Czwartek, 24 października
Rafał, Marcin, Alojzy, Antoni, Areta, Marta
1002

Hyde Park

LIMANOWSCY FRYZJERZY

Ja NIE polecam Hair Obsession! Ponad rok temu tak zostały mi ścięte włosy, że kolejnego dnia inny fryzjer musiał poprawiać i pytał czy sama się tak "wygryzłam". Do tej pory czekam, aż wróci im właściwy wygląd bo rosną bardzo wolno :-(
RE: LIMANOWSCY FRYZJERZY
Ja tez nieraz cierpiałem katusze przez limanowskich fryzjerów ;) ostatnio mnie w szafirze załatwili

Szanowni Limanowianie czy w naszym miasteczku jest fryzjer, który potrafi ostrzyc chłopaka? Kilka dni temu po raz kolejny padłem ofiarą niekompetencji Pani , która rzekomo jest fryzjerem. Kobieta wzięła nożyczki i po prostu powyrywała mi włosy. Mam wrażenie, że w Limanowej fryzjerzy potrafią jedynie operować maszynką, a jeżeli trzeba ściąć włosy nożyczkami chwytają za degażówki i tną jak popadnie. Zachęcam do wypisywanie "czarnych miejsc " na limanowskiej mapie fryzjerów

Ja bym poleciła Panią Iwonkę w Tymbarku przy rynku :) moje wymagania spełnia a jak wiadomo każdy ma inne wymagania ;)
Ja kiedy tylko mogę, to jeżdżę gdzie indziej do Fryzjerów. Teraz też, jak byłam na wczasach nad morzem w Gdańsku, to poszłam tam na miejscu do salonu http://joliesse.eu/
Obcięli mnie pięknie, do tego poszłam też na masaż i było naprawę przyjemnie. Jak ktoś będzie w tamtej okolicy, to polecam.
U nas na męskich fryzjerach się nie znam, ale jak to możliwe, że wyrywała ci włosy? Może nożyczki miała tępe?
:) a z gdańska, Wiednia itp jaką do limanowej i są zadowoleni

porostu każdy idzie gdzie mu pasuje
Kobieta wzięła po prostu degażówki i zaczęła ciąć jak popadnie, skutkiem włosy w tragicznym stanie
Poza tym teraz salon fryzjerski na każdym rogu, w każdej wiosce, szkoda tylko, że umiejętności tych "mistrzów" nożyczek nijakie
Szczerze? Koleżanka powiedziała, że jak chcę mieć porządnie obcięte włosy, to mam znaleźć najbliższy Salon Expert (to ten salon od Loreala). Aż do Nowego Sącza warto do nich jechać. Poszukaj http://lorealprofessionnel.pl/salon-locator Mam już dosyć pseudo fryzjereczek.
Ja polecam Studio urody Katrin na ul Jozefa Marka byłam ostatnio się tam obciac i jestem bardzo zadowolona mój mąż też tam chodzi i wraca zadowolony z uslugi
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in