Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

MANIFESTACJA ws WOLNYCH MEDIÓW

berecik 2012-02-29 12:07:59
Kluby Gazety Polskiej: Kraków, Nowa Huta, Gliwice i Opole, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Liga Obrony Suwerenności, Solidarni 2010, Stowarzyszenie Katon oraz Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 organizują marsz poparcia o dostęp do platformy cyfrowej dla Telewizji Trwam.
Zagrożeniom wolności wiary, wolności mediów i demokracji winniśmy zdecydowanie i natychmiast się przeciwstawiać. Zapraszamy wszystkich podobnie czujących z Krakowa i całej Polski na marsz protestu przeciw decyzji KRRiT.
MARSZ POPARCIA O DOSTĘP DO PLATFORMY CYFROWEJ TV TRWAM.

Uważamy, że KRRiT podjęła decyzję polityczną, sprzeczną z zasadami demokracji, a zgodną z podstępną ideologią totalitarnego ateizmu.
Zagrożeniom wolności wiary, wolności mediów i demokracji winniśmy zdecydowanie i natychmiast się przeciwstawiać.

Zapraszamy wszystkich podobnie czujących, z Krakowa i z Polski Południowej, na marsz protestu przeciw decyzji KRRiT i na manifestację.


Program. Kraków, 4 marca, niedziela:

- 11.oo Msza św. koncelebrowana w kościele o.o. Bernardynów.

- 12.oo Formowanie kolumn marszowych, ul. Bernardyńska (pod Wawelem)

- 12.30 Przemarsz ulicą Grodzką do Rynku Głównego (Ratusz)
Manifestacja na Rynku, odczytanie petycji do KRRiT, wystąpienia.
Prosimy o uczestnictwo w marszu i przekazanie zaproszenia innym oraz o zabranie flag i transparentów tematycznych popierających ideę wolnych mediów.

Szczęść Boże !
Organizatorzy

Z limanowej wyjazd o godzinie 9 tej ! Wszystkich chcących wziąć udział proszę o kontakt na Nr.513 426 501 koszt przejazdu ok. 15zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: MANIFESTACJA ws WOLNYCH MEDIÓW
crusader 2012-02-29 12:30:51
to mi wyglada na krucjate przeciwko chrzescijanskim heretykom i poganom! z racji mojego nicku poczuwam sie do udzielenia Wam mojego blogoslawienstwa
Bog tak chce!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in