10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?

konto usunięte 2014-11-12 11:07:29
Piszę tutaj w imieniu mojej siostry, które od przyszłego roku zamierza iść na logistykę do Warszawy. Jest zdecydowana na kierunek ale totalnie nie wie na jaką uczelnię się zdecydować. W grę wchodzą wyłącznie kierunki zaoczne ponieważ siostra będzie musiała podjąć się pracy ( niestety ale rodziców nie będzie stać na utrzymanie...).
Może ktoś studiował w Warszawie? Gdzie warto jest składać papiery?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
konto usunięte 2014-11-13 12:59:01
A jakie uczelnie interesują Twoją siostrę? Prywatne czy państwowe?
Sam obecnie dojeżdżam na zaoczne studia na WSIZiA w Wawie. Jest tam też logistyka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
konto usunięte 2014-11-14 07:52:52
Siostra myślała raczej o uczelni prywatnej.
Napisz coś więcej o tych studiach? Jesteś na logistyce czy na czymś innym? Co ile mniej więcej są zjazdy?
I jak przedstawia się czesne?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
nagroda 2014-11-27 19:23:32
Na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie płatności wyglądają podobnie jak na każdej uczelni masz kilka rodzajów płatności. Ja wybrałam płatność z góry za cały rok - wtedy po prostu najwięcej oszczędzamy :) sama po sobie wiem że dam radę zdać wszystko na takich studiach - więc to dla mnie żadne ryzyko :) jak chcesz więcej dowiedzieć się na temat tej uczelni sprawdź linka najlepiej http://www.dobrauczelnia.pl/studia-licencjackie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
konto usunięte 2014-11-28 06:42:51
A jak tam poziom nauki? Można się czegoś konkretnego nauczyć? Bo w zasadzie na tym mi najbardziej zależy też.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
konto usunięte 2014-11-28 08:09:00
Napiszę Ci, że za bardzo tam ludzi nie męczą. Z drugiej strony jeśli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć to możesz wyciągnąć z zajęć bardzo wiele.
Szczególnie,że nie zmuszają do kucia głupich regułek ale stawiają głównie na ćwiczenia, sensowne informacje, które przydadzą Ci się w późniejszej pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
konto usunięte 2015-03-06 08:56:24
A więc tak - logistyka, zaocznie, Warszawa, uczelnia prywatna. W takim razie zobacz sobie tą uczelnie: http://www.uth.edu.pl/kampus-jerozolimskie-200, ponieważ spełnia wszystkie kryteria, o których piszesz :) W prawdzie jestem już po studiach na innym kierunku, ale na tej uczelni i już po jestem w stanie napisać, że nie żałuję. Jestem wielką szczęściarą, ponieważ mogę pracować w zawodzie i czuć, że lata nauki nie zostały zmarnowane :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
konto usunięte 2015-10-18 01:28:20
Ja zastanawiam się nad logistyką, ale nie w Warszawie, tylko gdzieś na Górnym Śląsku. Słyszałam, że bardzo dobrą ofertę edukacyjną ma http://www.wszop.edu.pl/uczelnia/struktura-uczelni,2,2,6488,96,6488 w Katowicach. Podobno kształcą specjalistów w zakresie konkretnych działów logistyki. Ktoś z Was słyszał o tej uczelni i może potwierdzić te informacje? Bardzo by mi to odpowiadało, bo mam rodzinę w Zabrzu i od dawna planowałam tam studiować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
konto usunięte 2015-11-03 14:15:26
Ja jeszcze bym na Twoim miejscu szukała kierunku, na którym chociaż w podstawowym stopniu będą uczyć obsługi systemu SAP, a przynajmniej tych modułów związanych z logistyką. Generalnie znajomość SAP może dać spore plusy. Ja chciałam robić podyplomówkę jakaś w tym temacie ale na razie znalazłam tylko w Poznaniu: http://itelligencegroup.com/pl/training/ a to trochę za daleko :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Logistyka w Warszawie. Jaka uczelnia?
tratata 2017-10-14 20:01:07
Ja skończyłam logistykę: organizacja i finanse na WSB w Toruniu, nie Warszawa co prawda, ale i tak byłam na zaocznych, więc dojeżdżałam co drugi tydzień.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in