10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Lpg

konto usunięte 2013-08-01 12:56:49
Gdzie najtaniej wymienić tylko butle. oproćz pana tabaka :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
Zaciekawiona 2013-08-01 13:42:19
stacja montażu gazu.ul. zygmunta augusta 12, 34-600 limanowa. to jest na zajezdni pks brama obok diagnostyki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
konto usunięte 2013-08-02 03:39:50
Nie idź do Gawrona bo tam ci spierniczą. No chyba, że jesteś komunistą, popierasz burmistrza Biedę i nienawidzisz busiarzy to przynajmniej zrobi ci za darmo ;)
Polecam AutoGaz w Chełmcu przy ul. Podegrodzkiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
junak83 2013-08-02 08:50:39
503102529 kawałek od limanowej ale warto tam jechać
warsztat może mały ale godny polecenia
bo sam jeździłem po innych no i same kłopoty,taka historyjka że książkę można by napisać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
M44 2013-08-02 10:21:32
Wislak nie skomentuje twojej wypowiedzi. Zacznijmy od tego ze ten serwis gazu jest osoby prywatnej moge polecic. włascicielem tego jest osoba posiadajaca sklep z czesciami tam przy bezdotykowej. i wislak jak mowisz o wspieraniu "gawrona" Biedy itp... to czemu myjecie maxbusy na bezdotykowej eko ?? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
Julek 2013-08-02 13:26:36
A do wymiany butli na taką samą tylko nową to potrzeba geniusza gazownika?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
tygrysek 2013-08-02 13:26:47
Na Kopernika jak jest myjnia automatyczna. www.gtcr.pl
mają autoryzację BRC.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
konto usunięte 2013-08-02 20:08:36
Tam wydawać kasę.
W Starej Wsi za kościołem można wjechać do potoku i przy okazji dach z kładki umyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
konto usunięte 2013-08-04 17:46:38
@M44:

Podegrodzie i Chełmiec nie są tak daleko, więc można się przejechać i też fajnie zrobią Ci z samochodem.
Tak, wiem "osoba prywatna". Myjnia bezdotykowa też należała do osoby prywatnej i teraz jakimś dziwnym sposobem znajduje się w rękach Gawrona. :)
A co do mycia Maxbusów to niestety ale ja się tym nie zajmuję. Jeśli masz jakieś obiekcje to wiesz, gdzie się zgłosić :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
M44 2013-08-04 18:13:04
Wislak . Myjnia bez dotykowa ECO OIL jak i samo eco oil od samego poczatku nalezy do spółki Pasyk&Gawron. jezeli chodzi o druga myjnia/pranie dywanów na bazie ob ok diagnostyki to fakt wczesniej miała to osoba prywatna ale jak widac cos poszlo nie tak. a co do lpg to moge polecic tych z bazy pks chyba miduw o ile sie nie myle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
dm1 2013-08-05 17:58:15
jeżeli zbiornik jest jeszcze ważny , to wystarczy zrobić przegląd samochodu w dniu utraty ważności zbiornika i mamy rok smigania gratis :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
LIMANOWAAA 2013-08-08 09:14:13
dm1 owszem rok smigania do pierwszej kontroli policji i sprawdzeniu przez nich waznosci butli i mozesz pozbawic sie dowodu rej.:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
konto usunięte 2013-08-08 11:02:34
Są dwa sposoby niewymieniania i nierobienia ponownej legalizacji butli:
1) pożyczasz od kolegi ważną legalizację na podobną butlę i jedziesz na stację gdzie nie mają tego auta w ewidencji (rzadko, który gazownik zagląda na numery)
2) nie robisz w ogóle przeglądu, dowód rejestracyjny chowasz na dno szuflady i tak jeździsz, w przypadku kontroli mówisz zapomniałem i kosztuje to cię to 50 zł.
średnio zatrzymania przez policję można się spodziewać raz na dwa lata, więc i tak się opłaci, OC działa na normalnych zasadach, tylko przy AC mogą coś odliczyć.
Trzeba też się pilnować przestrzegania przepisów żeby głupio nie wpaść.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
dm1 2013-08-12 18:29:24
No własnie jeśli diagnosta dopuszcza samochód do ruchu w okresie ważności butli ,na rok do następnego przeglądu , mimo to , że zbiornik traci wazność za tydzień to kto jest odpowiedzialny . Diagnosta zawsze moze wydać pozwolenie czasowe! . Za coś te +60 zł w końcu jest . W końcu do przeglądu trzeba certyfikat na zbiornik .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
naphta 2013-08-28 14:30:46
Ja miałem pecha z pierwszym razem trafić na okolicznego partacza i spierniczył mi instalacje... postanowiłem zrezygnować z lokalnego patriotyzmu poprawki robiłem w Krakowie i jak na razie wszystko w porządku. Kontakt dla zainteresowanych:

http://www.lpghouse.pl/

Butle tak samo mają.

PS. Jak cie złapią bez butli to Bzurys zobowiązuje się zapłacić z własnej kieszeni skoro tak mądrze doradza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lpg
naphta 2013-08-28 14:34:57
Miałem oczywiście na myśli bez homologowanej butli...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in