Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
464

Motocykle

mitsubishi space runner nie da sie przekręcić kluczyka w stacyjce przy zablokowanej kierownicy pomocy !!!

matti253 2013-07-24 12:36:35
to tak mam zablokowana kierownice i nie wiem co zrobic nie da sie wgl przekrecic kluczyka wkłada sie i wyjmuje normalnie nie wiem co robic pomocy !!!!!! jakies porady ??? pilnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: mitsubishi space runner nie da sie przekręcić kluczyka w stacyjce przy zablokowanej kierownicy pomocy !!!
ryhu 2013-07-24 15:52:44
chyba pomyliłeś forum, nie wiem niestety jak ci pomóc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: mitsubishi space runner nie da sie przekręcić kluczyka w stacyjce przy zablokowanej kierownicy pomocy !!!
konto usunięte 2013-07-24 17:27:26
Miałem taką awarię w polskich stacyjkach (Żuk,Lublin,Polonez), na szybkiego wystarczyło odkręcić stacyjkę i odwrócić. Na dłuższą metę to jest wymiana mechanizmu kluczyka stacyjki. Raz na kilkanaście prób może się jeszcze udać że odpali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: mitsubishi space runner nie da sie przekręcić kluczyka w stacyjce przy zablokowanej kierownicy pomocy !!!
junak83 2013-07-24 18:58:37
a próbowałeś jedną ręką energicznie poszarpać kierownicą w prawo w lewo drogą za kluczyk i w odpowiednim momencie przekręcić czasem pomaga
plan
b. zdemontować stacyjkę i do gościa co klucze dorabia
bo z wymianą a tym bardziej kupnem nowej będzie problem
na pocieszenie powiem że stacyjka będzie pewnie przykręcona na specjalnie ukręcony śrubach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: mitsubishi space runner nie da sie przekręcić kluczyka w stacyjce przy zablokowanej kierownicy pomocy !!!
marcus 2013-07-24 19:34:16
Miałem coś takiego w samochodzie, okazało się, że winny był sam kluczyk, po prostu z biediem czasu się troche wytarł i już nie dawało się przekręcić. Dorobiłem nowy - chociaż tanio nie było, ale problem od razu zniknął. Proponuje dokładnie obejrzec kluczyk, jak masz zapasowy to spróbuj zapasowym. Ewentulanie energicznie w prawo w lewo kierownicą, tylko tak po około 1cm nie więcej i deliktanie próbowac przekręcać - może puści blokada.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: mitsubishi space runner nie da sie przekręcić kluczyka w stacyjce przy zablokowanej kierownicy pomocy !!!
ksys85 2013-07-25 07:57:24
Ja polecam sprawdzic wkładkę stacyjki nie kosztuje zbyt wiele ale czesto sie psuje .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in