Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Meble kuchenne kogo polecacie??

paulina34736 2016-06-24 14:26:29
kogo polecacie taniego mniej wiecej a dobrego fachowca do mebli kuchennych ?????prosze o opinie z gory dziekuje.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
blondi105 2016-06-26 22:34:46
WITAJ.WYMIENIAŁAM meble kuchenne robiłam pod zabudowe ,mebelki zamawiałam w BLACK RED WHITE UL.BEDNARZY W ŁOSOSINIE.TANIO SOLIDNIE.JEST TAM FAJNA PANI KTÓRA POMOŻE DORADZI.MI KUCHNIA WYSZŁA NIE DUŻO BYŁAM PRZYGOTOWANA NA 2 RAZY TYLE.A SPRZET TYPU PIEKARNIK,PŁYTA GRZEWCZA ,OKAP,LODÓWKA ZAMAWIAŁAM NA ALLEGRO WPISUJĄC FIRMĘ OLE OLE .SPRZETY TAŃSZE CZASEM NAWET O 300ZŁ GWARANCJA JEST DOSTAWA GRATIS I WNIESIENIE SPRZETY DO BYDYNKU GRATIS,JESTEM ZADOWOLONA ZE SPRZETU,OBSŁUGI.W B...R..W..SPRZETY MAJĄ DROGIE TO NIE POLECAM ALE KUCHNIE POD ZABUDOWE POLECAM:Dhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
beti86 2016-06-27 17:09:42
Ja polecam Pana z Kaniny. Objezdzilam kilka firm z projektem i zdecydowanie cena najlepsza. Nr na priv jeśli coś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
Karolcia886 2017-07-08 13:07:58
Czy ktoś z forumowiczów wymieniał tylko fronty kuchenne i blaty? Jak to wychodzi cenowo w stosunku do nowej kuchni na wymiar?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
konto usunięte 2017-07-26 15:27:45
Nie wiem, czy jest sens bawić się w wymianę samych blatów oraz frontów. Po pierwsze, cenowo wyjdzie to bardzo podobnie (prawdopodobnie i tak konieczne będzie wykonanie tych elementów na zamówienie), a po drugie trochę szkoda czasu na takie kombinowanie. Sam niedawno kupowałem meble na wymiar w krakowskiej firmie JOPP Design i nieźle się prezentują. Robione na zamówienie, więc jakość widać już na pierwszy rzut oka. Do Krakowa nie mamy daleko więc jak coś, to mają salon na ul. Wielicka/Gersona 28, albo też na Balickiej. Można się z nimi dość dobrze dogadać. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
Paula55 2017-11-02 13:55:50
A ja polecam sprzęt AGD do zabudowy z https://maxresmar.pl/pol_m_AGD-do-zabudowy-151.html. Mają bardzo dobre produkty w atrakcyjnych cenach. Dostępni są polskie, a także światowe marki. Jest w czym wybierać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
Kasia33L 2018-01-09 10:52:19
Ja wole jednak wykonanie mebli zlecic jakimś większym firmom. Osobiści mogę polecić Top Cezar z sieci Max Kuchnie. Sama jeszcze nie korzystałam z ich usług, ale moja starsza siostra jak urządzala mieszkanie to projekt kuchni robiła właśnie u nich. Świetnie doradzili jej tez sprzęt AGD.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
loo 2018-01-10 04:10:13
Super fachowiec 509664382 robił dla mnie kilka mebli min szafę naprawdę solidne wykonanie i jakość o niebo lepsza jak Black Red White wiem co mówię mam 2 kuchnie przepłacone z BRW!nigdy więcej BRW.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
FERDEK 2018-01-10 21:21:31
Ja również polecam pana z Kaniny cena bardzo dobra, doskonała jakość i wykonanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Meble kuchenne kogo polecacie??
konto usunięte 2018-05-26 21:58:32
Jeżeli robisz meble na zamówienie to zastanów się też nad zmywarka Candy na 16 kompletów naczyń lub do zabudowy. Zmywarka w kuchni to teraz standard nowoczesnej kuchni :) i przede wszystkim ułatwia życie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in