Baner
20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
1205

Hyde Park

MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?

a2z 2013-12-14 11:17:39
Witam!
Jak już każdy wie burmistrz chce dla "każdego" dobrze.
Lecz są tacy którym to się wydaje, że robienie każdemu dobrze to zwykły skok na kasę więc do sądu...
Nie łatwiej by było zainwestować w własną flotę i zatrudnić kierowców z "busików" ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 11:25:01
@a2z czy Ty kolego chcerz aby @Wioslak wykorkował?
Jak wyjdzie z Toj-Stoja to Ci się zaraz chwyci na garba!!!

Nie powiem pomysł dobry.Mniejsze bezrobocie no i mniejszy utarg dla "niebieskich" busików
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 12:01:29
Ale to już było i nie wróci więcej. Zadne MPK nie jest w stanie konkurować z "busikami Wiślaka". Wystarczy się do tego interesu nadmiernie nie wtrącać, można ustawiać przystanki tam gdzie LUDZIOM i zarządcom dróg bardziej pasuje i kasować od każdego zatrzymującego się busa. NIC WIĘCEJ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 12:17:52
Było MPK ,ale głupole postanowili się pozbyć tego przedsiębiorstwa , bo przeszkadzało kolesiom w funkcjonowaniu busów i w ten sposób zniszczono MPK
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 12:45:04
@a2z:

Kacyk Bieda nie chce dobrze dla każdego, tylko dla swego koleżki Gawrona. Tu ma pewność, Wojtek nigdy nie poda go do sądu :)


@lg1:

Ale też mniejszy utarg dla twojego ukochanego Gawrona. Wtedy będzie musiał zamknąć swoje zagrzybione kibelki w swym relikcie PRL-u a iq1 pójdzie do UP po zasiłek :D


@west:

Tak, można. Problem w tym, że imperator Bieda woli likwidować przystanki zamiast je tworzyć. Ale jak widać najwygodniej musi być firmie Pasyk & Gawron.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 14:09:54
Nie wiem czy MPK jest dobrym pomysłem, wiem że fajnie by było odjeżdżać z jakiegoś przyzwoitego dworca, nie placyku z jednym koszem na śmieci, bez toalety. Ale przecież zawsze próbuje się szkłem tyłek wytrzeć skąpi się 60gr, a ludzie jeździć przecież będą bo innego wyjścia nie mają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
a2z 2013-12-14 15:55:12
@lg1: Nie chce by wykitowal :)
Zawsze mozna sie przezucic na inna trase lub nowa :D

Nie lubie "nadawac" na innych ale to co jest teraz to jest jakies bagno!
Co prawda zabrali sie za dworzec ale czy cos sie zmienilo ? Nie.
Moze jakis e-bilet ktory bylby akceptowany przez wszystkich przewoznikow ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 16:00:25
Panie @a2z nie obrażaj Pan bagna !! :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 16:36:44
W dzisiejszych czasach możliwe jest płacenie zbliżeniowo zamiast e-biletu, jeśli będzie klient to i będą możliwości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 19:31:24 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 19:56:17
@wiesmak to się w koncu zdecyduj czy ja pobieram zasiłek dla bezrobotnych czy dopiero będę pobierał?Typowe rozdwojenie jażni!!!Poprostu się zapominasz co wczesniej bełkotałeś!!!
Naraziłeś mi się i nic z tego sobie nie robisz!!!Do czego się to tyczy czyzby umów o pracę dla kierowców?Wiem że kłamiesz ale czego się można po tobie spodziewać!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
a2z 2013-12-14 20:41:20
@west: A co to przewoźnicy nie mają klientów ?!
Popatrz na kolegów użytkownika @Wislak jak jadą na trasie Kraków => Limanowa ostatnim kursem.
Patrząc na wszystkich którzy przyjeżdżają do Limanowej bądź przejeżdżają przez nią to żaden z przewoźników nie oferuje np. płatności mPay nie mówiąc o płatnościach kartą!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-14 21:01:29
@a2z źle mnie zrozumiałeś nie twierdzę że nie mają klientów ale mają mało klientów z kartami. Wiem po swoich dzieciach że jak mają karty to busami już nie jeżdżą, taka jest naturalna kolej rzeczy. A utrzymanie terminala kosztuje. Poprzez e-bilet rozumiem opłatę dokonaną wcześniej przed planowaną podróżą co na krótkich trasach, obsługiwanych przez różne firmy nie zdaje egzaminu, zwyczajnie nie opłaca się.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
a2z 2013-12-15 00:41:40
@west: Karty są dostępne już od 13 roku życia tak na marginesie ale rozumiem :)
Nie mówiąc już o kartach to "e-bilet" który jest akceptowany w każdym busie by się przydał np. "miesięczny".
Życie sobie trzeba ułatwiać jeśli jest taka opcja tym bardziej na starość :P >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
Cooba000 2013-12-15 02:21:52
Ja w jednym z komentarzy obiecałem budowę metra, jeśli tylko wybierzecie mnie na burmistrza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-15 06:51:54
@a2z:

Już nie przesadzajcie. Wszystkie ePaye czy płatności kartą nie przejdą w busach. Zbyt duże koszty utrzymania terminali. Poza tym chyba nie wyobrażasz sobie sytuacji, gdy na przystanku wsiada 10 pasażerów i każdy po kolei wklepuje PIN do karty (a np. trzech robi to ponownie, bo się pomyliło). Wtedy dopiero narzekałbyś na "złego kierowcę", że spóźniłeś się do pracy.
A bilety miesięczne są dostępne u wszystkich przewoźników, więc nie rozumiem w czym problem. Nawet u złomiarza Gawrona, z tym że ceny są tam horrendalnie wysokie a jakość usług mizerna.


@west:

Zbliżeniowe to jeszcze większe nieporozumienie. Raczej nikt się na to nie porwie, żeby robić tyle zachodu dla płacenia 2,50 zł za przejazd busem parę km. :)


@Amstrong:

Ale przecież nikt nie nazwał bagna twoim imieniem :P


@lg1:

Rozdwojenie jaźni to ty masz trollu jak już nie wiesz za kim masz biegać i spamować. Nie ma bearchen to teraz mnie pozaczepiaj :D
Niby dlaczego miałeś mi podpaść pytaniem o czas pracy kierowców? To są urojenia twojej chorej wyobraźni ;) Podpadłeś już wielu osobom poprzez swoją przeogromną głupotę ale nikt ci krzywdy nie zrobi, bo zabawne są te twoje durne wpisy i wszystkich nas rozśmieszasz :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
a2z 2013-12-15 13:17:10
@Wislak: Chyba karty nigdy nie miałeś ;)
PIN jest wymagany przy transakcji od 50 zł w górę ;)

Nie chodzi tu o karty tylko by bilet był ważny nie tylko w jednej firmie :P
Wystarczy taka karta jak masz miesięczny tylko żeby można było z niej korzystać u Ciebie i w innych busach :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MPK w Limanowej marzenie czy może rozwiązanie problemu z komunikacją ?
konto usunięte 2013-12-15 19:23:18
@a2z wiem że karty są dostępne od 13, jednak mało kto w tym wieku je ma, powiedz po co takiemu "Wiślakowi" karta skoro on tylko gotówkę kasuje, musiałby ją zanieść do banku i ponieść koszty wpłaty. Co do biletów na różnych przewoźników to spróbuj sobie wyobrazić że dostałeś wypłatę z kolegą z pracy do podziału między sobą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in