wszystkich.

http://www.youtube.com/watch?v=PBVwvhLaOKo

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
marlehill 2014-04-19 12:32:45
tak się jednak składa,iż religia służy głownie jej głosicielom..

więc szanujmy i uśmiechajmy się do Wszystkich i nie tylko przez święta a będzie lepiej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
konto usunięte 2014-04-19 14:34:59
Wojna z chrześcijaństwem :P A co mają powiedzieć wyznawcy innych religii? Oni wszyscy są tacy biedni i dyskryminowani. Każda religia dzieli ludzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
kinia434 2014-04-19 15:25:38
Każda religia jest dobra i wartościowa o ile wierzący żyje wedłóg jej zasad np 10 Przykazań Kościelnych, to prawda ze religia dzieli ludzi ale tak byc nie powinno, każdy powinien szanować swoją religię jak również wierzących innego wyznania...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
konto usunięte 2014-04-19 16:06:31
Kiniu - X Przykazań jest nie kościelnych, a Bożych.
Jak Cię mogę zapytać, to napisz proszę w jaki sposób religia dzieli ludzi?

Marlehill - Rozumiem, że znasz takich "głosicieli", którym służy ( materialnie? ) religia - chętnie poznam Twój punkt widzenia na podstawie wszystkich osób, które OSOBIŚCIE znasz.

Wiślak - Na przykład jakich?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
Janek64 2014-04-19 16:43:55
Wszyscy jestesmy dziecmi jednego Boga.

Weselmy sie i Radujmy bo Zmartwychwstal Pan .

RADOSNYCH SPOKOJNYCH RODZINYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY ZYCZE WSZYSTKIM.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
jeden1 2014-04-19 18:22:03
Pewnie się pomyliła z X Muzą>:-D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
kinia434 2014-04-19 18:43:25
oki zle napisałam X Bożych,5 Kościelnych..sorry Wojny,poniżania,gwałty i morderstwa na niewinnych ludziach i dzieciach,dyskryminacja w szkołach itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
kinia434 2014-04-19 19:02:39
jeden1 co szczerzysz tak te zęby? śmiejesz się jak końska ci..ka do bata,nigdy się nie mylisz?że tak Cię to rozbawiło?ale wiesz jest mi miło z tego powodu lubię ludziom dawać powód do radości,a że w Twoim przypadku jest ona tylko wtedy gdy zrobię błęda lub się potknę trudno są i tacy ludzie ale i tak się cieszę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
blizniak 2014-04-19 19:28:42
może by takie kinie nie zabierały głosu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
konto usunięte 2014-04-19 19:54:45
Kiniu czy moja ( Katolicyzm ) religia popiera jakieś wojny ( - weźmy może współcześnie, gdyż musielibyśmy bardzo głęboko sięgać w odległe czasu, aby ustalać genezę wszystkich )?
O jakich poniżeniach, gwałtach i morderstwach ect. piszesz?
Jeżeli następują wypatrzenia, to jest to wina religii, czy wina ludzi, którzy żyją wg własnych, a nie Bożych Praw?
Same X ( 10, Dziesięcoro, Dziesięć, Dekalog - wersja do wyboru dla Jeden1 ) Przykazań zawiera podstawy wiary, czy jest tam "coś" wg Ciebie, co jest nieprawe?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
kinia434 2014-04-19 20:26:22
kolorowymotyl religia nie popiera wojny zgadza się ale powiedz co ludzie wyprawiają w imię religijnych idei-są wojny religijne,zabijanie innowierców,nieporozumienia, kłótnie która religia jest lepsza..jestem katoliczką i w tej wierze również wychowana i boli mnie takie zachowanie ludzi nawet tu na portalu,nikt tak naprawdę nie żyje wg Bożych praw bo gdyby tak było to mielibyśmy Raj na ziemi,tak jak już napisałam każda religia jest dobra jeżeli mocno się w nią wierzy i powinno się je szanować chociaż nie jest naszego wyznania,takie przynajmniej jest moje zdanie,dla mnie człowiek jest człowiekiem nie ważne jakiego wyznania bądz religii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
Doradca 2014-04-19 23:01:25
Na zbliżające się Święta dla Wszystkich użytkowników Limanowa.in Wesołego Świętowania w gronie Rodzinnym.

Portalowy doradca.

Filmik dla naszych Kochanych Pań
https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">


https://www.youtube.com/watch?v=nDlJVu4rXrU
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NA ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA.
kaczruk 2014-04-21 12:23:56
Kinia swoje, a Motyl swoje - z tym, że Motyl pisze merytorycznie i na temat, a Kinia ucieka w swoje "rewiry". No cóż, ciężko jej to chyba zrozumieć..........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in