Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Monitoring w LIMANOWEJ

konto usunięte 2010-02-02 18:00:25
Miasto kupuje kamery i montuje je wszedzie... Tyle lat nie było kamer i nic sie nie działo ale jak to mówia miasto ma wiecej technologi mogli by jeszcze zrobic wreszcie ta cholerna SYGNALIZACJE SWIETLNA W LIMANOWEJ KIEDY !!!!!!!!!!!!!!! I tym sposobem jest duzo kamer w limanowej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Monitoring w LIMANOWEJ
AwM 2010-02-02 18:23:53
Po co sygnalizacja świetlna? Temat był wałkowany wiele razy i wnioski były całkiem inne. A kamery się przydają. Ważne tylko, by zostały umieszczone w dobrych miejscach - choćby IV LO w Limanowej - teraz może zastanowią się 2 razy przed porysowaniem komuś znowu auta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Monitoring w LIMANOWEJ
KAS 2010-02-02 19:23:01
jak wam się tak teskni za sygnalizacją świetlną to przenieście sie do Mszany wtedy zobaczycie jakie to "fajne"jak non stop będziecie stać w korkach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Monitoring w LIMANOWEJ
crusader 2010-02-03 12:25:12
więcej życzliwości i nie byłoby problemu wyjechać z bocznych uliczek na ul. Piłsudskiego czy Jana Pawła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Monitoring w LIMANOWEJ
AwM 2010-02-03 18:22:59
Dokładnie. Nie tak dawno trafiło mi się, że jadąc za dwoma autami przed sobą z ulicy słonecznej miałem wątpliwości czy szybko wyjadę - było rano i aut na ulicy końca nie widać. A już pierwszy kierowca nas wszystkich wypuścił ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Monitoring w LIMANOWEJ
konto usunięte 2010-02-07 13:00:43
Taa, tyle, ze teraz wszedzie juz instaluja systemy swiatel ktore obsluguje siec neuronowa, na biezaco sterujaca ruchem... . Tak samo swiatla na przejsciu z glupim przyciskiem, wcisnie jedna osoba, na zielone bedzie mogla czekac nawet 4 minuty... . W Mszanie, o ile dobrze wiem, zamontowany jest stary system, ktorego dzialania nie mozna regulowac na biezaco, a to wlasnie jest przyczyna korkow... .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in