14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?

happyboy 2010-12-06 11:21:03
Òsobiscie nie mam nic przeciwko, a jakie jest Wasze zdanie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
mb3 2010-12-06 13:14:23
Moje zdanie jest takie, że niech sobie porządzi u siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
konto usunięte 2010-12-06 14:45:33
kuba11 w parti POpaprancow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
borek 2010-12-06 15:00:51
Może będzie mądrzejszy od Polaka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
konto usunięte 2010-12-06 15:27:11
Jak jest normalniejszy np. od Palikota, to nie mam nic przeciwko. Co komu z głupiego, choć swojego, skoro obcy może być rozsądniejszy. Ale to jest moje zdanie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
konto usunięte 2010-12-06 18:04:28
Ludzie troche szacunku dla Nigeryjczyka. Ostatnio czytalam, ze Polska jest na pierwszym miejscu jesli chodzi o najbardziej tolerancyjny kraj w Europie. Czytajac powyzsze komentarze, zastanawiam sie kto przeprowadzal te badania....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
happyboy 2010-12-06 18:08:32
mogielica moze Ciebie by tak wyslac DHLem do Afryki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
Fever 2010-12-06 18:28:03
Widząc niektóre komentarze to mam wrażenie, że niektóre osoby mają jakieś problemy osobowościowe. Jest dużo śniegu zalecam tym osobom trochę ruchu na świeżym powietrzu, może jakąś ulice lub parking trzeba odśnieżyć. Tam te osoby mogą się wykazać inicjatywą. Wracając do tematu to nie widzę nic złego w tym co się wydarzyło. Jest człowiekiem wykształconym, kulturalnym i inteligentnym, czego niektórym naszym posłom rodakom brakuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
boosu 2010-12-06 18:52:43
Ludzie z limanowszczyzny pełni podejrzliwości wobec innosci . Wolicie brnąc w tym błocie dzisiejszego oszustwa "szlachty" dbającej o własne interesy , a przykład to np. buzodrom . Jestem pewnien ze z duzo wieksza determinacja poświeci sie pracy dbajac o interesy miasta czy ludzi .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
por 2010-12-06 19:02:52
ho ho!!! taka pobożna ta nasza mieścina, a kipi w niej od rasizmu i to wśród wykształconych ....???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
SnoozE 2010-12-06 23:17:06
O masakra - jakie komentarze. Nie wiecie kim jest ten czlowiek i co soba reprezentuje a juz go skreslacie ze wzgledu na kolor jego skory. Ogarnijcie sie troche bo zal was czytac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
Fever 2010-12-07 09:13:05
Ostatnie komentarze świadczą tylko o tym, że żyjemy naprawdę w żałosnym kraju, w którym niektórzy rodacy mają kompleksy i ograniczony światopogląd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
happyboy 2010-12-07 09:33:19
versato jeszcze nie upadlem tak nisko, zeby z toba dyskutowac. Napisze tylko jedno: "szanuj drugiego czlowieka, tak jak sam chcialbys byc sznowany" Niewazne jaki ma kolor skory, jakiego jest wyznania... mogielica, nie pracuje w GB i nie lece na facetow. Pozdrawiam i zycze milego dnia. Mam nadzieje, ze ta twoja chora nienawisc do drugiego czlowieka kiedys ustapi miejsca zyczliwosci i przjazni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
mogielica 2010-12-07 16:59:02
szczęśliwy chłopczyku! Ci coś nie pasi tak jak Fever-owi to wypad do afryki i po kłopocie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
konto usunięte 2010-12-07 18:02:30
mogielica prawda boli.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
SnoozE 2010-12-07 18:52:35
mogielica a co Ty jestes taka szybka do dyktowania komus gdzie ma mieszkac ? Moze to ja polece Ci sie wyniesc z Polski za ograniczenia umyslowe i prymitywizm ? Latwo szufladkowac nie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
mogielica 2010-12-07 20:02:05
SnoozE żebym to ja ci nie kazał się wyprowadzić. Jestem POLAKIEM a polska dla polaków a nie czarnego gówna przenoszącego róznego rodzaju zarazy HIV, AIDS itp..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
roxy 2010-12-07 20:51:42
niektóre komentarze żałosne!!!! to jest człowiek!!! nie żaden bambus!!!! żal mi was!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
SnoozE 2010-12-07 22:18:19
mogielica no to kaz mi :) On tez jest Polakiem bo ma obywatelstwo. A Ty jestes zwykla rasistka ... a co do HIV i aids ... Aids to tylko efekt, ktorym sie nie zaraza. HIV jest wirusem, ktorym mozna sie zarazic. W Polsce najwiecej zarazonych to kobiety miedzy 18-25 rokiem zycia. Ps. Ile masz lat mogielica ? Lapiesz sie na statystki ? HIV sie nie boje. Co do klamki ... to nie wiem czy bym po Tobie dotykal :) o_O Czy rasizm jest zaraziliwy ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
happyboy 2010-12-08 09:08:54
Mogielica nie chce mi sie z Toba dyskutowac. Twoje argumenty sa beznadziejne, zreszta jak Ty sam. Czlowieczku napisz prosze na forum w jakich sklepach bedziesz robil przedswiateczne zakupy, bo to ja po Tobie nie chcialabym dotknac klamki, a nie daj Boze juz Ciebie samego. Ty nie masz pojecia jacy sa Afrykanczycy, pewnie nigdy go nawet przelotem na ulicy nie spotkales, nie mowiac juz o tym, ze wogole znasz jakiegos osobiscie. Nie twierdze, ze wszyscy czarnoskorzy sa cacy, ale nie mozna tez mierzc wszystkich jedna miara. Czlowieka powinno sie oceniac za to co robi, a nie za to jaki ma kolor skory. Nie nauczyli Cie tego w domu??? Skoro Polska jest dla Polakow, to dlaczego wiekszosc jak tylko moze spieprza z tego kraju???? Malo tego, masz pojecie jak co po niektorzy sie zachowuja poza jej granicami?? Najwyrazniej Nie! Nie rozumiem skad w Tobie tyle nienawisci.Do kosciolka pewnie chodzisz co niedziele, na tacuszke dajesz, a drugiego czlowieka bys w lyzce wody utopil.Tak mi Ciebie zal......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
konto usunięte 2010-12-08 09:40:41
Czytajac niektore wpisy nie dziwie sie, ze Polska za granica uwazana jest za ciemnogrod. Jesli chodzi o posla Godsona.... jedno jest pewne... polscy politycy na jego tle wypadna bardzo bladziutko.....Zycze mu powodzenia na nowym stanowisku, mam nadzieje, ze nie spotkaja go przykrosci na tle rasowym, bo jak wiadomo nie jedna taka "mogielica" zyje w naszym kraju.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
marcins87 2010-12-08 17:34:03
kuba11 mogielica Edzio101 - co wy sobą reprezentujecie? Jesteście żałośni. To o czym wy piszecie przydało by się zastosować w stosunku do was.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
marcins87 2010-12-08 17:34:50
A tak w ogóle jest tu jakiś MODERATOR?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
Janek64 2010-12-08 20:04:19
Może on zrobi porządek znając życie nasi będą z dala od niego siedzieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Mamy posla Nigeryjczyka dobrze czy zle?
roxy 2010-12-08 22:22:25
gdzie jest top jak w taki sposób obraża się człowieka? cóż trzeba coś wspomnieć o księżach z naszej parafii i od razu zacznie się kasowanie!!!!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in