22°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
1994

Tematy archiwalne

Maszt telefoni komórkowej w Pisarzowej

urlich 2010-08-26 14:29:10
Witam wszystkich. Czy ktoś sie orientuje czy sieci telefoniczne są dalej zainteresowane budową masztów telefoni cyfrowej w rejonie wzniesienia w Pisarzowej z którego startują parolotniarze? To wzniesienie jest powyżej drogi którą mozna dojechać z Pisarzowej do Raszówek. Kilka lat temu był zainteresowany PTK Centertel teraz Orange nawet zostało wszczęte postępowanie ale nie otrzymał na szczęście zgody, tu jest decyzja http://www.ug.limanowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=256&catid=4%3Agmina&lang=pl Teraz obiło mi sie o uszy że znów sie robi szum wokół budowy stacji w tym miejscu. Macie jakieś informacje na ten temat?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maszt telefoni komórkowej w Pisarzowej
konto usunięte 2010-08-26 18:03:16
zadzwoń sobie na bezpłatny nr do orange i powiedzże masz kiepski zasięg w tym rejonie i czy w najbliższym czasie nastąpi jakaś modernizacja bo jak nie to rezygnujesz z ich usług i zaraz ci wyjaśnią tak jak to uczynili mi przed 2-3 temu. właśnie wtedy dowiedziałam się ze mają budować nadajnik w Pisarzowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maszt telefoni komórkowej w Pisarzowej
cortez 2010-08-26 22:30:34
Do wojta wplynela petycja mieszkancow okolicy, w ktorej mial byc budowany przekaznik. Nie zgadzali sie i dlasze ruchy zostaly wstrzymane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maszt telefoni komórkowej w Pisarzowej
urlich 2010-08-27 08:35:02
"cortes" piesz o sytuacji z przed lat czy miał ona miejsce jakoś ostatnio? Jeśli chodzi o budowę przekaźnika przez Orange w 2006 o którym pisałem na samym początku to głównym powodem nie wydania pozwolenia było to że gmina podparła się studium uwarunkowań a mianowice to że to miejsce jest w studium atrakcyjnym punktem widokowym oraz uwarunkowaniami środowiskowymi. Wtedy to gmina sie nie zgodziła. Chodziło wtedy chyba o sam szczyt tego wzniesienia. Teraz słyszałem że chyba Era zaczeła coś kombinować ale już nie na samym wzniesienu tylko troche poniżej. Problem może sie pojawić wtedy np jak gmina sie zgodzi i pozostawi ludzi z tym problemem. Niestety sytuacje z innych miejscowości w Polsce pokazuja że czasami ludzie są bezsilni, i nadajniki buduje się w miejscach w których nie powinny stać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Maszt telefoni komórkowej w Pisarzowej
konto usunięte 2010-08-27 09:54:27
Macie rację takie przekaźniki powinny stać w miejscach nie zamieszkałych. Po co komu zasięg telefonu komórkowego w Pisarzowej? HAhahahhaha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in