12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Mrągowo na odpoczynek....

konto usunięte 2011-07-04 17:45:36
Wybieram się z Rodziną do Mrągowa ...Czy ktoś tam był???...Jakie macie wspomnienia...warto pojechać...Będę wdzięczny za opinie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
crusader 2011-07-04 18:19:05
na dlugo? bo my tu chcemy tez odpoczacB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 18:23:26
odpoczniecie...zapewniam...3 tygodnie...tylko nie narozrabiajcie przez ten czas...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
blizniak 2011-07-04 18:40:30
Niestety zlosciwiec nie byłem i nie udzielę Ci żadnych ciekawych informacji. Tyle wiem co widziałem w TV. Coć mi się teraz przypomniało. Oglądając kiedyś transmisję z Mrągowa widzałem taki duuuuży napis Limanowa. Może się ktoś odezwie do Ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
Doriska 2011-07-04 18:41:02
Będę tęsknić za Tobą... Już tęsknię:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 19:02:46
Dorisko...żeby moja Żonka...tego nie przeczytała bo będzie po Mrągowie...odpoczniecie...a ja może spotkam kogoś z Limanowej i wypijemy zdrówko Limanowa.in...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
Doriska 2011-07-04 19:10:23
Będę tęsknić za Twoimi komentarzami w rzeczy samej:) wirtualnie:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 19:36:57
no to już co innego...ja Dorisko też... laptopa zostawiam w domu....:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 19:49:30
blizniak...chętnie postawię im śliwowicę z herbatką...zasłużyli...bardzo zasłużyli...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
blizniak 2011-07-04 20:18:51
tak, tak zasłużyli to jasne i jak mam udowodnić, że Ci nie zazdroszczę tej herbatki na jeziorem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 21:08:29
zazdrościsz i to bardzo...zawsze możesz dojechać...no tak Ty masz inne pasje...zapomniałem...pilnuj tu aby nie było niepotrzebnych awantur..ja wyjeżdżam w środę....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
Doriska 2011-07-04 21:18:27
w środe? ale którą?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
blizniak 2011-07-04 21:18:37
dwa razy zgoda. NIEZAPOMNIANYCH WAKACJI życzę Ci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 21:31:23
Dorisko...6-lipca....wracam 29 lipca...ale macie wolność:)...tylko grzecznie...żebym się za Was nie musiał wstydzić...blizniak...Nie Dziękuję żeby tak było...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
Doriska 2011-07-04 21:54:04
hm no to już... aż mi łezki poleciały, ale ja nie płaczę tylko mi się oczy pocą, tak to sobie tłumaczę...
Postaram się grzecznie na portalu, tak dla Ciebie...
Cóż, wspaniałego, udanego wypoczynku... Mam nadzieję że pogoda także dopisze...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 22:00:52
Nie Dziękuję...Pamiętaj abyś była grzeczna...https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
Doriska 2011-07-04 22:06:15
Obiecałam więc słowa dotrzymam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
luka2 2011-07-04 22:41:56
no to może się spotkamy, bo my też w tamte strony uderzamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 22:48:45
już tęsknię nawet sie i popłakałem ze wzruszenia, już i nawet mi wody odeszły
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-04 23:01:07
Ja byłam. Od jakiegoś czasu jeżdżę tam co roku. Piękne miasto,cudowna okolica. Zwiedziłam przy okazji kilka okolicznych miasteczek, żadne nie zrobiło na mnie tak dobrego wrażenia jak Mrągowo. Miasto bardzo atrakcyjne turystycznie, zwyczajnie nie da się tam nudzić, nawet jeśli pogoda nie dopisze. Ja najczęściej jeżdżę na Piknik Contry ale ostatnio byłam w okresie kiedy był Festiwal Kultury Kresowej, mimo iż to dwa zupełnie inne klimaty i style , oba te wydarzenia zrobiły na mnie w równym stopniu wrażenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
Doradca 2011-07-09 14:25:15
Mrągowo i okolice, to jeden z piękniejszych Polskich zakątków. Miejsce odwiedzane przez Limanowian bardzo często, więc zapewne zlosciwiec spotka tam znajomych z portalu i rady miasta. Będą się świetnie ze sobą bawić. Czego im życzę.
Zobaczymy, czyje relacje będą ciekawsze, radnych, złosciwca czy znanego który "prawdopodobnie" też udał się w te piękne okolice. Mieszanka wybuchowa. Zobaczymy czy wszyscy wrócą zdrowi i wypoczęci. Może piękny krajobraz i atmosfera mrągowskich koncertów oraz wypoczynek na łonie przyrody, zaowocuje wspaniałą współpracą wszystkich wypoczywających w Mrągowie i okolicach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mrągowo na odpoczynek....
konto usunięte 2011-07-25 23:12:46
Wróciłem z wakacji i jestem pozytywnie nastawiony do Limanowej… Mrągowianie wiedzą na temat Limanowej więcej niż ja… Wspominają bardzo ciepło Marka Czeczótkę i Radnych Limanowskich… a o Pani Prezes Stowarzyszenia Miast i Gmin Partnerskich z Limanową Irenie Grosickiej … usłyszałem same superlatywy. Wykorzystałem Miasto Limanowa na mniej więcej 20% wartości naszego pobytu i tyle muszę Miastu odrobić… w czynie społecznym… czego nie omieszkam zrobić, to upusty dla Limanowian w Mrągowie, ale w końcu ja też urodziłem się w Limanowej… tak mi w dowodzie pisze…. Co piękne szybko się kończy… Zachęcam wszystkich zastanawiających się gdzie wyjechać na parę dni…jedźcie do Mrągowa lub w jego okolice…warto…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in