Sobota, 16 listopada
Gertruda, Edmund, Maria, Małgorzata, Marek
4093

Porady

Moja książka

Witam. Od razu przejdę do rzeczy. Od niedawna piszę książkę, jest tego troszkę, ale potrzebuję opinii takich osób, które lubią czytać, i znają się troszkę na pisaniu, tak więc bardzo bym prosił o wasze opinie na ten temat. Książki nie zamieszczam tutaj, jeśli ktoś poświęciłby trochę czasu na przeczytanie moich wypocin, będę niezmiernie wdzięczny. Mój adres mailowy, z którego będę wysyłał tekst jest następujący: lukaszzon1@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam
RE: Moja książka
chętnie się przyjrzę owej książce. tylko jaki to jest gatunek?
Podeślij mi, chętnie ocenię, może być ciekawa
zigardo.gomez@gmail.com
przeczytam chętnie beatka45@onet.eu
Jeśli chodzi o gatunek - jest to książka utrzymana w klimacie post-apokaliptycznym, czyli moja wizja świata, jak będzie wyglądał koniec, oraz życie po końcu świata. Może ta opinia zniechęcić niektóre osoby, ale no cóż, każdy pisarz ma swoją dziedzinę w której jest najlepszy, w której czuje się jak ryba w wodzie. Dla mnie jest to właśnie taki klimacik. Chciałbym także dodać, że mój punkt widzenia różnych poruszanych tematów może być sprzeczny z rzeczywistością, a to z tego powodu, ze niestety jeszcze nie jestem pełnoletni, więc i nie wiem jak właściwie wyglądają wasze problemy, czyli dorosłych :) Na razie nie wysyłam za wiele, chciałbym w tych kawałkach zamieścić krótki zarys całej akcji. Opowiadanie znajdzie się na waszych skrzynkach pocztowych przed godziną 20 :)
Uwielbiam takie klimaty :)
Dajesz! tgarcz@gmail.com
I stało się :). Osoby które do mnie pisały, znajdą mój tekst na swoich skrzynkach pocztowych. Miłej lektury, i czekam na opinie
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in