10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

MZGKiM w Limanowej

konto usunięte 2010-02-16 11:02:46
Czemu w Limanowej miema np Sity http://www.sitapolska.com.pl/ tylko wydaja nasze pieniadze i nic nie robia brud smrud i ubustwo przes ten MZGKiM ale słyszałem ze on juz upadł i teraz jest URZAD MIASTA i on gospodaruje miastem i gmina .... Gdyby było inne zagospodarowanie miasta inna firma popatrzcie na nowy sacz tam jest juz kilka lat na rynku... A w mszane co czysci i odsnieza i gospodaruje ,,, ODP w komentarzach...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MZGKiM w Limanowej
crusader 2010-02-16 11:44:09
temat rzeka, a już najdroższy jest wywóz śmieci/popiołu, mam nadzieje, że NIK sie zajmie tym tematem- czyli dlaczego wybrano najdroższych. A na koniec pytanie retoryczne: ciekawe czy był przetarg na odśnierzanie miasta i czy NIK zajmie się tematem- dlaczego wybrano najdroższych?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MZGKiM w Limanowej
Girl 2010-02-16 20:40:08
Dla waszej informacji drogi powiatowe odśnieża firma ze Sącza, pozostałe MPGKiM na zlecenie Urzędu Miasta i Burmistrza Limanowej. A co do śmieci w porównaniu z innymi firnami nie jest drogo. Możecie sprawdzić. Kruczek jest w tym, że w Limanowej jest przelicznik śmieci na osobę i teraz już śmieci nie trafiają do lasów i potoków tylko je firmy tudzież prywatne osoby wyrzucają do kosza bo i tak za to muszą płacić. A w Mordarce Laskowej wywożą śmieci prywatne firmy i tam płaci się od worka lub od metra więc najpierw sprawdźcie ile śmieci wywozicie i ile wam za to wyjdzie a ile by wyszło płacąc w innych firmach gdzie macie ok 10 zł za worek z tego co mi wiadomo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MZGKiM w Limanowej
Girl 2010-02-16 20:55:31
I jeszcze zapomniałam śmieci poszły w górę ponieważ Urząd Miasta czy Gminy nie wiem który się tym zajmuje za późno zaczął się starać o nowe pozwolenie na wysypisko śmieci, bo stare zostało zamknięte. Teraz odpady są wywożone do Myślenic ponieważ tam jest recykling i tylko 30% odpadów idzie na wysypisko reszta jest przetwarzana. Więc zamiast narzekać na firmy lepiej niech ktoś zapyta dlaczego Limanowska władza zamiast podnosić opłaty nie pomyślała wcześniej o wysypisku i np. o jakiś ulgach dla tych którzy segregują odpady?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MZGKiM w Limanowej
Girl 2010-02-20 21:18:02
A co do popiołu obiło mi się o uczy , że w tym roku jest jeszcze darmowy wywóz. Ale zainteresowani niech szukają potwierdzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in