Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

LPG POTRZEBNA POMOC

junak83 2013-01-29 15:33:12
kilka miesięcy temu zamontowałem instalacje lpg w moim aucie instalacja oczywiście na gwarancji założona jak mi sie wydawało w porządnej stacji montażu
auto regularnie odwiedza teraz ową stację z przeróżnymi ajwarami gazu.

Czy mogę zażądać wmontowania instalacji i zwrotu pieniędzy ?

po założeniu gazu samochodu nie da się w normalny sposób eksploatować i co za tym idzie nie ma żadnych oszczędności w obecnej chwili sprawa wygląda tak że zapłaciłem prawie 3tyś i zamiast oszczędność mam problem
ps auto po przełączeniu ręcznie na benzynę normalnie jeździ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
Przemek217 2013-01-29 16:30:20
Kolego powiedz co to za auto jaki silnik i instalacja gazowa??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
junak83 2013-01-29 21:11:54
instalacja zenit a pytam czy mam prawo żądać wymontowania gazu i zwrotu pieniędzy bo naprawiają już któryś raz i jak widać nie potrafią a instalacja jest na gwarancji a ja ju z nie mam ochoty zostawiać im auta bo nie po to mam samochód żeby nim nie jeździć a jak narazie to ten warsztat się chyba ma nim uczy niech sobie polonezów nakupią do nauki

mam jeszcze drugie auto do gazowania gdzie najlepiej go zawieść ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
konopia 2013-01-29 22:38:42
Osobiście polecam Tabaka ze Starego Rybia - 1 instalacja robiona u Nigo chodziła idealnie (co prawda był to jedno punkt więc idealny silniczek do do gazu) dwie sztuki serwisowane bo już kupiłem z gazem - i zawsze chodziły i chodzą tak jak trzeba. Oczywiście gaz ma swoje mankamenty do których trzeba się po prostu przyzywczaić ale nie ma problemu z jazdą i paleniem. Tak że polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
davidson 2013-01-30 07:08:58
ja polecam montaz instalacji w Straym Saczu dłużej montuja niz Tabak i maja lepsze doswiadczenie .Mało kto narzekal .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
Przemek217 2013-01-30 09:03:31
Jedna sprawa to że auto chodzi dobrze na PB nie znaczy że jest dobre i będzie chodzić poprawnie na LPG, jeśli nie stosujesz sie do prostych zasad używając LPG nigdy Twoje auto nie będzie poprawnie znosić tego paliwa. Kable i świece podstawa, jeśli model auta to tajemnica to nie potrafię Ci powiedzieć czy winę za kiepsko działającą instalacje ponosi zakład czy jest ona spowodowana czymś innym i oni za to nie ponoszą odpowiedzialności. Jeśli jest to np Ford to jeśli nie zainwestujesz w oryginalne świece i kable zapłonowe zapomnij o jedzie na gazie każdy konkretny monter instalacji LPG Ci to powie, osobiście myśle że zwrotu kasy od nich nie dostaniesz w gre wchodzą tylko naprawy gwarancyjne i wymiany osprzętu. A byłeś gdzieś na kompie z samochodem?? jak silnik w ogóle pracuje??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
junak83 2013-01-30 18:43:50
207 1,4 przebieg 80tyś km każda czynność w samochodzie była wykonana zgodnie z zaleceniami producent
nie dolegało mu nigdy nić aż do tej pory
w przyszłym tygodniu pojadę na komputer może coś wyjdzie dzięki za podpowiedź
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
misiek33 2013-01-30 22:10:19
jezeli masz instalacje nowa to jak maja ci ja wymontowac? chyba ze gratisowo im chcesz ja zostawic...? przeciez chyba znasz regóły jak nie to idz do radcy prawnego on ci wszystko wytłumaczy jak postepowac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
konto usunięte 2013-01-31 08:17:48
Po to żeby wszcząć jakieś procedury powinieneś posiadać pisemną ekspertyzę z innego autoryzowanego serwisu. Poza tym zadzwoń po radę do inspekcji handlowej i federacji konsumentów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: LPG POTRZEBNA POMOC
dm1 2013-02-08 17:25:42
nie warsztat , tylko rzeczoznawca . Opinie warsztatu mozna lekko podsumowując sobie w dupe wstawić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in