8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1205

Hyde Park

miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii

kingkong 2013-11-17 15:31:05
Ciekaw jestem, dla kogo są miejsca parkingowe wzdłuż stadionu Limanovii - podczas dzisiejszego meczu całkowicie puste i odgrodzone taśmą; wygląda na to że zrobiono je po to, by stały puste, zwykli kibice nie mogą tam niestety parkować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-17 17:06:30
Płatne parkingi - sztandarowy projekt Biedy. Niebawem pojawią się tam parkomaty. Słyszałem też, że na skrzyżowaniu ulic Marka i Żwirki i Wigury ma powstać kolejne rondo. Trzeba jakoś uatrakcyjnić kierowcom przejazdy :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
GPP 2013-11-17 17:51:05
zobacz http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/ - raczej droga powiatowa, działka nr 2.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-17 18:19:42
@Wislak roddo tez by sie tam przydało ale ty bys miał kłopoty w opanowaniu zmiany organizacji ruchu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
PasazerLinii7 2013-11-17 19:16:17
@Wislak:
W Limanowej nie ma skrzyżowania ul. Marka i Żwirki i Wigury.

@lg1:
Odstaw te prochy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-17 22:03:55
Sorry, chodziło mi o to skrzyżowanie, na rogu którego stoi ZUS. Wcześniej myślałem, że ulica prowadząca w górę to Zygmunta Augusta ale na Targeo napisali, że Żwirki i Wigury, więc tym się kierowałem ;)


@lg1:

Ty nie masz jeszcze prawa jazdy, więc nawet jazda po prostej drodze jest dla ciebie trudna do opanowania :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-22 19:38:31
Parking wzdłuż stadionu jest w dyspozycji klubu "Limanovii" Klub zatrudnia parkingowego i dochody z opłat stanowią dochód klubu. Czynny jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00. Po tych godzinach wiślak możesz za darmo zostawić busa ale uważaj burmistrz jedzie tą drogą z pracy i do pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
tamta 2013-11-24 07:38:21
hongkong, parking pod stadionem jest wyłączany z użytku na czas meczu przez policję. Klub w tej kwestii nie ma nic do powiedzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-26 03:53:58
@tamta:

Te miejsca parkingowe ciągle są oklejone taśmą. Nie tylko podczas meczów.


@Andrzej:

Dobrze wiem, że kacyk Bieda to taki "rodowity" limanowianin ze Starej Wsi :P

A swoją drogą ładnie to tak, że klub okrada swoich kibiców? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-26 09:06:13
@wioslak a czemu wy bierzecie pieniadze od swoich klientów przecież to sa wasi goście,wystarczyło by dać bilecik a nie odrazu łapę wyciagac po kasę(nie często bez paragonu)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-27 19:26:03
lg1 masz rację , ja nie wsiadam do busów dbam o swoje życie i zdrowie jak poprzednio jeździłem nigdy nie dostawałem paragonu.
Wiślak jak zwykle coś ci się przestawiło kibice zawsze sponsorują swój klub w różny sposób przekazując pieniądze np. 1% podatku. A co do Biedy to wszyscy wiedzą gdzie mieszka i ci co na niego głosowali w wyborach znali to i akceptowali. Znam wielu " rodowitych" limanowian, którzy z miastem mieli tylko tyle do czynienia że urodzili się w szpitalu w limanowej i w czym problem? https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: miejsca parkingowe koło stadionu Limanovii
konto usunięte 2013-11-28 03:35:46
@lg1:

Jak widać twoje IQ=1 nie pomaga ci w myśleniu :D A dlaczego nie wykonujesz zleceń dla swego mentora za darmo? Przecież wierzysz w jego ideały. A dlaczego idąc do Biedronki musisz płacić za zakupy? Nie lepiej byłoby dostać towar za darmo?
Jakbyś czasem nie wiedział to sensem prowadzenia firmy jest zarabianie na niej. Rozumiem, że twojemu małemu móżdżkowi trudno jest przyswoić taką wiedzę ale tak jest ;)

PS. Kierowy twojego ukochanego Gawrona też nie wydają paragonów, więc w czym problem? :)


@Andrzej:

To dalej "dbaj o swoje zdrowie" jeżdżąc szrotami Gawrona. Tylko nie płacz, jak staniecie w szczerym polu bez możliwości powrotu do domu ;)

A niech sobie wspierają, niech robią co chcą. Nie obchodzi mnie to. Ale w cywilizowanych krajach kibic jadący na mecz (jakakolwiek dyscyplina) ma zapewniony bezpłatny parking. U nas trzeba zdzierać na wszystkim.

Ci co głosowali na kacyka Biedę nie tyle go zaakceptowali ile mieli chwilowe zaćmienie umysłu. Ale myślę, że większość z nich przemyślała sprawę, wyciągnęła w nioski i już więcej nie popełni tego samego błędu ;)

Nie obchodzi mnie pochodzenie twego mentora. Ja tylko odniosłem się do tego co napisałeś, że aby dyktator mógł wygodnie pierdzieć w stołek w UM to musi przejechać ulicę Marka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in