17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Lokal na wesele

AonNikt 2013-04-02 15:28:26
W przyszłym roku żenie się pora juz wybrac lokal razem z moja dziewczyna zastanawiamy sie gdzie jest najlepiej ! nie chodzi juz o pieniadze zalezy nam aby bylo dobre jedzenie i obsluga! Bardzo zalezy nam na opiniach i spostrzezeniach aby nie bylo wtopy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
Karolcia13 2013-04-02 15:39:50
Uważam że Pensjonat na Wesołej jest świetnym lokalem na zorganizowanie wesela. Przestronna, elegancka sala, świetna akustyka, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. :)Otwarci na nowe propozycje i pomysły.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
AonNikt 2013-04-02 16:21:48
dzieki oczywiscie sprawdzimy Twoja propozycję :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
Megi 2013-04-02 17:27:48
a ja polecam Mogielicę w Jurkowie. Uwielbiam to miejce... Ma w sobie klasę i elegancję...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
Marco1986 2013-04-02 18:10:36
Polecam dom weselny "Waluś" w Mordarce .:)
Dobre jedzenie , obsługa także niczego sobie .;)
Naprawdę fajny lokal.;]>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
konto usunięte 2013-04-02 19:20:13
polecam DOM WESELNY DIANA W RUPNIOWIE jest 130 zł od osoby salę i samochód ubierają w tych pieniądzach i jest bardzo fajny lokal polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
fenolek 2013-04-02 19:31:42
Polecam Dom Weselny Lis w Słopnicach ale nie wiem czy mają wolne terminy na przyszły rok.. Lokal robi wrażenie i obsługa świetna i jedzenie bardzo smaczne.. polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
tutamka 2013-04-03 11:58:26
Karolcia z tą akustyką to troszkę przesadziłaś :)w sumie każdy dom weselny jest ok jak nie oszczędzasz na posiłkach:) Ale jeśli naprawdę chcesz coś fajnego i nie liczysz się z kosztami to Foksal lub Oberwanka. Bliżej Limanowej- Matras. A wybierzesz to co wpadnie w oko;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
konto usunięte 2013-04-03 16:57:41
Witam! Jeśli mogę polecić jakiś lokal na wesele to będzie to niewątpliwie Restauracja Sara w Laskowej. Miałam tam przyjemność być na dwóch weselach i zdecydowanie jest to jeden z lepszych lokali w regionie. Zarówno mówię tu o smacznym jedzeniu, miłej obsłudze i urokliwym miejscu. Sami mamy tam zarezerwowany termin i nie mam najmniejszej wątpliwości dlaczego wybraliśmy właśnie ten lokal. Pozdrawiam właściciela, który potrafi doradzić w każdej sprawie i dba o miłą atmosferę. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
Czarna00 2013-04-03 20:52:29
zdecydowanie Oberwanka lub Foksal ceny nie są małe ale chociaż wiesz za co płacisz! Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
konto usunięte 2013-04-03 22:44:45 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
M44 2013-04-04 01:51:37
hmm do domu weselnego LIS osobówka nie idzie sie skrecic a o akustyce mozna zapomniec sala jedna od drugiej jest niby oddzielona to w zadnej nie idzie sie zgadac(plus ze lokal nowy). foksal fakt lokal z kosmosu (obsługa lokal itp.. zajebiste)jednak cena hmm troche przeraza na temat Matrasa szkoda sie wypowiadac byłem 1 na weselu i nigdy tam nie wroce i to chyba nie tylko moja opinia . a wesołej moze akustyka nie jest idealna jednak cena i jakosc to rekompensuja tak ze wybor nalezy do ciebie . pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
konto usunięte 2013-04-04 08:22:50 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
paprotnik 2013-04-04 08:37:45
Foxal-akustyka zła i te płytki po ścianach, drogo i pogrzebowo.Oberwanka -przereklamowana i droga,Sting w Mszanie Dolnej fajny, akustyka wspaniała i jedzenie dobre, dużo miejsca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
fenolek 2013-04-04 10:05:36
Może i dojazd do DW LIS za specjalny nie jest ale nie przesadzaj że osobówką się nie skręcisz.. każdy jeździ na swój sposób. Co do akustyki - w każdej sali dużo zależy od orkiestry jak ustawi sprzęt. Foksal sala bardzo ładna ale cena jak z kosmosu. Co do Matrasa podobno się poprawiło jedzenie - tak słyszałem. Polecam również Zielińskiego na Wesołej - bardzo fajny lokal i jedzenie też bardzo smaczne. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
konto usunięte 2013-04-04 13:21:17
Siwy Dym w Rabce łączy zalety tych wszytkich lokali co wymieniliście jest nie drogo, smaczne jedzenie i dobra akustyka jedyny mankament to że daleko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
mrchipsik 2013-04-05 13:21:59
Jeśli szukasz lokalu na wesele w Jurkowie "Zajazd Mogielica" organizuje "Dzień Targów Ślubnych" : http://www.zajazdmogielica.pl/aktualnosci,44.html
Mówię o tym , bo z pewnością wybiorę się z mą narzeczoną , wybieramy kapele na nasze wesele a będzie kilka takowych :)
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
bajer 2013-04-05 17:42:39 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
oki22 2013-04-05 18:23:06
Ja polecam Zajazd Mogielica-byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało i podoba tak :D Jedzenie bardzo dobre,wystrój śliczny,obsłyga miła i okolice śliczne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
konto usunięte 2013-04-05 19:59:53
Boże... ale komercjalizacja... wszyscy już się zareklamowali ?? każdy kogoś poleca a wszyscy tam pracują ;/ a może wypowie się ktoś spoza branży kto był klientem i napisze prawdziwą opinie a nie szybka treść z kilku kont polecających jakiś lokal... żenada !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
Doradca 2013-04-07 12:12:09
Byłem wczoraj na weselu w Łostówce. Polecam zajazd "Oberwanka" Atmosfera Super Jedzenie I klasa Orkiestra EXTRA a dziewczyny które śpiewają i grają w przerwach są nie do przecenienia.

SUPER lokal SUPER obsługa! Piąteczka się należy.

Tylko Janka64 nie spotkałem wszystko inne bez zarzutów.

http://www.oberwanka.pl/#/START-01-00/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
Pati 2013-04-07 18:05:50
"BAJER" albo ktoś inny kto był na sylwestrze albo innej imprezie, czy możecie coś więcej napisać a tej karczmie Nad stawem" ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
lach123 2013-04-08 20:10:32
Karczma pod Podołem -->Koninki B)
Super świetna obsługa było elegancko i tanio
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
damianm 2013-04-16 23:32:19
Ja bym polecał "Laskowiankę" w laskowej dolnej bo jest tam dibre jedzenie i fajne warunki, miałem okazje tam być dwa razy na weselu i bardzo się mi podobało, lub u matrasa w limanowej, fajny design i ogólnie fajny klimat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
oskarczan 2013-04-17 00:14:20
dziewczyno po co się hajtać tak wcześnie nie niszcz sobie życia jeszcze całe przed tobą! Zastanów się czy to jest ten jedyny z którym chcesz spędzić reszte życia, prać jego skarpetki itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
RAMZES 2013-04-17 08:45:33
ja w żadnym wypadku NIE POLECAM MOGIELICY ! może brzydko tam nie jest, ale ustalone ceny się zmieniaja jak przychodzi podpisać umowe :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
paprotnik 2013-04-17 10:00:13
ramzes masz racje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
kary123 2013-04-17 10:04:43
popieram temat Mogielicy ze robia ludzi w bambuko z cenami ..... nie wspomne o jedzeniu po weselu ze dostaniesz tyle co na sniadanie po weselu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
kd84 2013-10-30 21:32:10
Bardzo proszę o opinie na temat Dworku "GORCE" w Kamienicy, chodzi mi głównie o jedzenie na weselu czy jest dobre i jakie są porcje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
misiek999 2013-11-15 21:04:41
Foksal i Oberwanka :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
juditha 2013-11-18 08:24:24
w 100% polecam Oberwankę...
grałam długi czas w zespole weselnym więc zwiedziłam dużo lokali w oberwance byłam jako gość.
ale poziom jaki prezentują jest naprawdę wysoki.
cena może na pierwszy rzut oka przerażać ale jak się przeanalizuje co jest w cenie to wychodzi naprawdę korzystnie. Wszystkie rzeczy za które w innych lokalach musisz dopłacać tu są w cenie!
naprawdę trzeba porównywać pakiet który mieści się w cenie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
misiek2121 2013-11-18 10:19:03
Ja również polecam Oberwankę. Sama miałam tam swój ślub i zgadzam się z tym co napisała poprzedniczka. Lokal na wysokim poziomie jeżeli chodzi o jedzenie, obsługę no i orkiestra nie stanadardowa jak na weselach. Są to muzycy, którzy na prawdę znają się na tym co robią, chodzą po sali w trakcie grania ( mają bez przewodowe instrumenty )wychodzą do gości, według mnie rewelacja :) jedyne to to, ze nie każdemu może odpowiadać wystrój ponieważ jest to karczma w stylu góralskim :) aaa jest tam przepiękny ogród
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
kinia434 2013-11-18 10:46:16
Dom Weselny na Wesołej jest dobrym miejscem super jedzenie, mają również salę zabaw dla dzieci z opiekunką..gdzie mają zagwarantowaną opiekę..a o tym też powinieneś pomyśleć jeżeli zdecydujecie się na zaproszenia bliskich z najmłodszymi..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
w1985 2013-11-18 18:31:49
polecam restauracje Sara w Laskowej, lokal naprawde piekny i elegncki, jedzenie bardzo dobre ,wlasciciel dogadany i potrafi doradzic... moge polecic w 100% :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
damianm 2013-11-18 20:19:21
dworek victoria w ujanowicach. Byłem tam na weselu brata nie dawno i po prostu rewelacja pod każdym względem, Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
atakaitaka 2013-11-18 20:40:58
Witam serdecznie wszytkich planujących ślub w naszej uroczej okolicy:P ogólnie nie mam w zwyczaju wypowiadać się na forach itp. jednkaże postanowiłam iż w tej kwetii się wypowiem, ponieważ od dłuższego czasu obserwuje, słyszę fascynację lokalem "u Lisa" w Słopnicach, czego w zupełności nie pojmuję.
1)lokal nowy - ok , na pozór wystylizowany na modny dotychczas styl "glamur" - ok zgodzę się, jednakże urok tkwi w szczegółach - drewnianie stoły i krzesła "jak z jarmaku" - nie rozumiem. wystrój w ostateczności można przeboleć, gdyz koncepcja była ale z realizają już trochę gorzej (wydatek na krzesła i stoły pasujące do całej tej "glamur" stylizaji nie wydaje sie zbytnio obciążającym kieszeń właściciela obserwując rynek mebli i ich dostępności - wiec tym bardziej nie rozumiem)
2)jedzenie i obsługa - FATALNA!!!!!!!!!:-( będąc gościem weslenym zarówno w obecnych jak i "byłych" czasach, stwierdzam iż lolal zatrzymał się na poczatku lat 90- tych. Obecnie na rynku jest ogromna konkurencja. Liczy się nie tylko świeżość, ilość, jakośc podawanych potraw ale równiez ich estetyka podania, kreatywnosc. Mnie osobiście liśc sałaty nie satysfakcjonuje zwłaszcza na wiosnę, lato kiedy jest dostepnych tyle pięknych, kolorowych warzyw i owoców. łosoś z frytkami - coś tak jakby nie pasuje. Ogólnie nie ma o czym pisać. TRAGEDIA. Zatruc się nie zatrujemy,ale potrawy tam podawane jak dla mnie nadają sie w takiej postaci na stołówkę (choć przyznam szczerze i lepsze stołówki spotkałam). Bardzo uboga zimna płyta - trzeba jesc to co jest bo nie ma w czym wybierac ( w innych lokalach w okolicach można oczopląsu dostać od serwowanych rozmaitości na stołach - jajka faszerowane, różnego rodzaju wędliny, sery, sałatki, galantyny itp. -wszytko piękne, kolorowe, pachnące - "u Lisa" - bieda, smutek) Do tego takie szczegóły jak - podawanie kawy, herabaty w szklankach, do tego bez spodka, w dzisiejszych czasach nie spotykane (może w remizach, ale każdy szanujący się catreing dba o estetyke podania nawet kawy, herbaty).
3) akustyka - dla mnie bardzo dobra, ale jak nie ma dobrego jedzenia i przegryski do wódki to nawet najlepszy zespół z najlepsza akustyka na świecie nie pomorze. Dlaczego pisze o akustyce - gdyż przegladając forum to w tym lokalu narzeka sie na akustyke, a tak naprawde to ona jest tam bez zarzutu poza całą resztą.
Podsumowując. Wszytkie lokale w okolicy są odpowiedniejszym miejscem na organizacje wesela. Radzę wszytkim chcacym zarezerwować sobie tam termin najpierw udać sie Incognito na jakies wesele tam organizowane jak ktos nie ma mozliwosci bycia pełnoprawnym gościem weselnym. Podkreśle iz jest to moja wlasna opinia, wykrewona bez uprzedzeń do właściela. Może i jest tam tanio, ale za "jakość" się płaci. Mam nadzieje iż limanowianie i oliczni mieszkancy maja dobry gust kulinarny i estetyczny. Życze powodzenia w organizacji weselahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
kubab02 2013-11-19 15:17:48
atakaitaka nie wiem na jakim weselu tam byłes czy wogole byłes ale powiem tak Akustyka w domu weselnym Lis nie jest rewelacyjna, są znacznie lepsze lokale, nie wiem jak obecnie czy własciciel co zmienił w tej kwesti poniewaz byłem na jednym z pierwszych wesel w tym lokalu. Apropo jedzenia a dokłądnie meni to moze warto zapytac młodych bo to oni wybierają jedzenie czasem chcą aby na ich weselu było oryginalnie(wybierają potrawy czy ustalają cene za zimną płyte a co sie z tym wiąze ze za 100zł lokal nie zrobi płytty o wartosci 2000zł)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
atakaitaka 2013-11-19 16:59:45
kubab02 tak sie sklada, ze zimna płyta to jest taki jakby standard w ofercie podstawowej danego lokalu, a dodatkowe rarytaski w postaci zazwyczaj szwedzkiego stołu (łososie, szczupaki, krewetki, deski serów swiata, smalczyki, udziec brani, szynka pieczona itp. itd) sa dodatkowo płatne, tak jam mówisz np. 2000 zł. Standard " u Lisa" nawet za tą "100" jest beznadziejny - brzydko podane, niesmaczne i mało. byłam na różnych weselach, bardziej bogatych i mniej, ale takiej beznadzieji nigdzie nie widzialam. zresztą trzeba iśc i samemu ocenić, tylko współczuje parze młodej, która bedzie mogła to ocenic dopiero na własnym weselu. Może komus opowiada taki standard, ale jak mówię inne lokale oferują naprawde smaczne, rozmaite zakaski i potrawy w podobnej cenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
kiciunia 2013-11-19 19:01:07
witam ja byłam w domu weselnym LIS na dwóch weselach i komuni. muszę powiedzieć że jedzenie było super różne rozmaitości i pięknie podane. prawda jest taka że za to co jest do jedzenia odpowiada ten kto nas zaprasza na jakąkolwiek impreze czy w domu czy w lokalu bo to on decyduje i wybiera menu. jak chce i go stać na to, to mu zrobią jedzenie nawet za 500 za osobę a jak ich nie stać to za mniej, więc nie miejcie pretensji do właściciela. każdy sobie wybiera menu sam. akustyka w sali tanecznej mogła by być lepsza. ogólnie fajny lokal:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
Angel12345asd 2017-04-22 15:43:24
Poleciłby ktoś mi jakiś dom weselny?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Lokal na wesele
kolpo3 2017-05-08 14:08:21
Ja jedynie mogę ci napisać kogo nie polecam, bo sprawdzone. DIANA w Rupniowie zeszła na psy!!!! Odradzam, bo jedzenie nie dobre i nie wyrabiają się z daniami tak jak powinno być. Lokal od ulicy wygląda dobrze, ale niestety nie wchodzi się od frontu tylko obskurnym wejściem bocznym. Mała sala do tańczenia i sale-klitki do setki na jednej wejdzie reszta gości dzielona i do tego te schody!! trzeba się nachodzić z wódką i paczuszkami dla gości co jest uciążliwe i zabiera dużo czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in