Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej

BLANT 2010-01-20 19:09:05
Poszukuje ludzi do pomocy w organizacji marszu legalizacji marihuany w Limanowej.Pokarzmy w końcu władzy że się nie boimy o Legalizacje znowu zawalczymy!!!Kontakt: 514-712-950
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
madderr 2010-01-20 20:07:27
narkomanii mówimy stanowcze NIE!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
kpiarz 2010-01-20 20:28:05
A kogo chcesz karać i za co? No chyba, że chcesz coś pokazać, to spróbuj wyraz "pokażmy" przez "ż" napisać:] Wybaczcie, że się czepiam, ale staram się walczyć na tym portalu z analfabetami:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
maxxx 2010-01-20 20:41:31
kpiarz - masz rację. a Blant najpierw znajdź ludzi którzy ci pomogą w odwyku bo marihuana niszczy ci głowę..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
mada 2010-01-20 22:37:14
Beznadziejny pomysł!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
chomik 2010-01-21 00:19:07
BLANT, powinines zaczac sie leczyc np. na nogi, bo na glowe juz za pozno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
HiKrush 2010-01-21 00:30:36
A czego Wy od chłopa chcecie? Jak zrobią zakaz palenia szlugów wszędzie, to sami zaczniecie w pochodach pomykać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
atosek 2010-01-21 07:32:44
z narkomanami sie nie dyskutuje lecz ich eliminuje ze spoleczenstwa tzn przymusowe leczenie odwykowe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
atosek 2010-01-21 07:33:31
blant zastanow sie zanim znowu napiszesz jakas glupote...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 08:20:46
ależ ty atosek akuratny jesteś...... raczej nic nie wiesz o marii... polecam stronke światowej organizacji zdrowia (WHO) poczytaj i wtedy podyskutujemy. pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 08:46:13
aha... i liżnij troszke historii. dawniej karano za nie uprawianie konopii( polska,stany....) tak,tak. i dowiedz sie kto zrobił na nią taki najazd i dlaczego...(mała podpowiedż usa...)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
BLANT 2010-01-21 09:39:19
Marihuana jest narkotykiem lekkim tak jak np.Alkohol więc większość z was też jest narkomanami bo na pewno kiedyś piliście!Widze że ludzie w limanowej wcale nie mają pojęcia o tej cudownej roślinie...Marihuana w wielu krajach jest stosowana jako lek leczy takie choroby jak np.schizofremie czy anoreksje.A jakie choroby zwalcza alkohol??(Żadne)Po za tym osoby palące marihuanę to nie ćpuny więc mylicie pojęcia:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
konto usunięte 2010-01-21 10:13:25
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narkoman ale nie wyzywajcie Go odrazu od narkomanów hehehe.Moze i poddał głupawy pomysł ale przeciez Go nie znacie no nie:-) Pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
fajnaanja 2010-01-21 10:15:41
pomysł jest zdecydowanie głupi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 10:43:24
czyli ja jestem narkomanem bo jaram fajki...;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 10:54:22 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
HiKrush 2010-01-21 13:14:01
Lolek, Blant, pomysłu marszu nie komentuje, bo ani mnie to grzeje, ani ziębi, ale ludzie mają rację z tym, że źle zrobiliście zadając to pytanie tutaj, gdzie wszyscy mają tyle wspólnego z tolerancją, zrozumieniem i elementarną wiedzą na temat, co p**da z taboretem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
atosek 2010-01-21 14:22:55
loleklima - moge powiedziec tylko jedno....przewraca ci sie w głowie przewraca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 16:06:49
a co atosek? bo myśle inaczej niż ty???? człowieku paliłem zioło jak miałem 16-nascie lat i narkomanem nie jestem. po prostu mnie to znudziło...;] i jeszcze jedno... nie szufladkuj wszystkich do jednego wora pod tytułem "narkomani" bo jebne z zachwytu!!!! nie wiem czy kiedyś byłeś na uniwerku ,ale powiem Ci ,że nawet profesorowir AGH i UJ palą i podejżewam ,że się z ciebie teraz śmieją...;] pozdro-pozdro Polsko kościelna!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 16:09:35
a marsz ,marsz Dąbrowski w sprawie ziela to faktycznie pomysł marny (nie obraż się BLANT) bo w L-WA tylko marsze ze zniczami wychodzą w soboty na rynku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 16:11:59
ps. a BLANTA nie znam....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 16:23:36
a atoska wykluczy ze społeczeństwa bo jest brzytki!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-21 16:25:51
a atoska wykluczymy ze społeczeństwa bo jest brzydki....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
stokrotka 2010-01-21 16:52:51
Zrobcie, bedzie okazja wytropic wszystkich dilerow z Limanowej i okolic.Jestem za.Czas zaczac zwalczac to zjawisko w naszym miescie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
odessaxxx 2010-01-21 19:41:35
514712950! Chomik ma racje!lecz sie na nogi bo na leb juz za pozno !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
odessaxxx 2010-01-21 19:49:34
LECZ sie chlopie lecz ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
Rasputin 2010-01-22 07:24:03
To, że profesorowie palą nie znaczy, że jest to normalne..."dragi" to dragi...Nie ma jak kolesie, którzy mówią - nie jestem uzależniony od Marry ale jarają codziennie ;).Pomysł marszu beznadziejny, bo to po prostu nie przejdzie. Jak się komuś nie podoba, że zioło jest "nielegal" to niech jedzie do Holandii - paszportów już nie trzeba mieć. Fakt faktem popadnięcie w nałóg jest zależne od wielu rzeczy -otoczenie, psychika itp ale od czegoś trzeba zacząć, a gandja to dobry początek do czegoś mocniejszego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
BLANT 2010-01-22 09:55:31
loleklima to chyba jedyna osoba w tym mieście która rozumie o co mi chodzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
odessaxxx 2010-01-22 10:12:35
514712950 lecz sie na glowe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
HiKrush 2010-01-22 11:16:58
odessa, masz tragicznie ograniczone słownictwo. 4 słowa+nick. A może Ty jesteś botem, masz ustawiony program pisania pod każdym postem tych słów? To by tłumaczyło Twoje ograniczenia percepcyjne i intelektualne. Może sobie przypal, rozluźnisz się. "...wytropic wszystkich dilerow z Limanowej i okolic..." -jak tylko się to stanie, to Ciebie pierwszą wydelegujemy do publicznego zlinczowania ich. Batem utkanym z konopii lnianej, ofkoz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
HiKrush 2010-01-22 15:03:03
O, nowość! Opatentuj i sprzedaj w biedronce!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-22 15:18:56
łókutwa...;] ;odessaxxx; a jak tate ci zamkną??? bo diler????? no nie wiadomo kto w tym mieście diluje....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-22 15:19:33
albo dilóóóje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
HiKrush 2010-01-22 15:24:08
A tak swoją drogą, to gdzie człowiek ma lep? I co to w ogóle jest? To takie klejące na muchy, co się w lecie pod lampami wiesza? Jak się na to leczy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-23 08:56:29
samogwałtem.... ale to grzech....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
noti 2010-01-23 12:34:28
atosek ! widocznie jesteś starym prykiem , a ja chce zorganizować marsz homoseksualistów i co ty na to
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-23 14:02:18
hehehehheheee!!! noti nie pisz tak bo atosek zawału dostanie.... wiesz.... migotanie przedsionka serca i te sprawy...;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
konto usunięte 2010-01-23 14:45:03
a moze niedlugo marsz homoseksualistow zrobic????szok co sie z ludzmi dzieje .. coraz wiecej syfu, ćpunoli i homoseksualistycznego scierwa przybywa,,,nie trzeba nam tego w nazym kraju!!!!! a ja mowie DO ROBOTY K....WA!!!!! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-23 22:09:35
w naZym kraju!!!!!....;] dobre.....;] a jeszcze lepsze DO ROBOTY!!!!.....;] no i oczywiście K...a.... dida=debil.... przykro mi ale nie pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
echnatonn 2010-01-24 12:41:18
niech sobie każdy jara co chce, robi co chce, homoseksuali (cóż za neologizm) ale w swoim kochanym domku ;) Społeczeństwu nic do tego - marsze są do bani - śmierdzi na kilometr komuną. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
konto usunięte 2010-01-24 13:21:17
loleklima- brzy(T)ki... i jak piszesz???sam jestes widocznie debilem i brudnym poparancem... to pewnie od tego jarania komora ci sie przegrzewa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
stokoni 2010-01-24 13:39:12
Jestem za marszem!A na czele niech idą lokalni dealerzy-bynajmniej nie samochodowi..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
loleklima 2010-01-24 20:07:03
didda ja sie przynajmniej poprawiłem jak byś nie zuważył-(ła?)...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
HiKrush 2010-01-24 21:58:57
Ej, dziewczyny, nie mówcie brzydko o sobie, bo znowu będzie sprawa w sądzie. Chociaż... Mówcie, będzie śmieszniej;D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
marcel 2010-01-25 12:26:33
Najpierw BLANT to naucz sie pisac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
konto usunięte 2010-02-19 18:16:42
Ten numer w nagłówku to telefon na komende?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
hamster89 2011-05-27 12:47:11
Powiem wam tyle trochę w tym siedzę... i zgadzam sie z niektórymi wpisami o historii konopi... Marihuana jest uznawana za narkotyk, niestety moim zdaniem to kłamstwo ponieważ psychotropy w niej zawarte są słabo uzależniające, tak samo jak działa przeciwzapalnie i jest lepsza niż stosowana u nas aspiryna :D stosowana jest w różnych dziedzinach do zwalczania stresu :P Jestem stanowczo za legalizacją, tylko hehe... to nie jest takie łatwe :P chcesz legalizacji w małej mieścinie? :P gdzie Ty się porywasz z takim startem , chcesz marszu , to jedz do warszawy na marsz wyzwolenia konopi :P Jedynie co mogę dodać , to gardzę osobami które uznają to za narkotyk i bronią nam tego. Wszystko przez koncern alkoholowy :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
konto usunięte 2011-05-27 13:14:48
Marsz legalizacji marihuany w Limanowej???? To są jakieś jaja, pewnie kolejny nastolatek któremu się nie chce do szkoły chodzić i nie ma co ze sobą zrobić wymyśla takie głupoty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
djdeejay 2011-05-27 13:24:28
Zabijcie mnie, ale jestem za legalizacją Marii. Nie popieram za to alkoholu, bo to po nim ludziom w głowie się bardziej przewraca. Po alkoholu większość chce się bić, kłucą się itp, a po marysi wszyscy żyją w zgodzie. Tylko żeby nasi czarni limanowscy bracia nie zaczęli jarać, bo za dużo tej miłości by było :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
glgthc 2011-05-27 14:02:09
Jestem za!:) mimo to lipanowa to Wiocha i lipa z tego bedzie;/;/ widac zreszta po komentarzach....maria wcale nie uzaleznia to raz a dwa jest zdrowsza od alkocholu!!wsumie kto nie zapali nie szczai!pozdro...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
djdeejay 2011-05-27 14:52:54
Modlitwa jaracza:
zdrowaś marycha, chemii pełna, blant z tobą, błogosławionaś ty miedzy dilerami i błogosławiony owoc konopii twojej.
Amen! :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
Sniper 2011-06-13 22:56:33
Nie chce mi się nawet komentować. I nie obchodzi mnie to, że to może jest dobry lek i zdrowe etc. Obchodzi mnie to, że gówniarz się nie zawaha w samochód wsiąść na faji bo alkomat nie wykryje, a toksykologia droga i aktualnie stosunkowo żadna potrzebna. A jeśli każdego podejrzanego klienta będzie trzeba zbadać to myślicie, że kto za to zapłaci? Chcecie się jarać to się jarajcie na własną odpowiedzialność i za własne pieniądze, a nie marsze jakieś gówaniarzeria będzie urządzac...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
terorist 2011-06-13 23:15:56
Legalizacja PIWA! Dlaczego picie piwa w parkach, na ławkach, na bulwarach, plantach, imprezach masowych i innych ma być karane? PIWO, a nie jakieś tam obce przysmaki!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
princesa 2011-06-14 09:24:03
Sniper masz racje, ja nie wyobrażam sobie 18 latków po sobotniej imprezie narajanych, pomykających po naszych ulicach, palcie w domu nie w miejscach publicznych.
Jako matka małych dzieci nie wyobrażam sobie,żeby ktoś z rodziny siedział sobie przy nich i palił "maryche"!!!-dotyczy również fajek.
Ludzie tępimy patologie, przemoc w rodzinie, alkoholizm a palenie marychy to nic, ja do tego ręki nie przyłożę!!!!
Stanowcze NIE!!!Dla marychy, papierosów i alkoholu. Sporadycznie proszę bardzo, w zaciszu domowym:)
Mój tata przez 30 lat pił jak...nikomu nie życzę tej męki każdego dnia:( i w końcu udało mu się z tego wyjść, a palenie go zabijało 6 miesięcy nie pali, tylko pytanie czy nie za późno je rzucił...na dokładkę marychy nie chciałabym widzieć...
Pomyślcie o rodzinie, dzieciach, po co dokładać kłopotu.
Kto chce zapalić, zapali niech zostanie jak jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
taran 2011-06-14 09:36:57
Co ma marihuana do jazdy samochodem? jedno z drugim sie nie gryzie! Słyszeliscie o jakimś wypadku w którym kierowca był pod wpływem marichuany? Kretyni yo nie alkochol
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
princesa 2011-06-14 10:25:51
"TARAN" PO NIEKTÓRYCH LEKACH NIE NALEŻY PROWADZIĆ POJAZDÓW I LUDZIE SIĘ DO TEGO STOSUJĄ...
SPRÓBOWAŁAM I NA PEWNO NIE NADAWAŁAM SIĘ DO KIEROWANIA SAMOCHODEM, NIGDY WIĘCEJ...DLATEGO MÓWIĘ NIE!!!

Efekty doświadczane po spożyciu marihuany są indywidualne i zależne od ilości, rodzaju oraz jakości surowca, sposobu przyjmowania, a także genów, organizmu czy ogólnej sytuacji. Najczęstsze z nich, to:

polepszenie nastroju,
tymczasowe upośledzenie pamięci krótkotrwałej, pobudzenie wyobraźni,
"otwarcie zmysłów", wzmocnienie percepcji, wzmożona wrażliwość na bodźce,
osłabienie koncentracji,
zaburzenia w percepcji czasu,
zwiększone łaknienie,
suchość w ustach i pieczenie oczu, spowodowane wyschnięciem śluzówek,
przyspieszone tętno, uczucie chłodu,
spadek aktywności fizycznej,

Objawy:

gadatliwość,
euforia,
zwiększony apetyt (tzw. gastrofaza"),
chichotanie,
zaburzenia koordynacji ruchowej,
przekrwione oczy,
żółtopomarańczowe zabarwienie białkówek,
kaszel,
uczucie odprężenia.

Skutki:

zaburzona ocena sytuacji,
spadek koncentracji,
zobojętnienie,
przewlekłe zapalenie oskrzeli i krtani,
astma oskrzelowa,
depresje,
lęki i psychozy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
Sniper 2011-06-14 14:19:55
Otóż to! Przykład ~tarana daje dobitnie do zrozumienia, że legalizacja maryśki to bezsens. Spójrzcie na wypowiedź tego chłopca. Jasno z niej wynika, że nie miałby żadnych oporów by wsiąść za kółko zjaranym...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
Koro 2011-06-14 16:28:33
co nie którzy powinni ograniczyć jointy wielcy fanatycy dla których bogiem jest zielone tak się zamulicie.... rozumiem raz na jakiś czas 1 w miesiącu ale po co niektórych widzę skutki uboczne od palenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
konto usunięte 2011-06-14 17:24:11
Zgadzam się ze sniperem i princesą. Mało, że w Polsce tyle wypadków przez pijanych kierowców? Czemu winni są ci co chcą po prostu przez pasy, a jakichś bezmózg pijany ich zabija? Albo okalecza... BLANT i reszta inteligencji... Jak zabijecie kogoś pod wpływem, nie ważne której UŻYWKI, to mu ani życia, ani nawet zdrowia nie oddacie. A to uderzy, w was również. https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
taran 2011-06-14 19:30:07
Sniper! Wiem z doświadczenia bo robie to codziennie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
Sniper 2011-06-14 20:24:48
To powinieneś się huknąć w ten głupi łeb póki nikogo nie zabiłeś, bo jeśli Ci się zdarzy to będą Cię sądzić jak mordercę i wierzę, że ukarzą jak morderce. Nie może być w społeczeństwie tolerancji dla takich zachowań! Może jestem wredny, ale mam nadzieję, że ktoś Cię po tym poście namierzy i zdejmie z drogi raz na zawsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
mb3 2011-06-17 01:02:20
Już na jednym z marszów pokazali kulturę -> http://www.youtube.com/watch?v=6A6uaF4u6WQ&feature=player_embedded
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
AwM 2011-06-17 09:21:15
W Niemczech ten koleś dostałby już 10 razy po ryju. Brakuje mi u nas niemieckiego porządku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Marsz Legalizacji marihuany w Limanowej
mb3 2011-06-17 12:14:37
Tak, tak za Hitlera tak właśnie by było. Byłeś kiedyś w Niemczech?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in