8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

Młynne zalew

helboy 2010-12-19 18:04:25
Zrobiło się teraz głosno w Młynnym otóż;pododobno znalazły sie pieniązki na budowe dwóch dużych zbiorników i sześciu mniejszych. Podobno w miescie Limanowa brakuje wody i ma być zasilana ze zbirników. 29 rodzin ma byc wysiedlonych do Laskowej. Wartość inwestycji to ok 63ml zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Młynne zalew
Sara 2010-12-19 20:02:09
Nie wierz w cuda pieniążki wezmą sobie śmietanka Limanowska jako premie a woda jak płyneła tak będzie płynąć
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Młynne zalew
piotrekwwww 2010-12-19 20:03:11
Skąd masz takie informacje? Podaj jakieś konkretne źródło. Bo ja już o tym zalewie słyszałem od dziadka i ojca tak, że pewno więcej już o tym słychać jak ponad pół wieku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Młynne zalew
piotrekwwww 2010-12-19 20:05:34
Skąd masz takie informacje? Podaj jakieś konkretne źródło. Bo ja już o tym zalewie słyszałem od dziadka i ojca tak, że pewno więcej już o tym słychać jak ponad pół wieku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Młynne zalew
gazda 2010-12-19 22:32:39
Prawdopodobnie jest to preludium czyli wybieg któregoś z posłów przed zbliżającymi się na wiosnę do parlamentu wyborami. Było już budowanie kolei do Krakowa ,zalew w Młynnem ,już zaczynają mamić ludzi obiecankami wymyślonymi podczas braku snu w nocy.Po prostu szukają głupich żeby na nich głosowali.Ja na pewno nie na tego obiecywaca z FORDA.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Młynne zalew
crusader 2010-12-20 11:15:01
a gdzie zmieszcza sie w Młynnym dwa duze i szesc mniejszych???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Młynne zalew
smo 2010-12-20 14:33:06
2 duże(dwie wanny) + 6 małych(sześć wiader) Takie coś się zmieści... a co do tematu to jest artykuł na głównej dementujący plotę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in