17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?

xyz25 2011-12-12 11:05:15
Cześć kobiety :) piszę ponieważ szukam dobrej kosmetyczki, która wykona super makijaż ślubny :) kogo polecacie? a kogo omijać szerokim łukiem?z góry dziękuję, za wszystkie uwagi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
nw1 2011-12-12 13:07:14
ja polecam salon Afrodyta na ul. M. B.Bolesnej w tym budynku gdzie był dawniej plastuś. Bardzo często korzystam z usług pani Anety i zawsze byłam zadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
Maja156 2011-12-12 14:26:23
Zdecydowanie polecam salon "Monique" koło Impulsu. Makijaże są rewelacyjne, profesjonalne i przede wszystkim wytrzymują cały dzień, noc, a nawet dzień następny:P
A kogo omijac szerokim łukiem? Hmmm... napewno takie kosmetyczki, które zaproponują Ci jasny, pastelowy makijaż, ponieważ w połączeniu z suknią białą lub ecru makijaż się "zlewa" z twarzą i jest prawie niewidoczny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
aia 2011-12-12 18:03:20
Zdecydowanie wygrywa salon moniq!! Nie ma lepszej kosmetyczki od p.Moniki zarówno jeżeli chodzi o makijaż i paznokcie!!!:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
konto usunięte 2011-12-12 19:59:26
ja polecam studio urody Eliz za domem towarowym a to że makijaż ślubny ma być pastelowy to bzdura gdyż makijaż dobiera się nie tylko do sukni lecz do dodatków,bukietu albo karnacji wiem bo sama miałam mocny i na zdjęciach wyglądał bosko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
xyz25 2011-12-14 13:45:33
Czyli doradzacie te dwie panie :) a jak to cenowo wygląda? tzn wykonanie makijażu w dniu ślubu? i ile kosztuje makijaż próbny?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
Kinia 2011-12-14 14:03:36
Ja polecam Butterfly Effect. Super makijaże i cena nie za duża. www.butterfly-effect.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
lila1325 2011-12-14 18:46:56
Tylko nie makijaż w Butterfly!Bez komentarza!
Najlepsza Moniq obok PKP!Nigdy nie zmienię!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
konto usunięte 2011-12-14 21:10:29
ja w Studiu Eliz zapłaciłam za ślubny makijaż 35 zł razem z kępkami rzęs gdzie w innym salonie liczą każda kępkę osobno a makijaż próbny 20 zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
HiKrush 2011-12-14 21:24:28
Butterly Effect zdecydowanie. Full profeska, chodzę tam na paznokcie;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
mosia 2011-12-14 22:55:17
A ja polecam Emi. Pełen profesjonalizm, Pani Beata robi wspaniały makijaż i zna się na tym co robi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
Trucizna 2011-12-15 11:31:06
Jeśli szuka się profesjonalizmu, miłej obsługi i zniewalających efektów, to według mnie koniecznie trzeba iść do Butterfly Effect! :) Korzystałam już z różnych usług w tym gabinecie i zawsze byłam zadowolona. No i mają bardzo fajnie zrobioną stronę internetową, gdzie można zobaczyć jak wyglądają makijaże zrobione przez Panią Kingę oraz sprawdzić ceny, bez wychodzenia z domu. :) Zdecydowanie polecam! :) Przykładowy makijaż ślubny też jest do zobaczenia w galerii na stronie gabinetu: http://www.butterfly-effect.pl/index.php/galeria.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
konto usunięte 2011-12-15 20:51:11
Tak. Afrodyta- bardzo dobry salon. :> W sumie ja sama maluję, ale jestem raczej amatorką.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
konto usunięte 2011-12-15 21:28:26
Emi??? Mosia chyba żartujesz, malowałam się tam osobiście i szczerze odradzam,po 3 godzinach po makijażu nie było znaku,twarz miałam bladą jak trup chociaż byłam mocno opalona tak że głowa była odcięta od reszty opalonego ciała,masakra a w dodatku jak będę chciała się wymalować podkładem maybelline to sobie go kupie w rossmanie.Tym bardziej że zapłaciłam za niego 50 zł dobrych 5 lat temu i to nie był ślubny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
ayla 2011-12-16 09:12:23
Witam! Zdecydowanie polecam STUDIO "MONIQ". Pełen profesjonalizm. Makijaż bardzo trwały i przede wszystkim idealnie dobrany.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
Maja156 2012-01-04 19:47:28
Nika 25 proponuję cofnąc się do podstawówki i pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem...
W swoim poście właśnie odradzam pastelowy makijaż ślubny... ale to tylko taki drobny szczegół:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: makijaż ślubny, gdzie, kto i za ile w Limanowej?
gun 2012-01-09 23:31:14
Którą Panią w salonie Moniq polecacie?? Na wykonanie makijażu i przedłużanie paznokci. Zupełnie nie znam tego salonu ale słyszałam już wiele pozytywnych opinii, więc chyba spróbuję:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in