Baner
23°   dziś 20°   jutro
Niedziela, 05 maja Irena, Waldemar, Iryda, Tamara
1205

Hyde Park

maxbus Limanowa - Sącz

gosc013 2013-12-17 09:26:02
hej;)
potrzebuje się pilnie dowiedzieć jaką trasą jedzie maxbus z Limanowej do Nowego Sącza. jakby ktoś kto jeździ na tej trasie mógł ją zaznaczyć na mapce byłabym wdzięczna. Nigdy nie jechałam na tej trasie a potrzebuję dojechać na ul. Witkacego (jest ona w okolicach Chełmiec/ ul. Krakowska. nie znam Sącza dlatego proszę o szybką pomoc...jest tam w pobliżu jakiś przystanek?dojadę spokojnie maxem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
chlop 2013-12-17 09:49:39
Tylko @Wioślak może Ci pomóc ,ale chyba znowu siedzi zamknięty w tojtoju .wi-fi w tej "toalecie" działa dopiero od południa.Może ktoś uwolnić @Wioślaka?Dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
konto usunięte 2013-12-17 10:03:42
@wioslakowi dzisiejszy mrozik w TOJ-STOJU przychwycił delikatnie jego g.......a!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
misiek196 2013-12-17 10:59:51
Też, kiedyś potrzebowałem znaleść jak jedzie jeden bus, ale zauważyłem, że znaczna część przewoźników, nie tylko limanowskich jak ognia boi się ujawniać tras(przystanków na trasie), już nie wspominając o godzinach kiedy są na danym przystanku. Czy to, aż taki problem dodać te dane na swoją stronę, przecież rozkłady nie zmieniają się tak często.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
konto usunięte 2013-12-17 11:00:04
MAXBUS jedzie Krakowską, następnie Bulwar Narwiku, Kilińskiego, Rejtana, Alejami Batorego i na dworzec MPK ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
konto usunięte 2013-12-17 11:03:17
@chlop:

A ciebie Wujek Gawron wypuścił już ze swoich zagrzybionych kibelków czy zamontował tam WiFi? :D


@lg1:

A ty swoje mini przytrzasnąłeś obsikaną deską w szaletach Wujka Wojtka. Współczuję :P


@misiek196:

Nie przesadzaj, wszystkie przystanki są jawne. Tylko Gawron boi się swoich lewych kursików, więc jak w Limanowej jest ITD to jego złomy nie wyjeżdżają na ulice.
A za brak rozkładów na przystankach podziękuje starowiejskiemu dyktatorowi Biedzie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
gosc013 2013-12-17 11:22:34
wiślak dziękuję bardzo, proszę jeszcze o pomoc gdzie jest jakiś przystanek żeby naj najszybciej dojść do celu
http://www.sendspace.pl/file/pic/f52b25e7a935ad6a5e94f1b/view
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
misiek196 2013-12-17 11:23:35
@wislak, a przeczytałeś co ja napisałem, czy po prostu coś chciałeś mi odpisać. Nie specjalnie chce mi się biegnąć na przystanek by zobaczyć, że bus z przystanki mi najbliższego jedzie za 30 minut. Większość przewoźników ma swoje stronę www, czy strony na facebooku. Jednak zazwyczaj rozkład jest tylko w postaci, kilku przystanków(5, 6), a reszta to co. Przykład Kraków-Limanowa przez Żegocinę, czy jest tam tylko 7 przystanków na trasie. Ja rozumiem, że w Limanowej namieszał wam trochę burmistrz, ale nie przesadzajmy poza Limanową to chyba nie zdejmował rozkładów jazdy, ani tez nie kasował ze stron internetowych. I w tym kontekście chodziło mi z nie jawnością przystanków.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
konto usunięte 2013-12-17 12:02:39
@misiek196
A na co Ty kolego liczysz ze @wioslak Ci prawę napisze musiał by się jeszcze raz narodzić!!!
Któty przewoznik poda Ci wszystkie przystanki na których się zatrzymuje przecież by musieli dodatkowo płacić!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
misiek196 2013-12-17 12:59:47
@wislak mi takich rzeczy nie powie, ponieważ podejrzewam, że nie ma takich możliwości. Dodatkowo taka informacja nie była by przydatna tylko mi tylko wszystkim, którzy korzystają z ich usług. W to czy płacą za jakieś przystanki, czy nie to nie moja sprawa, tylko ich problem i odpowiednich służb, które to powinny kontrolować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
Julek 2013-12-22 22:05:29
Zamiast wiślak ładniej pisać Boguś. Będzie milszy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: maxbus Limanowa - Sącz
konto usunięte 2013-12-23 05:29:17
@gosc013:

Wiesz co, nie bardzo orientuję się gdzie jest, ale z tego co widzę na tej mapce, to ta ul. Witkacego będzie gdzieś przy granicy Nowego Sącza z Chełmcem lub Małą Wsią.
Jeśli chodzi o przystanki to zaznaczyłem Ci na mapce:

http://www.sendspace.pl/file/c7d4317f415548544d2beac

Możesz wysiąść na przystanku "Chełmiec skrzyżowanie" (1) i ul. Papieską kierować się w stronę Podegrodzia/Brzeznej. Kawałek dalej po lewej stronie będzie zaznaczony przez Ciebie skręt (prawdopodobnie już za serwisem wulkanizacyjnym). Drugą możliwością jest wysiadka na przystanku "Nowy Sącz Helena" (2) i ul. Starowiejską cały czas prosto. MPK tam nie dojeżdża, więc pozostaje spacer.

A jeśli chodzi o trasę przejazdu MAXBUSA, to masz ją tutaj:

http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?tseVw=regularP&startCity=Limanowa&fromV=c|15933&toV=c|60585&tabToken=268f0702e276231bf26728879a02f618&endCity=Nowy+S%C4%85cz

Z tym, że na e-podróżniku wkradł się jeden mały błąd: z ul. Kilińskiego skręcamy w Husarska, a następnie kierujemy się Rejtana (obok ZSS i Europy II), Grodzką i skręt w lewo na Al. Batorego i już prosto na dworzec MPK.


@lg1:

A ty trollu jak zwykle trafiłeś kulą w płot :P Za przystanki płaci się z góry i nie da się tu niczego ukryć. Ale co może wiedzieć na ten temat prosty klakierek Biedy? ;) Widocznie twój mentor Gawron nie płaci za przystanki na których się zatrzymuje, a Bieda przez starą znajomość puszcza mu to płazem :D


@misiek196:

A dlaczego nie? Wszystko jest jawne. W końcu pasażerowie muszą wiedzieć przez jakie przystanki przejeżdża ich bus. Tylko pajac lg1 jak zwykle szuka dziury w całym ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in