Baner
22°   dziś 20°   jutro
Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina
4272

Porady

MECHANIK SAMOCHODOWY

cyberghost 2013-02-17 16:49:34
Witam. Potrzebuje namiar na jakiegos mechanika z lim lub okolic ktory sprawdzi mi uklad chlodzenia w autku. swiruje. wywala plyn i takie tam. zrobilbym to sam lecz nie mam czasu. Napiszcie jak co. dzieki. Troszke mi spieszno:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MECHANIK SAMOCHODOWY
konto usunięte 2013-02-17 20:01:01
Karol w Siekierczynie pomóze
:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MECHANIK SAMOCHODOWY
1234567 2013-02-17 20:06:36
nie wiem co znaczy "i takie tam",ale z Twojego opisu wynika ,że możesz mieć uszkodzoną uszczelkę pod głowicą, lub zablokowany termostat/mało prawdopodobne/,albo uszkodzoną pompę płynu chłodniczego, a w najgorszym przypadku pękniętą głowicę, zaś zakłady , które bym polecił to : Pałka na ul. Partyzantów, Dąbrowski na Polnej,czy też Maciuszek w Sowlinach nad torami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MECHANIK SAMOCHODOWY
jola89 2013-02-19 17:40:10
Jest też mechanik w Brzeznej zaraz pod Wysokim, młody i dobry. Tylko że z terminami u Niego różnie bo ma dużo klientów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MECHANIK SAMOCHODOWY
peterlimanowa 2013-05-18 10:26:56
polecam Matrasa z Laskowej. Nie ściemniają i robią robotę jak należy. Matras ma zawsze "parking" samochodów do roboty, ale goście siedzą w temacie, więc i robotę mają. Dzwonić, umówić się, na pewno nie odmówią, a i auto będzie śmigać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MECHANIK SAMOCHODOWY
Zaciekawiona 2013-05-23 07:44:41
POLECAM STACJE MONTAŻU INSTALACJI GAZOWEJ NA STACJI PKS UL.ZYGMUNTA AUGUSTA 12 W LIMANOWEJ (OBOK DIAGNOSTYKI). CHLOPAKI ZAJMUJĄ SIĘ ROWNIEŻ MECHANIKĄ POJAZDOWĄ NAPRAWDE NIEDROGO!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in