Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Maxbus z Krakowa, 12.20 przy szpitalu.

Justyna 2015-07-27 13:44:24
Byłam dziś z dzieckiem w okolicach szpitala, to co zobaczyłam, było przerażające. Najpierw moje dziecko usłyszało przerażające trąbienie, potem zobaczyłam jadący maxbus z otwartym bagażnikiem, ciągnącym młodą dziewczynę. Próbowała zabrać swoje rzeczy, ale bus ruszył. I tak jechał jakiś odcinek. Drogowcy strasznie na tego siwego starszego trąbili, ale usłyszał po jakimś czasie. Drogowcy pomogli dziewczynie wziąć rzeczy, a kulturalny z busa ani nie pomógł, ani nie przeprosił. Słyszałam różne epitety od drogowców pod adresem starszego, siwego i w pełni się z nimi zgadzam. A moje przerażone dziecko powiedziało, że nigdy nie wsiądzie do takiego busa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maxbus z Krakowa, 12.20 przy szpitalu.
banitasek 2015-07-27 15:39:58
Chore!!! Korona z głowy by mu spadła, jakby otworzył dziewczynie bagażnik i podał bagaże. Szkoda słów o takich pisać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maxbus z Krakowa, 12.20 przy szpitalu.
J25 2015-07-27 20:37:12
Dlatego nie jeżdżę maxbusami wolałam prawko zrobić oni zawsze ludzi olewają a o prędkośći nie wspomnę ostatnio zapierdzielał aż sie kurzyło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maxbus z Krakowa, 12.20 przy szpitalu.
Justyna 2015-07-27 21:31:31
Masz rację, też nie jeżdżę. Ale to zachowanie już było karygodne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maxbus z Krakowa, 12.20 przy szpitalu.
banitasek 2015-07-28 08:51:31
I w ten sposób tworzy się wizerunek!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maxbus z Krakowa, 12.20 przy szpitalu.
Cooba000 2015-07-30 10:18:02
Justyna, już przeżyłaś druzgocącą rozmowę pani Dyrektor na temat ministra?

Podobno zawiadomiłaś już FBI o tym fakcie? Jutro mają przylecieć i zamknąć woźnego z Orkana za to ze spóźnił się do roboty o 15 minut. Mam polew z tego, co wypisałaś pod tamtym artykułem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in